5031 відвідувач онлайн
2 267 19

Гуманітарна допомога потрібна 14,6 млн українців, - ООН

оон,гуманітарка

За даними Організації Об’єднаних Націй, на гуманітарну допомогу Україні в поточному році потрібно близько 4,1 мільярда доларів США (еквівалент 3,75 мільярда євро). Понад 14,6 мільйона людей, близько 40 відсотків населення України, потребуватимуть підтримки.

Про це повідомило Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГП) в Женеві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

В ООН пояснюють потребу тим, що в Україні щодня гинуть і дістають поранень цивільні, Росією руйнується житло людей та життєво важлива інфраструктура. На це накладається сувора зима, люди залежать від доставки продовольства, води, медикаментів та інших гуманітарних товарів.

"Якщо бойові дії продовжаться, а удари по об'єктах енергетичної та іншої критично важливої інфраструктури збільшаться цієї зими, поточна гуманітарна ситуація цього року, ймовірно, далі погіршуватиметься. Тож зараз, як ніколи, актуальною є масштабна гуманітарна операція", - наголосили в УКГП.

За оцінками ООН, близько 6,3 мільйона українців змушені були виїхати за кордон, тікаючи від війни. На кінець 2023 року в Європі було зареєстровано 5,9 мільйона біженців з України. Регіональний план реагування на потреби біженців, який УГКП планує оприлюднити наступного тижня, передбачає допомогу 2,3 мільйона біженців та місцевим громадам, які їх прийняли. У цей же день планується і обговорення плану реагування на гуманітарні потреби в Україні.

Топ коментарі
+5
І шпиталі потребують всього. Навіть б/в одягу для хлопців. Футболки, светри, штани, куртки, взуття..цивільне, для шпиталю. Бо з поранених одяг зрізають й треба перевдягнути...також бутлі здорові для води необхідні..сусід збирає й розвозить по шпиталям.

Таке враження, що держава болт забила..
показати весь коментар
09.01.2024 18:26 Відповісти
+4
А дадуть Українцю куя... і мені цим куйом годувати 4 голодних рта..
показати весь коментар
09.01.2024 18:19 Відповісти
+4
Тут вже не враження а реальні факти..
показати весь коментар
09.01.2024 18:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На данный момент это более 50-60% населения...
показати весь коментар
09.01.2024 18:18 Відповісти
В Монако передайте, там вже на двоярусних ліжках сплять, в хостелах...і мівіну(без неї ніяк)
показати весь коментар
09.01.2024 18:18 Відповісти
гірше того - по двоє і по троє сплять, голими, мерзнуть, слимаків їдять з голоду. А оон бідкається про зруйновану інфраструктуру. Може слід знищити причину того руйнування? Хоча б вигнати з радбезу як самованця?
показати весь коментар
09.01.2024 18:36 Відповісти
А дадуть Українцю куя... і мені цим куйом годувати 4 голодних рта..
показати весь коментар
09.01.2024 18:19 Відповісти
Дадуть. Половину розкрадуть зверху, половину - знизу (малоімущіє на папері, в дорогій шубі на дорогій машині, але потребують допомоги). Ну може щось таки і перепаде тим, кому дійсно треба.
Краще б дали ці 4,1 млрд зброєю. Але ніззя
показати весь коментар
09.01.2024 18:23 Відповісти
"Понад 14,6 мільйона людей, близько 40 відсотків населення України, потребуватимуть підтримки. "
У мене одне питання а як вони знають скільки є населення в Україні якщо перепису небуло 23роки?
показати весь коментар
09.01.2024 18:24 Відповісти
З вікіпедії)) доречі, а всілякі інституції соціології нафіга зараз..
показати весь коментар
09.01.2024 18:28 Відповісти
так отож,населення зменшилося вдвічі а вони все колишніми даними послуговуються ,те саме з мобілізацією , одне діло дивитися на резерв ще у радянських папірцях коли УРСР мала 52,3 млн. і зовсім інше це ******* реальність.
показати весь коментар
09.01.2024 18:40 Відповісти
І шпиталі потребують всього. Навіть б/в одягу для хлопців. Футболки, светри, штани, куртки, взуття..цивільне, для шпиталю. Бо з поранених одяг зрізають й треба перевдягнути...також бутлі здорові для води необхідні..сусід збирає й розвозить по шпиталям.

Таке враження, що держава болт забила..
показати весь коментар
09.01.2024 18:26 Відповісти
Тут вже не враження а реальні факти..
показати весь коментар
09.01.2024 18:28 Відповісти
Враження?! Це беззаперечний факт.
показати весь коментар
09.01.2024 18:31 Відповісти
А де є адреси куди відправляти посилки з одягом?
показати весь коментар
09.01.2024 18:38 Відповісти
Хз, в мене та мами просто забирає.
показати весь коментар
09.01.2024 18:41 Відповісти
кажіть номер НП. вишлю.
показати весь коментар
09.01.2024 18:57 Відповісти
То в нього спитати треба. Я не можу з пошти забирати.
показати весь коментар
09.01.2024 19:11 Відповісти
Десь далеко почулося гундосе-Дайте два рази по два,дуже дякую.
показати весь коментар
09.01.2024 18:27 Відповісти
Зелене лайно усе розікрало і розкраде. А Головний жидівський ******, буде розбовідати казочки , зедебілам. Як завжди. Щоб ви, суки подохли!
показати весь коментар
09.01.2024 18:31 Відповісти
«Нам казали буде долар 45 при Зеленському,
буде хаос, буде війна.

Дивіться, нічого такого не сталося» (с)
показати весь коментар
09.01.2024 18:50 Відповісти
Коли корабель тоне, то щури тікають перші.
показати весь коментар
09.01.2024 20:28 Відповісти