Перемога Трампа стане загрозою для ЄС, - голова Європейського ЦБ Лагард

Ймовірне переобрання колишнього президента США Дональда Трампа становитиме загрозу для Європи.
Про це в інтерв’ю телеканалу France 2 заявила голова Європейського центрального банку Крістін Лагард, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Якщо ми хочемо зробити уроки з історії, тобто з того, як він керував першими чотирма роками свого мандату, то це явно загроза", — сказала Лагард.
Вона запропонувала подивитися на запропоновану Трампом політику щодо торговельних тарифів, прихильності НАТО та боротьби зі зміною клімату.
Вона додала, що не вважає переобрання Трампа залишить Європу самотньою у своїй підтримці України, оскільки є низка членів Конгресу США, які глибоко ворожі до жорстокої війни, яку розв’язала Росія, і які продовжуватимуть фінансувати та підтримувати Київ.
- Якщо ви 70 повоєнних років розвивалися під нашою захисною парасолькою, то хоча б фінансово допоможіть утримувати наші збройні сили, якщо не хочете утримувати свої.
У деяких європейських країнах НАТО витрати на оборону доходили до клоунських 0,25% від бюджету, в той час як єдиним стримуючим фактором були військові бази США. 0,25% вистачить лише на утримання Генштабу та щорічний парад, а захисту від агресора не збудуєш, що й довели події останніх двох років, коли війна в Європі з теоретичного припущення стала суворою реальністю
Не у французів та Трампа, а у Франції та США, а якщо більш розгорнуто - у французької та англійської цивілізацій. Ніяк франки не можуть вибачити англам, що ******* світова цивілізація стала не франко, а англомовною