10703 відвідувача онлайн
26 282 177

Безугла написала заяву про вихід з партії та фракції "Слуга народу"

безугла

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook-сторінку Безуглої.

"Слабка фракція та партія у війну мені не потрібна. Продовжу підтримувати ініціативи Президента, але не хочу мати спільні зобовʼязання з нардепами фракції, які встромляють ніж у спину", - йдеться  в дописі.

Вона також заявила, що голова комітету з нацбезпеки й оборони Олександр Завітневич ("Слуга народу") "зрадив".

Крім того, у своєму дописі Безугла звинувачує колег-депутатів із комітету Верховної Ради з оборони, а також український генералітет, у небажанні боротися з корупцією та спротиві змінам, без яких, як вона стверджує, "ЗСУ перетворяться на конвеєр з утилізації громадян для підтримки статусу-кво на фронті".

Нагадаємо, днями у Верховну Раду внесли постанову про відкликання нардепки Мар'яни Безуглої з посади заступниці голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Постанову зареєстрували у парламенті у суботу, 6 січня. На засіданні ВР 10 січня не змогли внести на розгляд питання звільнення Мар’яни Безуглої з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки та оборони.

Топ коментарі
+81
Я думав,в знак протесту на фронт піде.
показати весь коментар
11.01.2024 06:19 Відповісти
+59
"Продовжу підтримувати ініціативи Президента". То есть, вся та херня, которую она творит, начиная с отмазывания херанта и его шефа в истории с вагнеровцами и заканчивая наездами на Залужного, это не ее "инициативы", а "президента", а она только их поддерживала. Спалила, дура, контору.
показати весь коментар
11.01.2024 07:31 Відповісти
+44
Хай спочатку тест на IQ пройде. Потім можна буде вже вирішити - чи з лопатою в стройбат, чи зразу білий білет.
показати весь коментар
11.01.2024 06:25 Відповісти

Завантаження...