8966 відвідувачів онлайн
14 643 49

Україна почне масове виробництво снарядів "натівського" калібру в наступному році, - Камишін

сша,снаряд

Україна планує масово збільшити виробництво снарядів калібру 155-мм у наступному році. Однак все залежатиме від доставки пороху.

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на РБК-Україна, про це на зустрічі з журналістами заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

"Глобальний світ цього року навіть не подвоївся. Ми почали розробку снаряди 155 калібру, плануємо виробляти масово в наступному році. Але ми залежимо від порохів. Натівські порохи - ми їх ніколи не виробляли", - заявив Камишін.

Він зауважив, що Україна робить все можливе для того, щоб підсилити свої оборонні підприємства. Зокрема влада дає рівні можливості приватним виробникам порівняно з державними. Це пов'язано з тим, що приватний сегмент розвивається значно швидше.

Раніше Камишін заявляла, що повільне виробництво снарядів пов'язане з дефіцитом пороху.

Нагадаємо, Україна намагається залучити оборонні компанії з країн Заходу до виробництва своєї продукції на своїй території.

Зокрема, ще наприкінці жовтня стало відомо, що "Українська оборонна промисловість" та німецький оборонний концерн Rheinmetall створили спільне підприємство.

Підприємство допомагатиме Україні ремонтувати техніку, яку передали країни Заходу, а також планує виробляти танки та бронемашини.

Топ коментарі
+31
Тобто останні 20 місяців тупо ********.
показати весь коментар
27.12.2023 18:37 Відповісти
+23
ага...все в майбутньому часі...і дрони і порох і снаряди...і літаючі вундеваффе... киздюк на киздюку сидить і киздюхом попихає
показати весь коментар
27.12.2023 18:37 Відповісти
+22
А чому не виробляли з 2019 року? Хто таким правильним і справедливим заважав, асфальт?
показати весь коментар
27.12.2023 18:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тобто останні 20 місяців тупо ********.
показати весь коментар
27.12.2023 18:37 Відповісти
Так у главного шута на первом месте сериалы (он и в 2023 на них перечислил из госбюджета 250 млн грвн), ток шоу, клоун-марафон и прочее, что к фронту отношения не имеет.
показати весь коментар
27.12.2023 18:54 Відповісти
Останні 10 років
показати весь коментар
27.12.2023 18:56 Відповісти
10 років..хоча..ні..30
показати весь коментар
27.12.2023 18:56 Відповісти
ви праві на 1000%
показати весь коментар
27.12.2023 21:37 Відповісти
Именно так. Еще и пропи@дели про "намного больше", "в десятки раз больше" чем в прошлом году. "Велике пи@дабольство" во всей своей красе.
показати весь коментар
27.12.2023 19:19 Відповісти
ага...все в майбутньому часі...і дрони і порох і снаряди...і літаючі вундеваффе... киздюк на киздюку сидить і киздюхом попихає
показати весь коментар
27.12.2023 18:37 Відповісти
А чому не виробляли з 2019 року? Хто таким правильним і справедливим заважав, асфальт?
показати весь коментар
27.12.2023 18:38 Відповісти
порох, ти де?
показати весь коментар
27.12.2023 18:39 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2023 18:50 Відповісти
в рифмі )
показати весь коментар
27.12.2023 18:57 Відповісти
у рифмі зараз вся країна, але у більшості населення наслідки контузії тєлєвізором досі не пройшли.
показати весь коментар
27.12.2023 19:19 Відповісти
Через экран зомбоящика, похоже, вирус распространяется. Превращает мозги в зеленое дерьмо.
показати весь коментар
27.12.2023 19:21 Відповісти
....великим марафоном.....!
показати весь коментар
27.12.2023 19:28 Відповісти
марахвоном просто підтримується потрібний стан отупіння. А потім час зробить своє діло, і гупі не стануть задавати питань.
показати весь коментар
27.12.2023 19:37 Відповісти
Репне
показати весь коментар
27.12.2023 20:29 Відповісти
ХАй точать болванки, готують тротил та клепають підривачі з капсульними втулками І розвертають виробництво порохів А то вийде, як з Ф-16 : передачу погодили і льотчиків підготували А потім спохватилися, що інфраструктура не готова!
показати весь коментар
27.12.2023 18:39 Відповісти
Ще десь у 2017 році в Києві була встановлена лінія по виробництву корпусів снарядів калібру 155 мм, але їхнє спорядження повинно було проводитися в іншому місці. Потім щось все заглохло, пізніше заглохло зовсім. Але основну суть я зрозумів, країні потрібен Порох.
показати весь коментар
27.12.2023 18:41 Відповісти
ХА-ха-ха!!! "Вот ето паварот !"©
показати весь коментар
27.12.2023 18:48 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2023 18:42 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2023 18:43 Відповісти
Велика вірогідність і такого....серпень-24 року.Із за відсутності порохів Україна так і не розпочала виробництво снарядів калібру 155-мм, Камишін
показати весь коментар
27.12.2023 18:43 Відповісти
Я зараз ні зразумел, а кто і на чем
автографи курва ставіл? Месяца 2,3 мабуть. І казалі началі робить. Бросайте палить.
показати весь коментар
27.12.2023 18:43 Відповісти
Пан камишін, щоб ти знав: снаряди не начиняються порохом; снаряди зараз начиняються виключно вибуховою речовиною. Порохом начиняються картузи або гільзи до остаточно спорядженого виду ***********.
показати весь коментар
27.12.2023 18:46 Відповісти
Вибір більшесті у 19 році - це набільше ганьбище українців, напевно, за всю історію. Сотні тисяч вбитих, замордованих, згвалтованих. Зрівняні з землею села, міста, області. Міліони біженців - без права повернутись до нормального, цівілізованого життя. П'ять років обіцянок від наркозалежного клоуна, жодного вірного прийнятого рішення, всі призначенці - крадії та зрадники. А кращі гинуть та нема кінця тим смертям - а гнида все обіцяє та обіцяє. А більшість радіє - боневтік. Було б краще - шобвтік.
показати весь коментар
27.12.2023 18:48 Відповісти
Які ви суки брехливі!
І що це за таке міністерство з питань стратегічних галузей промисловості" ?
Понаробляли собі кормушок!

показати весь коментар
27.12.2023 18:50 Відповісти
"... бывший председатель правления https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0 Укрзализныци (1 апреля 2022 - 27 февраля 2023), с 11 августа 2021 года был и.о. председателя правления Укрзализныци"
"У НАБУ заявили про системні факти корупції в Укрзалізниці!
показати весь коментар
27.12.2023 19:11 Відповісти
Камышин? Українською мало б бути Очеретенко...
Як вже заманали ці кацапські шпигуни...
показати весь коментар
27.12.2023 18:54 Відповісти
Очеретний
показати весь коментар
27.12.2023 19:02 Відповісти
Може, років через 5? Не поспішайте.
показати весь коментар
27.12.2023 18:55 Відповісти
Ну якщо з українського пороху нічого не виходить, нехай вже буде гамериканський.
показати весь коментар
27.12.2023 19:01 Відповісти
Кого ти хочех обдурити пад...о.
показати весь коментар
27.12.2023 19:01 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2023 19:09 Відповісти
Все в майбутньому... пздбли...
показати весь коментар
27.12.2023 19:13 Відповісти
шел конец 2 года войны , власть на 3 планирует делать снарядя, вот что бывает когда у власти проходимцы
показати весь коментар
27.12.2023 19:15 Відповісти
Україна почне масове виробництво снарядів "натівського" калібру в наступному році, - Камишін Джерело: Війні вже два роки , а вони ще тільки у наступному році будуть виробляти снаряди - а гроші куди пішли? - мерзоти.
показати весь коментар
27.12.2023 19:18 Відповісти
І от шо цікаво, все життя я чую, шо щось відбудеться, але у майбутньому часі. Ми плануємо, ми побудуємо, ми розбудуємо, а потім: ми реформуємо! (а шо ж ви, блд, будували, якщо одразу реформувати треба). Все якось потім, не прямо зараз.
показати весь коментар
27.12.2023 19:20 Відповісти
Хоть би, отой з Абхазії у ВРУ, з пару десятків прокладок навсовував їм, щоб він міг, хоть якусь копієчку, для дронів «нахарчувати!!
Мабуть, він збирається повернутися на Батьківщину, щоб захистити її від корупції та офшорів??!
показати весь коментар
27.12.2023 19:29 Відповісти
Чому я вже давно ненавиджу будь які заяви у майбутньому часі?
Саме через отакі виступи.
показати весь коментар
27.12.2023 19:42 Відповісти
З 2019 го скільки виробили ..за 5 років?
показати весь коментар
27.12.2023 21:57 Відповісти
Раз-два Камишін мєтнувся до поляків і замовив порох, які проблеми ? Нєхрєн сидіти на задньому місці мух рахувати !
показати весь коментар
27.12.2023 22:08 Відповісти
Мільярд дерев, 13 млн смартхвонів і тд
показати весь коментар
27.12.2023 22:17 Відповісти
А чого не в 2019 році, підари зелені!!
показати весь коментар
27.12.2023 22:28 Відповісти
..."Україна почне масове виробництво снарядів "натівського" калібру в наступному році"...
Ми прідьом к пабєдє комунистічєского труда,таваріщі.
показати весь коментар
28.12.2023 00:39 Відповісти
Тільки незабудьти сообщити всім координати, де будете виготовляти .
показати весь коментар
28.12.2023 20:51 Відповісти