На Кіровоградщині уламки російської ракети пошкодили складське приміщення і кілька домоволодінь (оновлено)

Російські окупанти випустили ракету в бік Кіровоградської області.
Про це повідомили у Повітряних силах, інформує Цензор.НЕТ.
"Ракета, імовірно Х-59, з півдня! В напрямку Кіровоградської області!" - йдеться в повідомленні.
У місті Кропивницький пролунав вибух.
Згодом глава ОВА Андрій Райкович повідомив, що в області відпрацювали сили ППО.
"Попередньо - без руйнувань і постраждалих", - додав він.
О 19.30 Райкович написав: "Уламками пошкоджено с/г складське приміщення і прилеглі домоволодіння в одній з громад Кропивницького району. Всі живі!
Усі відповідні служби - на місці. Бригада РЕМ працює над відновленням електропостачання".