Росія виходить на серійне виробництво безпілотників всіх типів, - Шойгу

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу на тематичній селекторній нараді з керівним складом ЗС РФ, цитує пропагандистське "РИА Новости", передає Цензор.НЕТ.
"Будемо нарощувати поставки найбільш затребуваних зразків (БПЛА – ред.). Зокрема, формувати серійну лінійку безпілотних літальних апаратів - від надмалих до важких ударних", - зазначив він.
Здається цю війну нам не виграти.
Бо на чолі держави ідіоти. Так розпорядився мудрий український наріт.