9315 відвідувачів онлайн
5 111 40

Справи Євромайдану: Суд скасував вирок ексберкутівцю Марчуку

марчук,руслан

Київський апеляційний суд скасував обвинувальний вирок колишньому беркутівцю Руслану Марчуку. Справу відправили на новий розгляд.

Про це повідомила Адвокатська дорадча група, передає Цензор.НЕТ.

"Строки притягнення до кримінальної відповідальності в цій справі спливли в кінці 2023 року. Тому малоймовірно, що Марчука притягнуть до відповідальності", - йдеться у її повідомленні.

Руслан Марчук під час Майдану був заступником командира 1-го взводу 3-ої роти київського беркута.

За даними слідства, він разом з іншим беркутівцем підійшов до журналістки Марії Лєбєдєвої, яка записувала на телефон наслідки розгону, при тому тримала в руці посвідчення журналіста. Марчук вимагав припинити відеозапис, а далі - схопив журналістку за руку, в якій був мобільний телефон і намагався вибити його. Потім почав штовхати її та вдарив ногою.

12 липня Шевченківський райсуд Києва визнав Марчука винним у перевищенні влади та службових повноважень, пов'язаних з застосуванням насильства (ч. 2 ст. 365 ККУ), умисному перешкоджанні законній професійній діяльності журналіста (ч. 1 ст. 171 ККУ), та незаконному перешкоджанні мирним зібранням (ст. 340 ККУ).

Йому призначили покарання - 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном у 2 роки. Марчука позбавили права обіймати посади в правоохоронних органах терміном на 2 роки.

Покарання суд призначив лише за перевищення влади. По двох інших статтях на час винесення вироку спливли строки притягнення до відповідальності.

"Навряд чи новий розгляд в суді першої інстанції дійде до нового вироку. На 10 річницю розгону Майдану - 30.11 23 - спливли строки давності для притягнення до відповідальності по найважчій статті в цій справі. Це означає, що в суді першої інстанції Марчук може подати клопотання про закриття кримінального провадження. Його не виправдовують, але обвинувачений вже не понесе відповідальності", - йдеться в дописі.

Справи Євромайдану: Суд скасував вирок ексберкутівцю Марчуку 01
Справи Євромайдану: Суд скасував вирок ексберкутівцю Марчуку 02

Топ коментарі
+26
Отличная работа,ждем оправдания янека и азирова.
показати весь коментар
12.01.2024 08:46 Відповісти
+16
А тим часом бойового офіцера всілякими неправдами утримують у в'язниці.
- Почую кожного? -
Дєло "Баті" жівьот!!!.
показати весь коментар
12.01.2024 08:58 Відповісти
+13
Дякую адепту кацапсько-мафіозной маріонеткє.
показати весь коментар
12.01.2024 08:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Отличная работа,ждем оправдания янека и азирова.
показати весь коментар
12.01.2024 08:46 Відповісти
Це вже навряд. На потоках сидять ЗЄрмаки і навіть своїм колишнім клієнтам їх віддавати не будуть.

А от своїх людішек Татаров та Смірнов рятують.
показати весь коментар
12.01.2024 08:59 Відповісти
а ви кажете Янукович поїхав з країни...
показати весь коментар
12.01.2024 13:30 Відповісти
А його єрмаки-татарови-верещуки-гетьманцеви- подоляки лишились
показати весь коментар
13.01.2024 00:32 Відповісти
Дякую адепту кацапсько-мафіозной маріонеткє.
показати весь коментар
12.01.2024 08:56 Відповісти
Собі не забудь подякувати, Сер Гей!
показати весь коментар
12.01.2024 09:03 Відповісти
ZEshlondra , pazhalsta , i idiosh ***** !!
показати весь коментар
12.01.2024 09:04 Відповісти
до чого тут Петро, коли Україною вже 5 років керує зелене прокацапське лайно, тупа жертва аборту кацапо-совка ???





показати весь коментар
12.01.2024 09:04 Відповісти
"На 10 річницю розгону Майдану - 30.11 23 - спливли строки давності для притягнення до відповідальності по найважчій статті в цій справі."

Дійсно, і до чого тут Петро?
показати весь коментар
12.01.2024 10:10 Відповісти
ви дійсно не розумієте що навесні 2019 року олігархи при підтримці фсб здійснили держпереворот в Україні і привели до влади це тупе криворагульне, н*ркоманське лайна, жертву невдалого аборту кацапо совка ???
FUCK RUSSIA: 2015 Коломойський пішов війною на Порошенка, бо той не дав вкрасти державну частку Укрнафти. Бєня почав спецоперацию "Слуга Народа", вклав шалені $ в вибори Зелі, після перемоги поставив свого юриста Богдана наглядати за Зе. Але в Омані ФСБ РФ забрало контроль - поставило Єрмака. "Слуга какаяразницакакого Народу" було створено Коломойським та ФСБ РФ, з метою змінити прозахідну владу на проросійську. В 2019 вони вивели в світ преZeдента. Але скацаплення гальмувало тому повесні 2020 контрольний пакет відійшов ФСБ і почалася підготовка до здачі країни оркам.





показати весь коментар
12.01.2024 10:17 Відповісти
Все что сделано с 14 по 19 год вы выбросили на помойку в 19 году.
показати весь коментар
12.01.2024 13:54 Відповісти
ага, строки спливли по справі наприкінці 2023-го, а досі винен Петро. Нуну
показати весь коментар
12.01.2024 09:13 Відповісти
Реально скоро януковича вернуть
показати весь коментар
12.01.2024 08:48 Відповісти
Не покарене зло.... Це і є неодноразово реформована судова система...
показати весь коментар
12.01.2024 08:50 Відповісти
Реформы можно отменить. Чего украинцы и сделали, когда аыбрали Зеленского. Они сказали - нам не нужны реформы. Мы хотим антимайдан.
показати весь коментар
12.01.2024 13:53 Відповісти
Черговий крок назад.Далеко підем з 95 -м...
показати весь коментар
12.01.2024 08:52 Відповісти
Ну не винен, так не винен. В штурмовики його, рядовим.
показати весь коментар
12.01.2024 08:54 Відповісти
Велика вдячність влади героям.Думайте на майбутнє.
показати весь коментар
12.01.2024 08:56 Відповісти
А тим часом бойового офіцера всілякими неправдами утримують у в'язниці.
- Почую кожного? -
Дєло "Баті" жівьот!!!.
показати весь коментар
12.01.2024 08:58 Відповісти
FUCK RUSSIA: 2015 Коломойський пішов війною на Порошенка, бо той не дав вкрасти державну частку Укрнафти. Бєня почав спецоперацию "Слуга Народа", вклав шалені $ в вибори Зелі, після перемоги поставив свого юриста Богдана наглядати за Зе. Але в Омані ФСБ РФ забрало контроль - поставило Єрмака. "Слуга какаяразницакакого Народу" було створено Коломойським та ФСБ РФ, з метою змінити прозахідну владу на проросійську. В 2019 вони вивели в світ преZeдента. Але скацаплення гальмувало тому повесні 2020 контрольний пакет відійшов ФСБ і почалася підготовка до здачі країни оркам.



показати весь коментар
12.01.2024 10:11 Відповісти
Абсолютно з Вами згоден. Бєня на фінальній стадії перед виборами розглядав дві кандидатури - юльку і зє. Під час підготовки до виборів журналісти провели розслідування з відеофіксацією, як з інтервалом в приблизно 30 хв. в резиденцію Бєні почергово приїзджали то зє, то жулька. І як видно з результатів виборів, Бєня все таки не ризикнув зв'язуватися з "чорною вдовою" бо доля В. Щербаня і П. Лазаренка доволі красномовна.
Потім в 2017 році, жулька, образившись на бєню дала відеоінтерв'ю журнашлюшці влащенко на каналі ZIK де розказала про цю підготовку, але прямо не назвала прізвище "зеленський", а сказала, що до влади олігархи приведуть таку собі недосвідчену зелену (!) маріонетку.
Ось це відео:
https://youtu.be/-R8YIH1fs0Y?si=Qptor-wR2T-RY1AZ

Потім в політичні ігрища навколо зє активно включилися спецслужби кацапстану. На початку повномасштабного вторгнення, коли розвідки виявили в Гомелі янучару зі своїм "урядом" на валізах, готових приймати парад "пабєдітєлєй" в Києві, то зє обісрався, зрозумівши, що "дядя вова" банально його "кинув". Зє моментально звернувся до премʼєр-міністра Ізраїлю Нафталі Беннета і той стверджує стверджує, що на початку війни російський лідер Володимир Путін пообіцяв йому не вбивати президента України Володимира Зеленського, https://www.jpost.com/international/article-730603 повідомляє The Jerusalem Post.
Ось така муйня.
показати весь коментар
12.01.2024 10:57 Відповісти
Ну чего вы в самом деле? Он же все это время в СИЗО сидел, а не по Хрещатику гулял.
показати весь коментар
12.01.2024 09:02 Відповісти
Коли вже яника пристрелять??
показати весь коментар
12.01.2024 09:09 Відповісти
море зеленої, й не тільки, братви задоволене й щасливе таким результатом. і тепер майже як в забутій соцпісеньці "марчук играет на гитаре, а море братское поёт"
показати весь коментар
12.01.2024 09:14 Відповісти
Взагалі то розстріли не мають терміну давності!
показати весь коментар
12.01.2024 09:15 Відповісти
Я вкотре нагадаю тезу, яку вже багато років тут пишу: в квітні 2019 антимайдан дорвався до влади в Україні. Тому новини про чергових єфрємових, беркутовців яких випустили з СІЗО мене не дивують.
показати весь коментар
12.01.2024 09:19 Відповісти
Самое смешное как наших дурачков, которые там за Майдан развели в 19 году. Но они до сих пор думают что выбрали не рыгов.
показати весь коментар
12.01.2024 13:52 Відповісти
антимайдан рулить в Україні....
показати весь коментар
12.01.2024 09:26 Відповісти
мабуть зе готується передати владу "лєгєтімному" і янукович буде презиком України? і знову 73% будуть голосувати по приколу і "какая разница". ви суки, зелені жаби. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
12.01.2024 09:44 Відповісти
Зе самому "нравіца" бути президентом. Та й єрмаківське регіоналівське ОП оформило дерибан на себе. Старим тут не місце! Хіба трохи.
показати весь коментар
12.01.2024 10:05 Відповісти
Только бойцы кацапского интернет фронта носятся с легитимностью Януковича. Но тут само ***** им подложили свинью, признав выборы и президентом сперва Порошенко а затем Зеленского
показати весь коментар
12.01.2024 10:16 Відповісти
Нажаль попередня влада так "реформувала" судову систему,що судді можуть робити все, що заманеться без будь-якої відповідальності. Тільки оцініть суддя,що садив Луценка спокійно працює донині. Юрик після відсидки побував генпрокурором. Закон не порушено.
показати весь коментар
12.01.2024 10:11 Відповісти
Ох уж эта плохая прошлая власть. Которая уже правит меньше, тем текущая. Но именно она плохая.
показати весь коментар
12.01.2024 13:50 Відповісти
Беркут оказывается не убивал людей,а толкался и махал ногами,с такими судьишками и прокурорами у нас вполне возможен новый,старый оправданный уряд из проверенных хлопцев и свежей крови - премьер азиров,минэкономразвития липецкий инвестор,минобороны картавый гиркин,минвэдэ татаркин,директор всех ларьков дерьмак,а дальше по накатанной - хозяин всех судей портнов,секретарь снбо сивкович,его зам гетьманович,его любовница мама гетьмановича,керивник офиса медведчук,бойко,шуфрич,суркис,григоришин и фирташ главные по газу и электрике и т.д.
показати весь коментар
12.01.2024 10:19 Відповісти