8658 відвідувачів онлайн
12 779 125

Слово "демобілізація" зможемо використовувати тільки після закінчення війни, - Умєров

україна,мобілізація

Наразі опрацьовуються рішення, що дадуть змогу чинним військовослужбовцям перепочити або ж бути частково звільненими.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр оборони Рустем Умєров в інтерв'ю "Суспільному".

"Слово "демобілізація" ми можемо використовувати тільки після того, як закінчиться війна. Оскільки ворог продовжує бойові дії, ми знайшли рішення, які дадуть можливість людині, яка вже два роки перебуває в периметрі, зрозуміти, які правила будуть для того, щоб вона перепочила або була частково звільнена. Ми працюємо над цим і юридично, і законодавчо, і технічно", - зазначив він.

"Ми повинні розуміти, що це питання справедливості для всіх", - додає міністр оборони.

Він також окремо звернув увагу на відповідальність за ухилення від мобілізації.

"Ми розробимо правила гри, які дадуть чіткі відповіді для тих, хто не зможе, не захоче прийняти участь в тому, щоб боронити свою країну", - зазначає Умєров.

"Якщо ми ухвалимо рішення по категоріях, запрошення надішлемо усім", - відповів міністр на питання щодо можливості повернути українських чоловіків, які виїхали за кордон, для того, щоб вони виконали свій громадянський обов’язок.

"Останні півтора місяці ми консолідували всі бази даних. Тобто бачимо, скільки у нас в Україні, скільки за кордоном, перевіряємо це разом з МЗС, тобто у нас є така інформація", - додав він.

"Я взагалі позитивно на все дивлюсь. Вважаю, людей, які хочуть служити своїй нації, набагато більше, ніж тих, які хочуть уникнути цього. По-друге, це моє завдання, зробити все можливе і неможливе в правових рамках, щоб долучити до захисту країни необхідну кількість людей", - резюмував Умєров.

Топ коментарі
+30
Без проблем . Всхі депутатів ,міністрів та їх дітей по принципу ротаціхї на нуль . Це значить справдливість для всіх . Три місяці вооюють , три місці керують .
Умєров хоче Крим ? Можуть разом з Будановим як спецназ літом особисто зайти - прапор поставити
показати весь коментар
24.12.2023 14:28 Відповісти
+26
Єврей Зеленський, татаров Умєров, абхазець Арахамія і їм подібні чхати хотіли на те, скільки загине українців - головне виграти час на розкрадання міжнародної допомоги, аби вистачило на розкішне життя в США та ЄС. Тому з нового року приймуть кріпацькі закони і новітні рабовласники масово поженуть "незламних" вмирати та калічитися за гарне життя корумпованої бидлоеліти.
показати весь коментар
24.12.2023 14:40 Відповісти
+22
що це ***** таке???
Умеров МО???
чи він ще один прессекретар-журналіст????
яких і так докуя на чолі з презом
бо щоб написати матер"ял, чи зняти, чи хочаб вивчити тему треба мати багато часу
то МО нема чим зайнятися???
все закуплено?
ЗСУ забеспечені...
можна погратися в політику???
а може гроші резніка знайти? пропало сотні ярдів
може захисні споруди будувати?
а не лізти куда не треба...
показати весь коментар
24.12.2023 14:28 Відповісти

Завантаження...