Міноборони розглядає можливість запрошувати в ТЦК через електронні сповіщення, - Умєров

Міністерство оборони України розглядає можливість сповіщати чоловіків про необхідність з’явитися у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки через електронне сповіщення. Подібні запрошення отримають чоловіки, громадяни України, і за кордоном
Як інформує Цензор.НЕТ, про це міністр оборони Рустем Умєров в інтерв’ю Суспільному.
"Ми проаналізували різні бази даних. Вирішимо, як ці дані облікувати. Тому що – це військовозобов’язаний, чи військовослужбовець, чи вже ветеран? Після обліку – чи ця категорія чоловіків буде взагалі запропонована на військову службу чи ні. Тобто це достатньо величезний механізм, який треба обговорювати покроково", - зазначив міністр.
Водночас він сказав, що подібні запрошення отримають чоловіки, громадяни України, і за кордоном: "Якщо ми вже ухвалимо рішення щодо категорій, запрошення надішлемо усім".
Умєров додав, що МО працює над технічними рішеннями, щоб цей процес був цивілізованим.
Довбні вирішили шапіто влаштувати і що, весело, тварюко? За що та зелена мерзота не візьметься, до чого не дотягне свої рученята, всюди задниця. От нахрена, придурку було воєнкомів під одну гребінку? От чому у вас постійні скандали і зашквари? Ну чому, сучища ви зелені, дійсно, дорослим не дасьте хоч тепер порядок підтримувати. Але ж ні, в недозрілого наполеончика забави влаштовуєте, мерзото. Ти сучище, на цвинтарі давно було? А ти піди, гнидо, подивись, що коштує та вся ваша забава.
Куди ти пхаешь носа?!
Забезпечуй усіх військових одягом, взуттям, іжаею, приладами обігріву, захисними маскхалатами, медичними засобами, тощо.
Втебе работи- море!
Працюй ( те)!
А не піарься.