6344 відвідувача онлайн

Другу систему Patriot Німеччина передасть Україні до кінця року, - Шольц

patriot

Німеччина цього місяця передасть Україна другу систему ППО Patriot.

Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц депутатам Бундестагу в середу в "урядовій заяві" перед початком Європейської ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Він назвав війну РФ проти України центральним політико-безпековим викликом Європейському континенту. Водночас він наголосив на ролі Німеччини в зміцненні української ППО, яка цієї зими набагато краще може захищати країну від російських ракет і дронів. Шольц згадав передані Німеччиною САУ Gepard, системи Iris-T і Patriot.

"Друга система ППО Patriot з Німеччини почне виконувати завдання в Україні ще цього року", - заявив канцлер.

Глава німецького уряду подякував своєму міністру оборони Борису Пісторіусу, який під час нещодавнього візиту в Київ пообіцяв передати додаткові Iris-T, протидронні системи і сенсори. Він також назвав у числі того, що передається у рамках зимового пакету допомоги, БМП, боєприпаси, зимовий одяг для солдатів і генератори. Це все те, чого Україна потребує найбільше та негайно, зауважив Шольц.

Він поінформував про щойно ухвалене рішення зберегти на обіцяному рівні – 8 млрд євро - пряму військову допомогу Україні в наступному році.

Канцлер додав, що щодня не перестає бути враженим від того, що роблять українські солдати.

Топ коментарі
+8
Якщо задатись питанням що нам винна Німеччина і що надала, а також згадати як ми готувались до війни під час війни з 2014 року, то тут питань більше до нас самих ...
показати весь коментар
13.12.2023 16:08 Відповісти
+7
Danke schon !
показати весь коментар
13.12.2023 15:57 Відповісти
+6
Дякуємо, друзі.
показати весь коментар
13.12.2023 15:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Файно ))
показати весь коментар
13.12.2023 15:37 Відповісти
З такими темпами допомоги від Шольця війна України може тривати десятиріччями…

Діло муттер Робінтроп- Меркель живе- багато гарних заяв, а на ділі саботаж. Подвійні стандарти Німеччини були та е
показати весь коментар
13.12.2023 15:57 Відповісти
Україні «благае» Захід закрити небо з 2014 року!!!
Просила НАТО про підтримку своїми літаками- відмовили.
Зараз просить тільки зброю- ППО,»ракети довгої дії», та літаки.

Як «дае Німетчина» ми бачим.
Про Тауруси взагалі мовчать!

Чекають, що «саме разсмоктеться»? Чи того момента коли кацапськи танки «будуть під Берліном» ?
показати весь коментар
13.12.2023 16:07 Відповісти
Якщо задатись питанням що нам винна Німеччина і що надала, а також згадати як ми готувались до війни під час війни з 2014 року, то тут питань більше до нас самих ...
показати весь коментар
13.12.2023 16:08 Відповісти
А якщо згадати, що нам винна Німеччина із 40-х років, то їм пахати на нас, не перепахати.
показати весь коментар
13.12.2023 16:30 Відповісти
Якийсь совковий менталітет, всі нам винні на багато поколінь, тільки ми нікому не винні, совок нікого не пригнічував, не знищував, не депортував, не гноїв в лагерях, не вів агресорських війн ... А наші родичі в цьому не брали участі ... Тоді хто це все робив?
показати весь коментар
13.12.2023 17:19 Відповісти
Канцлер додав, що щодня не перестає бути враженим від того, що роблять українські солдати

Я б теж був вражений стрибками з вишки у басейн, в котрий за вправні стрибки обіцяють (потім) налити води!
показати весь коментар
13.12.2023 15:37 Відповісти
Данке,лібе дойче фройнде)
показати весь коментар
13.12.2023 15:39 Відповісти
Уже могли б, що ЄС і що США передавати ППО з тих, що стоять у них у військах. Якщо Росія не завоює Україну, то на Європу точно нападати не буде.

А США взагалі чого боятися? Від нелегалів-мексиканців петріотами відбиватися?
показати весь коментар
13.12.2023 15:40 Відповісти
Обдумайте фактор грошей: нема дурних дарувати нам безкоштовно петріоти й ракети до них.

тільки не треба "війна в Європі буде дорожче" . Коли та війна туди прийде?
показати весь коментар
13.12.2023 16:11 Відповісти
Згоден

Але за фактом, для кого вся та армія разом із ППО в ЄС? Від фашистів, іранців, китайців? Все будувалося і робилося для оборони від вторгнення СРСР/Росії. Ну а зараз ніби закладена мета виконується та ще й на чужій території.

То якого хріна зброєю не допомагати?
показати весь коментар
13.12.2023 16:20 Відповісти
Дякуємо, друзі.
показати весь коментар
13.12.2023 15:49 Відповісти
За оборонну зброю велике спасибі!

А коли почнете постачати наступальну, бо ж шоломами війни не виграються?!
показати весь коментар
13.12.2023 15:50 Відповісти
Danke schon !
показати весь коментар
13.12.2023 15:57 Відповісти
А може, треба нанести удар у відповідь... а,... дороги, Йермак, тататаров...всі заважають! Бубочка " не прічом"...
показати весь коментар
13.12.2023 16:02 Відповісти
Раз концлер говорит до конца года значит уже зашла в Украину.
Vielen Dank, Herr Scholz, und durch Sie an ganz Deutschland.
показати весь коментар
13.12.2023 16:18 Відповісти
какого гада ?