10249 відвідувачів онлайн

Маємо грандіозні плани, - Ігнат про використання F-16

f-16

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телемарафону.

"Плани грандіозні. Літак багатоцільовий, а тому зможе виконувати багато завдань з підтримки сухопутних військ", - наголосив речник.

За його даними завдяки багатофункціональності американського винищувача, його можна використовувати для кількох потреб. Зокрема для: ударів по наземних цілях на різну глибину оборони противника; прикриття штурмової авіації; забезпечення повітряного простору в акваторії Чорного моря; прикриття країни від ворожих дронів та ракет; протидії ворожим кораблям.

"F-16 має широкий спектр озброєння, яке можна застосовувати на тому чи іншому відтинку фронту. Ну і це допоможе здобути пріоритет у повітрі та дозволить протидіяти застосуванню керованих авіаційних бомб", - наголосив Ігнат.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна має на озброєнні два типи західних ракет, які здатні знищувати ворожі кораблі, - Ігнат

Топ коментарі
+20
Турецкая пословица.
"Если клоун переезжает жить в дворец, от этого он не становится мудрым и образованным царем. Это дворец становится цирком".
показати весь коментар
27.12.2023 19:26 Відповісти
+16
А давайте не будемо про планы. Краще про результаты. Плани вони с-ка, не завжди сбуваються.
показати весь коментар
27.12.2023 19:23 Відповісти
+14
Ми вже одні плани на контрнаступ цього літа мали - угробили тисячі Воїнів а "віз і нині там"!!!
показати весь коментар
27.12.2023 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
У кацапів і підкацапників підгорає
показати весь коментар
27.12.2023 19:49 Відповісти
18 шт уже в Украине
показати весь коментар
27.12.2023 19:51 Відповісти
Плюс 180 макетів. Повнорозмірних. З усілякими фічами для недовірливих ждунів.
показати весь коментар
27.12.2023 20:06 Відповісти
Прочитав шо тут пишуть. Склалось враження шо тут 95 % лаптеногих.
показати весь коментар
27.12.2023 19:53 Відповісти
Дивитися ширше. Український контрнаступ не провалився - і ось чому

https://war.obozrevatel.com/ukr/divitisya-shirshe-ukrainskij-kontrnastup-ne-provalivsya-i-os-chomu.htm?_gl=1*14ylygp*_ga*ODgxNDM2NDYzLjE2Nzg1MzMyNTI.*_ga_JBX3X27G7H*MTcwMzY5OTYzNS43MzIuMS4xNzAzNjk5NzU5LjYwLjAuMA..
показати весь коментар
27.12.2023 19:58 Відповісти
Наче Ігнат нещодавно пиз*ів що F-16 вже не допоможуть... Може Ігнат вже занадто засмоктав зеленого прутня?
показати весь коментар
27.12.2023 20:41 Відповісти
...теж варіант
показати весь коментар
28.12.2023 06:02 Відповісти
Плани....плани... В якої модифікації будуть F16...?50й 70й?. Тоді і поговоримо..
показати весь коментар
27.12.2023 21:22 Відповісти
Гнату треба або хрест зняти, або труси натягнути - кілька днів тому він патякав, що F-16 не дуже й допоможуть і ледь не нах вони не треба.
показати весь коментар
27.12.2023 22:13 Відповісти
Ігнат вже діле шкіру невбитого ведмедя. А начебто серйозний чоловік...