13523 відвідувача онлайн
25 610 82

Рада ухвалила закон про електронний реєстр військовозобов’язаних в цілому (оновлено)

мобілізація

16 січня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №10062 "Про внесення змін до деяких законів щодо удосконалення порядку обробки та використання даних в державних реєстрах для військового обліку та набуття статусу ветерана війни під час дії воєнного стану".

Про це повідомив нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

"Після довгих і складних дискусій і провалу багатьох правок законопроєкт №10062 щодо реєстрів для військового обліку прийнято в цілому", - написав він.

За словами нардепа, "за" проголосували 249 нардепів.

Рада ухвалила закон про електронний реєстр військовозобов’язаних в цілому 01

У пояснювальній записці зазначається, що законопроєкт розроблено з метою "законодавчого удосконалення процедури інформаційної взаємодії між державними реєстрами" для військового обліку та набуття статусу ветерана війни.

Законопроєкт вносить зміни до законів про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних і резервістів та про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.

Також він має спростити процес отримання військовими учасника бойових дій під час дії воєнного стану.

Крім того, відтепер запис у Єдиному державному реєстрі міститиме 30 пунктів, включаючи інформацію про:

  • унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
  • відомості про зайнятість (код ЄДРПОУ та місцезнаходження підприємства, місце роботи, посада, стаж роботи);
  • реквізити документа про освіту (серія, номер, дата видачі, заклад освіти, що видав, рівень освіти, професія, галузь знань, спеціальність);
  • мобільні номери та електронну пошту;
  • реквізити паспорта громадянина України та документів, що дають право на виїзд за кордон;
  • відомості про батьків та членів сім’ї;
  • відомості щодо обмеження цивільної дієздатності, про встановлення групи інвалідності;
  • відомості про результати медичних оглядів, що проводяться з метою визначення придатності до виконання військового обов’язку;
  • відомості про переміщення особи на тимчасово окуповану територію України;
  • відомості про притягнення особи до кримінальної та адміністративної відповідальності;
  • відомості про володіння іноземними мовами;
  • відомості про дозвіл на зберігання та носіння зброї;
  • реквізити посвідчення водія (серія, номер, дата видачі, орган, що видав, строк дії, категорія), а також документи про право керування тракторами, морськими та повітряними суднами;
  • відомості про наявність права на відстрочку від призову під час мобілізації;
  • відомості про статус ВПО;
  • відомості про статус ветерана війни, загиблих та зниклих безвісти.

З цією метою пропонується розширити перелік джерел для формування та оновлення бази даних Реєстру.

Окрім даних Центральної виборчої комісії, для цього використовуватимуть дані Державної податкової служби та Державної міграційної служби. 

Для оновлення інформації в реєстрі військовозобов'язаних пропонується використовувати дані з реєстрів Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Міністерства у справах ветеранів, Державної морської інспекції, Державіаслужби.

Законопроєкт передбачає створення електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста, порядок доступу до якого визначатиме Міноборони.

Крім того, пропонується встановити, що оформлення військово-облікових документів для громадян України має здійснюватися виключно з використанням засобів реєстру.

Як вказано у пояснювальній записці до законопроєкту, його метою є спрощення процедури оформлення статусу учасника бойових дій під час дії воєнного стану, а також особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Топ коментарі
+30
Вся ця історія через тиждень буде у кацапів.
показати весь коментар
16.01.2024 15:17
+24
Дві прикордонниці на Львівщині продавали інформацію із закритих баз даних: ДБР повідомило про підозру.
На підході для торгів інший лот. Набагато інформативніший.
показати весь коментар
16.01.2024 15:23
+19
Если эту базу хакнут?Основная проблема это безопасность и самая большая статья расходов!!!Федоров в доле и проще нашему врагу,база к ним сразу через Федорова
показати весь коментар
16.01.2024 15:13
Коментувати
Сортувати:
А Шабунін вже зраду розганяв...
показати весь коментар
16.01.2024 15:05 Відповісти
Шабуня почуяв запах грошей з грантів. Його, навіть, анонімні канали ОПи похвалили.
показати весь коментар
16.01.2024 15:40 Відповісти
дай посилання
показати весь коментар
16.01.2024 16:33 Відповісти
Если эту базу хакнут?Основная проблема это безопасность и самая большая статья расходов!!!Федоров в доле и проще нашему врагу,база к ним сразу через Федорова
показати весь коментар
16.01.2024 15:13 Відповісти
Вся ця історія через тиждень буде у кацапів.
показати весь коментар
16.01.2024 15:17 Відповісти
Як то кажуть «вільна касса» і єдине вікно, зручно
показати весь коментар
16.01.2024 15:28 Відповісти
Ну банки ж якось справляються, чому цю базу не захистити як банківську?
показати весь коментар
16.01.2024 15:39 Відповісти
Банки ВЖЕ злиті рашці- особливо коли ВСІХ військових масово заганяли на Приват - були такі часи. Ну і зараз часто коли оформляють мобілізованих - фоткають їх з картвою і в формі. Питяння тільки в одному - ЯК швидко ця база оновлюється в рашці
показати весь коментар
16.01.2024 15:46 Відповісти
Це тобі прямо з фсб кацапської повідомили?
показати весь коментар
16.01.2024 15:47 Відповісти
Ваня - ти в ясельки ходиш чи так просто для ФСБ цікавишся))?? Подивись історію злиття баз Привату а потім щось ПУКАЙ в чат
показати весь коментар
16.01.2024 18:21 Відповісти
Дані зливали навіть з Пентагону та з кацапсячого фсб. Але цих пацюків ловили та карали.
показати весь коментар
16.01.2024 19:09 Відповісти
Ваня ДУЖЕ пахне нужником - НЕ ПУКАЙ
показати весь коментар
16.01.2024 19:59 Відповісти
Ну раз на те пішло то ти повинен насолодитись досхочу ароматом. Так шо мені не шкода, скільки завгодно.
показати весь коментар
16.01.2024 20:14 Відповісти
Вы, не сравнивайте банки и "Е-Государство"
показати весь коментар
16.01.2024 18:13 Відповісти
Так навпаки. Е-Держава ще краще повинна бути захищена.
показати весь коментар
16.01.2024 18:14 Відповісти
Іван, ти мабуть той самий Ванька-Дурак.
показати весь коментар
16.01.2024 18:25 Відповісти
Ну ти ж у нас Вумний. Поясни нам дуракам. А ми послухаємо, чи почитаємо. Тільки не говори шо дуракам немає сенсу щось пояснювати
показати весь коментар
16.01.2024 19:03 Відповісти
Дурак- дураком - через те в ФСБ в ТЄМЄ АЛЄ НЄ В ДОЛЄ)))
показати весь коментар
16.01.2024 20:01 Відповісти
продажа данных + долги коллекторам, а когда "наоборот" там, банк лопнул - то ходи доказывай что ты не верблюд и выбивай годами бабло с фонда гарантування пока руководство, которое "справилось" по лучшим традициям на честно отжатое бабло гуляет за кордоном. так что "защита" будет несомненно такая же, как и все подобные начинания у нас.
показати весь коментар
17.01.2024 00:01 Відповісти
Нічого шаритись по кишеньковим банкам. Мало цих наплоджених мийок бабла позакривала Гонтарєва з Порошенком? Зараз вони знову починають плодитись. Не цікавились чому під час війни вони починають плодитись?
показати весь коментар
17.01.2024 09:26 Відповісти
у нас все карманное. и банки и партии (имени кого-то) и т.п. институций как таковых нет (кроме института панибратства). так что ожидания для большинства скорее всего будут совпадать с реальностью.
показати весь коментар
17.01.2024 14:26 Відповісти
Не хочу робити рекламу, але в мене були вклади в Приватбанку, у дружини в Ощад. За весь нестабільний період починаючи з кінця 2013-го ні у мене ні у дружини, слава Богу ніяких проблем с вкладами не було. А от хто шарився там по всяких кишенькових банках все вигадували побільший відсоток то у тих проблеми були є і будуть.
показати весь коментар
17.01.2024 14:33 Відповісти
Всі дані і так вже давно в кацапів, так що розслабтесь)
показати весь коментар
02.04.2024 21:41 Відповісти
Шабунін спрацював, а не розганяв.........
показати весь коментар
16.01.2024 15:19 Відповісти
Так. Буде чим торгувати вже про всю піднаготну.
Радійте.
показати весь коментар
16.01.2024 15:21 Відповісти
Коли є миші - кіт не спить!
показати весь коментар
16.01.2024 15:22 Відповісти
Так. І тут не спав. Дві прикордонниці на Львівщині продавали інформацію із закритих баз даних: ДБР повідомило про підозру.
показати весь коментар
16.01.2024 15:25 Відповісти
одна продала на 2-х
інша на 6-Х
150 баксів на 8 =?
А сидіти будуть довго......
показати весь коментар
16.01.2024 15:29 Відповісти
Дві прикордонниці на Львівщині продавали інформацію із закритих баз даних: ДБР повідомило про підозру.
На підході для торгів інший лот. Набагато інформативніший.
показати весь коментар
16.01.2024 15:23 Відповісти
є-банаты
показати весь коментар
16.01.2024 15:34 Відповісти
Голосування було таємним? Було бажання припасти і подивитись на нову калоліцию у зРаді, але останні дані по проекту тільки за 11.01.24.
показати весь коментар
16.01.2024 15:38 Відповісти
Всю базу можна буде скачати на любому файлшерінгу. І все під прикриттям Воєнного стану. Стан який був продовжений незаконно вже декілька разів. В законі ніде не сказано, що його можна продовжувати. Можна ввести і припинити. І взагалі його вводять при загрозі нападу, а у нас війна. Тобто треба вводити Стан війни. А його навіть не спішать врегульовувати. немає закону про Стан війни. Не вносять. Їм норм.
показати весь коментар
16.01.2024 15:42 Відповісти
Та ви батенька юрист и как же такие люди и не в ВС?)
показати весь коментар
16.01.2024 15:44 Відповісти
А шо не так?Правду нельзя говорить???О таких как вы говорит вот этот чел. https://www.tiktok.com/@dev.drozd/video/7321389864509787398?_r=1&_t=8j5J7fvhjzq&social_sharing=0 Видео тут
показати весь коментар
16.01.2024 17:47 Відповісти
пюре пожер і ВЖЕ пюрист))
показати весь коментар
16.01.2024 20:02 Відповісти
Відповідь на питання чому Шабуня так переживав за прийняття цього закону - інформація з військових реєстрів тепер буде зберігатись на серверах у "країнах НАТО", простіше кажучи - Україна більше нею не володіє, а лише користується.
показати весь коментар
16.01.2024 16:51 Відповісти
Ура товарисчи! Тепер кремлівські мерзотники будуть знати про наше військо і військових ВСЕ.
показати весь коментар
16.01.2024 17:10 Відповісти
То есть, мои данные украли. Я, не давал разрешения, на сбор просроченной Раде, моих личных данных. И хотят, их использовать против меня.

Можно подавать в ЕСПЧ на эту страну.
показати весь коментар
16.01.2024 17:12 Відповісти
Валяй, сцик.лива потвора. Але цікавіше побачити як тебе за яйця притягнуть на службу ). Бажано щоб взагалі без місяця підготовки.
показати весь коментар
16.01.2024 20:02 Відповісти
На рахунок крадіжки данних він правий.Особливо те що данні для реєстру відкриє МОЗ.
показати весь коментар
16.01.2024 21:52 Відповісти
Щось нагадує "цифровий ГУЛАГ" для однієї, взятої за горло державою, категорії громадян. Раніше цю інформацію треба було витягувати з багатьох джерел, до того ж вона була застарілою та, іноді, в паперовому форматі. Тепер же, при такій кількості зрадників та ФСБшних агентів у владі, готова база даних швидко з'явиться у кремлі...
показати весь коментар
16.01.2024 17:26 Відповісти
Ого, давай їм дані про свою ''електронку'' створення ''особистого кабінету''. Підготовка до роздачі електронних повісток розпочалася
показати весь коментар
16.01.2024 17:29 Відповісти
Ну що, ще один крок до тотальної диктатури під "прикриттям" воєнного стану зроблено.
Централізовані бази даних, які містять взагалі всю інформацію - від чого застерігали всі притомні фахівці з кібербезпеки, від чого застерігали європейці - будьласка.
Конституційні права, захист персональних даних, безпекові, корупційні ризики, ризики порушення прав громадян - побарабану.
Копіюємо росію і навіть намагаємося випередити.
Далі що? - можна буде розсилати спам навмання, по тих же електронках, по будь-чому, байдуже, що їми майже ніхто толком не користується - ісоб'являти, що ви "злодій", "ухилянт" і т.д.
А далі - там і "штрафбати" вже пропонують, і все це, типу, "військові все просять, бо інакше ніяк". Дуже зручно. Можна організовувати знищення політичних опонентів, "інакомслячих" - на потоці, під "благим приводом" "призову до ЗСУ". Всіх "неблагонадійних" - в "штурмовики" з "голою дупою". Снарядів нема, мін нема, дронів, ракет, укріплень, та нічого.
"М'яса", зате - буде багато.
Дивно, тільки, чому військові не попросили розробити та ухвалити закон, який би, наприклад, зняв заборону місцевим громадам фінансувати ЗСУ? Або зменшити кількість податків та перевірок для вітчизняних виробників зброї? Повернути ПДФО для фінансування бригад?
показати весь коментар
16.01.2024 17:44 Відповісти
ОК, напиши, що пропонуєш, врахуємо
показати весь коментар
16.01.2024 22:04 Відповісти
16.‎01.‎2024 692 доба війни

77 діб до закінчення конституційного терміну президента Зеленського

Законопроект номер 10062 про зміни до законодавства про реєстри військовослужбовців прийнято. Актуалізація даних реєстру не передбачена - кого звідти вилучили можуть спати спокійно.

https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/2157844
показати весь коментар
16.01.2024 17:47 Відповісти
Треба ВСІХ хто за це голосував - НА ПЕРЕДОВУ. Отам і подивимось на приклад - РОБИ ЯК Я
показати весь коментар
16.01.2024 18:25 Відповісти
Даєш поіменне голосування!!!!
показати весь коментар
16.01.2024 18:26 Відповісти
Та все, вже відголосувались. У 2019-му. Насолоджуємося.
показати весь коментар
16.01.2024 19:38 Відповісти
Так , про вибори тепер забудьте. За вас " проголосують", маючи всі дані.

Мабуть для цього все і придумали.

Вітаю з другим терміном ЗЄ
показати весь коментар
17.01.2024 02:00 Відповісти
Финансовый бойкот !!!!
показати весь коментар
16.01.2024 18:21 Відповісти
Финансовый бойкот *****-Путина. Хорошая идея, своевременная
показати весь коментар
16.01.2024 22:09 Відповісти
путину - на это пофиг. А, вот Украине - проблема.

Бизнес в тень.
показати весь коментар
16.01.2024 22:27 Відповісти
Е Гулаг
показати весь коментар
16.01.2024 18:23 Відповісти
кацапський троль визнався
показати весь коментар
16.01.2024 22:11 Відповісти
Рассказывайте, что там у вас на росии ? Я приму сведения.
показати весь коментар
16.01.2024 22:17 Відповісти
На Заході кожний випадок зливу персональних даних користувачів з якоїсь соціальної мережі, наприклад, викликає неабиякий скандал. І це тільки по тих урізаних персональних даних, які там є. А тепер уявіть, яку базу персональних даних українських громадян хочуть зробити ЗЕлуплені реФФорматори! Не тільки дані про конкретні особу, а і про його предків до десятого коліна, образно кажучи.
Оце буде пожива для ворогів України та всіляких шахраїв!
Хто як, а я не вірю і ніколи й нікому не повірю, що та база, якою вже почав захоплюватись Бутусов, буде захищена належним чином. При наявності дєрмаків та татарових з квартальним кагалом у вищих органах влади НІКОЛИ цього не буде.
показати весь коментар
16.01.2024 18:23 Відповісти
Всю команду Зе на чолі з ним судити !Вони розмазали конституцію і витерли нею дупу не кажучи про закони і свободи громадян.Це вже перейшло юбудь які рамки розумного..Судити !
показати весь коментар
16.01.2024 22:59 Відповісти
Що ще треба знати, щоб збагнути, що кремляді і прищурені це філіали глобалістської синагоги.
показати весь коментар
16.01.2024 19:01 Відповісти
З врахуванням що доступ до бази будуть мати всі (виключно чесні) ТЦК, до зливу бази лишилося 3...2...1...
Тобто ворог гарантовано буде знати які в нас максимальні резерви по мобілізації.
показати весь коментар
16.01.2024 19:37 Відповісти
интересно, а будут ли там данные главнокомандующего, депутатов и ко? или это другое и они не совсем граждане?
показати весь коментар
16.01.2024 23:48 Відповісти
Ти мабуть один із них - сидиш в бліндажі, ганяєш мишей, мерзнеш, не спиш, чергуєш, підскакуєш - коли Наєв приїжджає піаритись, ПРОСТО проходиш БЗВП???
показати весь коментар
16.01.2024 20:07 Відповісти
Люди ! Нужно успокоиться, посмотреть АСМР. А потом, послать эту Е Держава - на ЮГ!
показати весь коментар
16.01.2024 20:11 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2024 20:54 Відповісти
А як це зробити, як послати
показати весь коментар
17.01.2024 02:16 Відповісти
Колекторам треба буде робити набагато менше роботи. Колекторні компанії "ЗА". Злив бази буде 300% як було з багато чим. Кредит взяти не те що не проблема на будь кого, а взагалі людина буде під повним ковпаком, можна буде пришити будь що.
показати весь коментар
16.01.2024 20:54 Відповісти
249 злочинців яким дати пожиттево !На що приймали закон про особисті дані в першу чергу на вимогу ЄС?Якась шарага хоче підтягувати реєстр!Щей тримати дані в третіх країнах на хмаринах.Ви ********?А хто вам надасть доступ якщо що?Сьогодне вкотре спаплюжили свободу громадян спаплюжили конституції і права громадян.СУДИТИ СУК !
показати весь коментар
16.01.2024 22:56 Відповісти
Одне тільки питання - навіщо?Чим воно краще картотеки в ТЦК?Як його створити?Муть якась.
показати весь коментар
16.01.2024 23:21 Відповісти
а что делать когда кацапы\Ахметов отключат свет?
показати весь коментар
16.01.2024 23:53 Відповісти
Десь я таке бачив.На початку війни хлопці з нашого міста кинулись в ТЦК,щоб піти до війська. Де-яки встигли.А на інших склали список,мовляв може створять ТРО потім.А потім прийшла русня і цей список якись добрі люди з місцевих колобків передали окупантам,хоча мали би знищити...
показати весь коментар
17.01.2024 00:39 Відповісти
Це найгірше з того, що могло статися.

Тепер ми всі під зеленим ковпаком в електронному ГУЛАГу.

Тепер ми всі враз втратили свободу і наше особисте життя вже нам не належить. Ми бидло власть імущих

Що захочуть те з нами і робитимуть. Залишилося ще нас пронумерувати і перетворити з людей в істоти
показати весь коментар
17.01.2024 02:11 Відповісти
Ще трошки і будуть команди схожу на тцк ходити міряти черепа в людей.
Дідусь Адольф аплодує стоячи.
показати весь коментар
17.01.2024 14:25 Відповісти
Треба створювати петицію про зміну цього антилюдяного антиукраїнського закону
Поки не пізно...
показати весь коментар
17.01.2024 02:15 Відповісти
Декларированная Всеобщей декларацией прав человека (1948), Конвенцией о защите прав человека и основных свобод (1950), да и многими другими актами -

неприкосновенность частной жизни каждого человека, включает в себя право на защиту персональных данных каждого из нас, право контролировать информацию о себе,

запрет на сбор, хранение, использование и распространения информации о частной жизни лица без его согласия.
показати весь коментар
17.01.2024 03:20 Відповісти
ПІД@РИ зелені рулять до пори до часу.
показати весь коментар
17.01.2024 08:14 Відповісти