9316 відвідувачів онлайн
5 518 49

Офіс генпрокурора пояснив, навіщо ліквідованого Киву викликали до суду. ДОКУМЕНТ

кива

Зрадника Іллю Киву, якого 6 грудня ліквідували у Підмосков’ї внаслідок спецоперації СБУ, викликають в якості обвинуваченого на засідання суду у Львові 27 грудня. В Офісі генпрокурора кажуть, так треба за законом.

Повістка про виклик Киви до суду опублікована на сайті Офісу генерального прокурора, повідомляє Цензор.НЕТ. Документ датовано 13 грудня, коли Кива вже тиждень як був мертвий.

З повістки випливає, що ліквідований зрадник має 27 грудня о 14:00 з’явитися на засідання Личаківського районного суду м. Львова в якості обвинуваченого. Серед поважних причин неприбуття останнім пунктом вказано "інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють з’явлення особи на виклик".

Офіс генпрокурора пояснив, навіщо ліквідованого Киву викликали до суду 01

В Офісі генпрокурора пояснили журналістам Ліга.нет, що це технічний момент.

"У Личаківському районному суді міста Львова здійснюється розгляд обвинувального акту щодо Киви І.В. З метою вирішення питання щодо здійснення спеціального судового розгляду за відсутності обвинуваченого (in absentia) відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України повістка про виклик Киви І.В. до суду була опублікована на сайті Офісу Генерального прокурора", - розповіли у відомстві.

Там пояснили, що йдеться про частину восьму статті 135 КПК: якщо стосовно особи є достатні підстави вважати, що вона перебуває на тимчасово окупованій території або на території країни-агресора, то повістка публікується у ЗМІ загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному вебсайті Офісу генпрокурора.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 6 грудня на території готелю у Підмосков'ї виявили тіло зрадника України Іллі Киви. Його ліквідували в рамках спецоперації СБУ.

Джерела Цензор.НЕТ в СБУ показали кадри з місця ліквідації зрадника Киви.

Топ коментарі
+14
До того часу поки суддя не побачить свідоцтво про смерть він буде його викликати. Жодних документальних підтверджень його смерті немає.
показати весь коментар
20.12.2023 09:31 Відповісти
+10
Дебілізм...
показати весь коментар
20.12.2023 09:26 Відповісти
+10
В Офісі генпрокурора кажуть, так треба за законом

Ви насправді належите до виду Homo sapiens?
показати весь коментар
20.12.2023 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
і захарченка заодно викличте до суду.
показати весь коментар
20.12.2023 09:26 Відповісти
а вдруг Кива придет?
показати весь коментар
20.12.2023 12:20 Відповісти
Дебілізм...
показати весь коментар
20.12.2023 09:26 Відповісти
До того часу поки суддя не побачить свідоцтво про смерть він буде його викликати. Жодних документальних підтверджень його смерті немає.
показати весь коментар
20.12.2023 09:31 Відповісти
Все логічно.
А поліція розшукувати буде, якщо не з'явиться?
Доречно було б шукати через інтерпол
показати весь коментар
20.12.2023 09:37 Відповісти
Якщо буде рішення суду, то поліція зобов`язана.
показати весь коментар
20.12.2023 09:39 Відповісти
Саме так.
показати весь коментар
20.12.2023 09:41 Відповісти
Маразм крепчает
показати весь коментар
20.12.2023 10:07 Відповісти
В юриспруденції є дуже багато дебілізму. Наприклад при явній фіксації злочину йому пред'являють підозру. Тіпа, а може то не він? Є відеофіксація, є свідки, є жертва, є речові докази, а йому ***** підозру!
показати весь коментар
20.12.2023 10:14 Відповісти
І потім можна роками "розслідувати" злочин. Слідчі, судді, прокурори, адвокати та інші трутні на шиях платників податків "працюють" аж гай гуде...
показати весь коментар
20.12.2023 10:25 Відповісти
Пред'являють підозру, бо в нас діє презумпуія невинуватості, і згідно із КУ кожен має право на захист, і може бути визнаний винним лише постановою суду в законному порядку. Це нормальна практика в цивілізованих країнах, а не схопили-розстріляли на місці, це ми вже пройшли на зарє радянщини 😎
показати весь коментар
20.12.2023 10:44 Відповісти
Чому зразу спіймали та розстріляли? Коли є те про що я писав вище, на мій погляд, треба прокурором висунути звинувачення на основі свідків, відеофіксації та речових доказів, а суд приймає остаточне рішення.
показати весь коментар
20.12.2023 10:55 Відповісти
Пред'явити обвинувачення відразу фізично неможливо. Його потрібно спочатку обгрунтувати, скласти, зібрати докази на його підтримку. Я бачу лише дебілізм тих, хто пише подібні коменти
показати весь коментар
21.12.2023 12:14 Відповісти
Неправильно. Есть такая штука Криминально-процессуальный кодекс. В нем формализованы все этапы и стадии исследования любого дела. Так вот, предьявлять подозрение, это требование КПК. Без соблюдения этих требований любое объвинение будет незаконным, даже по очевидному правонарушению. А все это нужно для того, чтобы избежать субъективности при вынесения приговора.
ПС. Если вы не видите в чем-то смысл, это не значит, что его там нет.
показати весь коментар
20.12.2023 11:45 Відповісти
Ну припустим. А мені от цікаво, а в інших, більш цивілізованих країнах, теж формулюють як підозру?
показати весь коментар
20.12.2023 11:59 Відповісти
Називається документ "підозра" чи ні - я не знаю, але процес приблизно такий самий. В якості прикладу можна навести роз'яснення прав затриманих в США при аресті - якщо цього не зробити або зробити з помилкою, то арест буде незаконним, навіть при 100% доказовій базі.
показати весь коментар
20.12.2023 12:06 Відповісти
Процедура така судова! В нашому законодавстві існує положення, коли родичі померлого звинуваченого мають право вимагать посмертного розгляду справи з метою доведення його невинуватості та "очищення його чесного імені" Для цього вони повинні подать до суду відповідні документи (перелік зараз не назву - не пам"ятаю Першим повинно буть "Свідоцтво про смерть")
показати весь коментар
20.12.2023 10:41 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2023 09:26 Відповісти
Свідок від прокуратури по справі Червінського?! Який закон,коли фізично падалі не має?! Аби щось робити,але не на фронт
показати весь коментар
20.12.2023 09:26 Відповісти
Я вище пояснив
показати весь коментар
20.12.2023 10:42 Відповісти
Ківа аж перевернувся в гробі😷😷😷
показати весь коментар
20.12.2023 09:26 Відповісти
Ніхто не бачив його мертвим. Подібні заяви можуть бути лише пропагандою під час війни чи спробою відмазати злочинця. 100%-во довіряти пропаганді не варто.
показати весь коментар
21.12.2023 12:19 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2023 09:27 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2023 09:27 Відповісти
Аваков чорт
показати весь коментар
20.12.2023 10:37 Відповісти
В Офісі генпрокурора кажуть, так треба за законом

Ви насправді належите до виду Homo sapiens?
показати весь коментар
20.12.2023 09:28 Відповісти
якщо не прийде, доставити
показати весь коментар
20.12.2023 09:29 Відповісти
Виходить що так.
Цього вимагає закон.
показати весь коментар
20.12.2023 09:34 Відповісти
Ну ах вы киве концерт кобзона мешаете слушать?
показати весь коментар
20.12.2023 09:29 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2023 09:29 Відповісти
От уже ці львівські некроманти.......
показати весь коментар
20.12.2023 09:29 Відповісти
Схоже Личаківський суд має в штаті некроманта. Цікава і моторошна практика, викликать на суд зомбі, кажуть вони не здатні брехати.
показати весь коментар
20.12.2023 09:30 Відповісти
Це відображає дебільність існуючих законів
показати весь коментар
20.12.2023 09:33 Відповісти
Відправте того суддю в пекло до ''ківі'' нехай там розбирається.
Блін. От за що їм такі захмарні зарплати платять? Жирують в своєму ізольованому світі. Вони там хоч знають що іде війна?
показати весь коментар
20.12.2023 09:35 Відповісти
А статтю прочитати релігія не дозволяє? Чи букв дуже багато?
показати весь коментар
20.12.2023 09:45 Відповісти
Ой розумні писаки, аж страшно!
Єсть процедура встановлення факту смерті, а як встановити факт смерті Киви, по відосиках і фотках!
Хоча б не показували своєї тупизни!
показати весь коментар
20.12.2023 09:44 Відповісти
Ківа тепер буде вєчно живой, - як Лєнін. )))
Кажуть, шо це Ківу затримували в мавзолєї в голом відє.
показати весь коментар
20.12.2023 11:46 Відповісти
Чимось нагадує ВИШівський курс електротехніки.. "Мнімоє чісло", корінь з минус одиниці..))
показати весь коментар
20.12.2023 09:44 Відповісти
Які депутати, такі і закони.
показати весь коментар
20.12.2023 10:00 Відповісти
Серед поважних причин неприбуття останнім пунктом вказано "інші обставини, які об'єктивно унеможливлюють з'явлення особи на виклик". -якщо не вказують на "смерть" ,котра об'єктивно унеможливлює з'явлення особи на виклик, тоді вони мають сумнів.або не мають доказів смерті
показати весь коментар
20.12.2023 10:27 Відповісти
більше тисячі кримінальних справ по хабарникам вищого рангу в черзі на закриття, через закінчення термінів, а вони займаються дохлим гвинтиком... !!!
У вас там розум є !?!?
показати весь коментар
20.12.2023 10:56 Відповісти
Всі незадоволені цим рішенням суду - покажіть-но мені докази того, що це недолуге дійсно мертве!

Нагадати Вам історію про нібито вбитого Бабченка?
показати весь коментар
20.12.2023 11:27 Відповісти
Якби були мізки, - був би зтрус.
показати весь коментар
20.12.2023 11:46 Відповісти
Та у нього ще раніше був виклик до кабздона ...
показати весь коментар
20.12.2023 11:51 Відповісти
Вряд ли придет... Перед Новым годом не захочет тратить время...
показати весь коментар
20.12.2023 12:13 Відповісти
Вибачте за кацапську, але "усердие возобладало над разумом"
показати весь коментар
20.12.2023 12:39 Відповісти
Дають зрозуміти, що руки в них довгі. І на тому світі дістануть.
показати весь коментар
20.12.2023 12:49 Відповісти
Мудрий нарід втішається своєю мудрістю - типу - по тєліку ж сказали - що Ківу вбито - а вони дурні не вірять тєліку. Ну ще й на Цензорі було написано передрук с паРаша.змі - а вони дурні не вірять.
показати весь коментар
20.12.2023 14:45 Відповісти