8750 відвідувачів онлайн
6 855 172

Більшість конфліктів громадян із ТЦК - через спроби уникнути мобілізації, - речник Сухопутних військ Фітьо

конфлікт,тцк

Ситуації, коли представники ТЦК застосовують до громадян силу чи ломляться додому, неприпустимі. В разі порушень потрібно звертатися до поліції чи на гарячу лінію Міністерства оборони.

Про це речник Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо розповів в інтерв’ю РБК-Україна, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він наголосив, що командування Сухопутних військ виступає за проведення мобілізації виключно у рамках закону.

"Якщо є випадки, коли до когось застосовують силу чи ломляться додому, громадянам необхідно звертатися до поліції, телефонувати на гарячу лінію. Але не варто забувати, що, крім прав, у кожного є ще й обов'язки. І обов'язок кожного громадянина - це захист Батьківщини, прописаний у Конституції", - сказав Фітьо.

Втім, за його словами, в більшості випадків конфліктів із ТЦК йдеться про те, що громадяни намагалися уникнути мобілізації.

"Є, звичайно, і порушення з боку ТЦК - щодо усіх таких випадків проводяться розслідування та надається правова оцінка. Ми перебуваємо  в правовому режимі воєнного стану. Всім громадянам під час пересування містом необхідно мати документи, що засвідчують як мінімум їхню особу. А якщо є військово-обліковий документ, питання до військовозобов'язаних взагалі будуть відсутні", - заявив військовий.

Фітьо закликав у разі порушень з боку ТЦК звертатися до поліції чи на гарячу лінію Міноборони.

Топ коментарі
+24
Звертатись до поліції. Яка поруч стоїть і нічого не робить, або ще й допомагає порушникам
показати весь коментар
20.12.2023 10:57 Відповісти
+20
Більшість конфліктів громадян із ТЦК - через спроби ТЦК діяти незаконними, кримінальними(!) методами.
показати весь коментар
20.12.2023 11:04 Відповісти
+13
Та ладно і обов'язки . Невже ?

А у влади є обов'язок не марадерити та не саботувати ?

Чи не на часі ?
показати весь коментар
20.12.2023 11:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Не всі, так, виключення завжди бувають. А щодо законів, це далеко не завжди щось дасть, таких відео повно у мережі. І там, скоріше всього, небажання бути в якомусь пабліку і лякає. Тому і почали надягати маски, як якісь грабіжники
показати весь коментар
20.12.2023 11:23 Відповісти
От за маски, автомати, бронежилети, і це десь в глибокому тилу, я б їх самих в бусіки незламності і в Авдіївку. Всі мають вести себе за Законом та з дотриманням звичайної порядності. І особливо влада/ТЦК - не можна вимагати від громадян дотримання законів, порушуючи їх уже самим.
показати весь коментар
20.12.2023 11:30 Відповісти
>>не можна вимагати від громадян дотримання законів, порушуючи їх уже самим>>

Люто плюсую! Гарні справи бандитськими методами ніколи не робилися
показати весь коментар
20.12.2023 11:54 Відповісти
Вони перші руки починають протягати.І особливо по райцентрах видно,хто там працює.Ніякі то не інваліди і контужені.
показати весь коментар
20.12.2023 14:22 Відповісти
а ты писатель лично когда был в военкомате последний раз? в 10 классе?
показати весь коментар
20.12.2023 15:13 Відповісти
Тикати своїм друзям будете. З бидлотою не спілкуюся.
показати весь коментар
20.12.2023 15:23 Відповісти
а кто с тобой тут "спілкуєтся"? я тебе указал, что ты чмо обосравшееся, а ты оправдываешь это разным фуфлом, законами, справедливостью))) сходи в ТЦК хотя бы проверь свою карточку, сам, без всяких повесток.
показати весь коментар
20.12.2023 15:28 Відповісти
Фітьо Крістіан Андерсен
показати весь коментар
20.12.2023 11:10 Відповісти
я б здивувася, якщо б почув що Фітьо почав казати щось інше
показати весь коментар
20.12.2023 11:18 Відповісти
Велика частина суспільства ЗАВЖДИ заявляє про свої права і тільки малий відсоток про ОБОВЯЗКИ . Таке зустрічаю майже кожний день
показати весь коментар
20.12.2023 11:24 Відповісти
Це працює в 2 сторони, подумайте, про що це я
показати весь коментар
20.12.2023 11:41 Відповісти
ты сдохнешь на фронте а пан судья из Жмеринки уедет в свою 5 квартиру в Барселоне
показати весь коментар
20.12.2023 11:47 Відповісти
Навіщо здихати, як ти своїм москальским ротиком верзеш! На фронті треба вашу азійску навалу безжально НИЩИТИ!!! А самому обов"язково жити!
показати весь коментар
09.01.2024 23:18 Відповісти
обов'язки наступають тільки тоді коли ти СКОРИСТАВСЯ своїми правами, а так то більшість громадян з народження і до цвинтаря УСЕ сплачують самі, та не користуються , тому питання дуже спірне.
показати весь коментар
20.12.2023 12:01 Відповісти
швидку ніколи не викликали, собі, родичам ?
показати весь коментар
20.12.2023 13:01 Відповісти
Ну вже на швидку то вже люди сплатили за життя.І сплатили по повній.
показати весь коментар
20.12.2023 14:25 Відповісти
Мабуть так, але ж питання у принципі.
Права починаються з народження - їх хто сплачує і забезпечує ??

" ... тому питання дуже спірне."
показати весь коментар
20.12.2023 16:29 Відповісти
Батьки сплачують.Потім виростає дитина і вона вже платить.Звісно є батьки не путящі.Але це вже інша історія.
показати весь коментар
20.12.2023 18:48 Відповісти
1. Варіант - батьків немає.

2. У суспільстві купа витрат, які ми прямо не сплачуємо, а опосередковано. А ще є доходи громад і держави, які ми не бачимо, а вони збираються.

Тому не все так однозначно.
показати весь коментар
20.12.2023 21:58 Відповісти
Більшість має батьків і більшість потім платить за все.По конституції ще й надра належать народу.А надрами користуються на повну,невеличка група людей.Причому так,що ми всі не знаємо,скільки в тієї групи гектар землі і скільки надр.
показати весь коментар
20.12.2023 23:53 Відповісти
Законы должны быть справедливы,а не взяты с потолка,прежде чем отправлять человека в смертельный бой освобождать захваченные земли может для начала нужно расстрелять тех,кто отдал приказ разминировать Чонгар и тех кто выполнил этот преступный приказ.
показати весь коментар
20.12.2023 11:29 Відповісти
И нужно национализировать все "заводы и пароходы"! И запретить их приватизацию на протяжении 15-25 лет после войны!Что бы люди воевали за "своё" а не ахметовское и еже с ним!!!
показати весь коментар
20.12.2023 22:02 Відповісти
Мабуть вже всі знають(?) , що так зване "тцк" не є державним органом,👈 тому , що має код єдрпу , тобто це комерційна, прибуткова організація.👈
Тому ніяких прав перевіряти документи, тим більше вручати "повістки", особливо в громадських містах !! вони не мають права.
А тим більше когось затримувати - маєте повне право на самозахист.
показати весь коментар
20.12.2023 11:47 Відповісти
Загугліть розшифровка коду ЄДРПОУ. Підприємства та організації
Так то у багатьох держ організації він є
Та військових частин
показати весь коментар
20.12.2023 13:06 Відповісти
Це якраз свiдчить, що цi , як ви пишете органiзацii , а також вiйськовi частини насправдi - приватнi контори, налiвайкi.
А деяки з них маютбь реестрацiю десь в USA.
показати весь коментар
20.12.2023 17:41 Відповісти
Не пишіть єрунду - ЄДРПОУ мають усі організації, установи, підприємства. Усі "юридичні особи".

ФОПи теж мають номери своїх власників.
показати весь коментар
21.12.2023 18:42 Відповісти
А це що тоді,((:

https://drive.google.com/file/d/1pJdw0MhTRgcTJ2D52kbNWOLdxgWMjX2d/view?usp=sharing
показати весь коментар
21.12.2023 19:30 Відповісти
Код ЄДРПОУ : 00034022 МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Види діяльності
Основний:
84.22 Діяльність у сфері оборони
_____________________________________________________________
Державне відомство у сфері оборони. Все вірно.
показати весь коментар
21.12.2023 21:38 Відповісти
Вірно що? Те , те що МО - приватна лавочка , а не держ. орган??
Таки ж точно і всі інші "держ органи"
показати весь коментар
21.12.2023 21:48 Відповісти
Державне відомство у сфері оборони.
показати весь коментар
22.12.2023 20:44 Відповісти
Він під впливом кацпропаганди, якщо таку маячню строчить
показати весь коментар
21.12.2023 12:36 Відповісти
Якщо є випадки, коли до когось застосовують силу чи ломляться додому, громадянам необхідно звертатися до поліції, телефонувати на гарячу лінію. Але не варто забувати, що, крім прав, у кожного є ще й обов'язки. І обов'язок кожного громадянина - це захист Батьківщини, прописаний у Конституції", - сказав Фітьо. Джерело:

а ми в свою чергу скажемо що не знаєм що то було, люди в формі невідомі, но ми обовьязково розберемось... потім,коли небудь, забув добавить фітьо.
показати весь коментар
20.12.2023 11:55 Відповісти
>>Є, звичайно, і порушення з боку ТЦК - щодо усіх таких випадків проводяться розслідування та надається правова оцінка.>>

Приклади правової оцінки незаконних дій ТЦК хтось можє привести?
Як чувак з пістолєтом себе почувається, який цивільного пи.див?
А по викрадачам як?
показати весь коментар
20.12.2023 12:02 Відповісти
Ви своїй дитині запотиличник давали ?? Тільки чесно ??
показати весь коментар
20.12.2023 13:03 Відповісти
Думка зрозуміла . Х.ярити беззахистного цивільного, вже викраденого, однією рукою, тримаючи в другій пістоль, це по вашому батьківська настанова. Ваша думка абсолютно неприйнятна.
зі: Двоє дітей, руку на них ніколи не піднімав. Ніколи.
показати весь коментар
20.12.2023 15:15 Відповісти
Ааа ... то Ви святий.
показати весь коментар
20.12.2023 16:26 Відповісти
Цікаво, якби цивільні оборонялись, то вони застрелили б їх? Потім сфальсифікували б начебто загинули у бойових діях на фронті?
показати весь коментар
21.12.2023 12:39 Відповісти
О, я тут ухилянтам і пісеньку веселу підігнав...

В подворотне нас ждет военком
Он с повесткой рванет напролом
Красавицы уже лишились своих чар
Машины в парк и все гангстеры спят
Остались только мы на призывание-е
Парочка простых и молодых ребят
показати весь коментар
20.12.2023 12:25 Відповісти
Ну, в полицию - понятно. А чем в такой ситуации горячая линия поможет? Мы напишем в Спортлото?
показати весь коментар
20.12.2023 12:46 Відповісти
Всі ці чинуші заточені на те щоб більше спи@дити і сваліть в європу
показати весь коментар
20.12.2023 12:48 Відповісти
Держава у вигляді з шапіто,обовязків перед народом не виконує а тільки *****..ь їх гроші і здає інтереси,а люди мають виконувати свій обов"язок як чудово виходить!Де була держава коли попереджали з кожного баняка про вторгнення?Ні одної ями не викопала на кордоні,а тепер всі їй винні.А держава розказує ну ******..и південь,шо поробиш,ідіть відбивайте,а ми держслужбовці будемо і далі сидіти в тилу і розказувати як має бути.Тепер саме час всіх чиновників хто живе за державний кошт піти на мобілізацію,виправляти свій прой...б,це буде справедливо,і якщо ім не вдастся тоді вже підуть всі решта,але думаю їм вдастся бо зразу на передовій все зявиться, від аптечки до снаряда і коптера!
показати весь коментар
20.12.2023 12:56 Відповісти
ты иди не за "державу", иди за Украину, за землю, за будущее детей. объяснять когда обосрался можно долго. воняет.
показати весь коментар
20.12.2023 15:15 Відповісти
Удобная позиция... Оставить жировать одних, а в бой отправить рабов... Рабовладелец святой...
показати весь коментар
20.12.2023 22:06 Відповісти
бабушка, ты понимаешь смысл словосочетания экзистенциальная война? у нас ситуация, когда мы все в яме с крокодилами, и не имеет значения, ты без трусов, в валенках, вася в джинсах, а коля в костюме Brioni. если ты думаешь, что в эту минуту важней выяснить почему ты без трусов, то всех сожрут.
показати весь коментар
21.12.2023 14:53 Відповісти
Так вот пусть этот "коля в Brioni" и защищает свои бриони и то, за что он их преобрел! А остальные пусть проступают на свой выбор: котят защищают колины бриолли, хотят -защищают свои рабские цепи, хотят - эвакуируются за границу!
показати весь коментар
21.12.2023 15:04 Відповісти
ты на ВАЗ-2101? по твоей логике население США за трампа должно отдать 0,0001%. и за плешивую крысу карлика так же, а не 90. тебе не доходит, ты в чем, с чем, и как оказался, крокодил сожрет! убей крокодила для начала.
показати весь коментар
21.12.2023 15:30 Відповісти
У тебя проблемы с причинной и следствием...
Причина в том что война идёт так как идет не в кацапах...!!!! Так как они такие какие они были всегда и ждать другого от них нельзя...
А во властях Украины!!! Именно из-за их: воровства, некомпетентности, трусости, предательства и т.д. - война идет ТАК КАК ИДЁТ! А ты вместо того,что бы разобраться с ЭТИМ,предлагаешь оставаться как есть с той же "перспективой"...
Просто оставить как есть и гнать людей в армию - НЕ ИЗМЕНИТ положение... Так как не в кол-ве людей дело!!!
показати весь коментар
21.12.2023 18:19 Відповісти
Причина в том что война идёт так как идет не в кацапах, а во властях Украины
не в ботоксном ублюдке, не в русишвайнах, а в Украине))) ванька лаптеногий, это чисто кацапский прогон! ПНХ. напиши ниже что твой плешивый карлик ХУ...ЛО, и я тебе поверю. но ты теперь сольешься, блохастое чмо.
показати весь коментар
23.12.2023 15:06 Відповісти
Ти шо, дійсно карлик? Тому злобний? У тебе хамське лізе з ротяки -чмо, обосравшийся, бабушка, слабоумний, хіба так СИЛЬНОумна людина має розмовляти?! Та ще-й на москальскій мові! Хамло ти, хочь і під Українським прапором!
показати весь коментар
09.01.2024 23:50 Відповісти
Але в іншому він має рацію. Громадяни можуть виконувати свій обов'язок з більшою запопадливістю, навіть добровільно коли будуть впевнені, що мародери, які знаходяться при владі, їх не здають та не здадуть в подальшому ворогові.
показати весь коментар
21.12.2023 12:46 Відповісти
я всегда на такие перлы говорю-не заваливай голову слишком вверх, шейка отломается. если хочешь бороться за справедливость, начни с себя, с налогов которые платишь лично ты, своего сельсовета где председатель берет откаты с фермеров, своих детей и знакомых, которые сидят на ФОПе, платят 2000грн, а катаются на авто за 20$. легче всего кивать на Солнце и Луну, понимая что результата не будет. ты голосовал в 19 за кого? ну вот и не жалуйся.
показати весь коментар
21.12.2023 15:00 Відповісти
Ти що лямси попутав? Мова йде про передову, про мобілізацію, чому люди не хочуть воювати під командуванням зелених зрадників. У 19му не було з кого обирати
показати весь коментар
22.12.2023 17:18 Відповісти
в 2019 "все устали от войны", и решили жить весело. ну и наслаждайся. был "плохой минск", и 100 погибших в год. теперь хорошая война. если потери даже 1/8, то минимум 100 в день. запомни лошок, армия и защита родины, это не "хочу-не хочу". пусть трусливые крысы, мрази, сходят в военкомат ТЦК, и станут на учет, проверят карточку, если это сделают все, то выберут лучших. жрать украинское сало и хлеб, но не платить налоги, ездить на машинах по 30$ и прятаться как крыса. всех отправить НХ в русню.
показати весь коментар
23.12.2023 15:15 Відповісти
Кацап що ти забув в Україні? Звіздуй назад на свої болота і не воняй тут
показати весь коментар
24.12.2023 15:14 Відповісти
после года службы нужен год отпуска.
никто не хочет идти в рабство.
показати весь коментар
20.12.2023 13:09 Відповісти
Цей фітьо = безкутна №2. В країні з подвійними стандартами, рекомендують звертатися в поліцію! Та ніколи в житті. Безкорисні амеби, які гріють свої руки і руки корумпованого керівництва. Дарвін плескає кожному, хто дзвонить цим бовдурам. Не довіряю я, ні керівництву країни, ні системі захисту.
показати весь коментар
20.12.2023 14:33 Відповісти
"Но не стоит забывать, что, кроме прав, у каждого есть еще и обязанности"


Объясните ему что в Конституции закреплено ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА(!) а не законов и обязанностей!!!


А так же напомните ему, что в момент совершения ОПГ "ТЦК СП" противоправных действий кроме права обратиться в полицию и людей есть НЕОТЪЕМЛЕМОЕ ПРАВО на ст.36 УК УКРАИНЫ!!!
показати весь коментар
20.12.2023 21:15 Відповісти
ну пипец! ты слабоумный думаешь, что "верховенство права" это типа "разрешенная возможность"?)))) в твоем контексте это общепризнанные правила поведения, и как раз определяется законами.
показати весь коментар
23.12.2023 15:24 Відповісти
это все ваши интерпретации...

А в Конституции сказано, что она есть норма правого действия!

Так что оставьте своё мнение при себе!

"... право (лат. lex naturalis) - доктрина у правовому знаенні, за якою головним

джерелом права є сама природа, а не воля законодавця. Природні права людини тому природні, що вони закладені в самій її сутності, випливають із її людської природи й однакові для всіх. Науковці вважають, що природні права людини тому природні, що дані людині від народження."

"Підписання Європейської Конвенції про захист прав та основоположних свобод людини (ЄКПЛ)

дало українцям можливість використовувати дворівневу систему захисту своїх прав: на рівні національного правосуддя і на рівні міжнародному [1]. З прийняттям 23 лютого 2006 р. Закону України «Про застосування Європейської Конвенції та практики Європейського Суду з прав людини»"
показати весь коментар
25.12.2023 03:26 Відповісти
дружок, одна специальность из 3х ВО у меня- правоведение. еще раз тебе пишу, под верховенством права, подразумевается верховенство закона, а не право человека осуществлять действия. попробуй почитать умную книгу "Теория государства и права", обычно такие умники засыпают на 5й странице)))
показати весь коментар
25.12.2023 16:43 Відповісти
Більшість проблем через те, що у владі дебільні ублюдки.
показати весь коментар
23.12.2023 16:03 Відповісти
Сторінка 2 з 2