82 254 538

"Приймаючі країни мають припинити підтримку українських біженців", - радник Офісу президента Лещенко

лещенко

Про це інформує Цензор.НЕТ.

"Людям стає все важче знаходити спільну мову. Тому що люди, які виїхали з України, ніколи не зрозуміють людей, які залишилися. Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому", - сказав Лещенко в інтерв'ю швейцарському виданню Tages-Anzeiger.

На думку радника керівника ОП, небезпечними для життя в Україні є тільки регіони, що безпосередньо перебувають біля лінії фронту.

"Звичайно, це дуже небезпечно в містах за п’ять кілометрів від лінії фронту, які можуть бути обстріляні з артилерії. Там живе все менше людей. Але є міста за 30-40 кілометрів від фронту, до яких російська артилерія не може дістатися, наприклад Краматорськ, де зароджується нова економіка.

У нас у Києві живе 3 мільйони людей, у тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно, — нісенітниця. Тим, хто повернувся з-за кордону, не довелося б воювати в окопах. Але вони можуть купувати українські продукти в супермаркеті в Україні і платити за оренду квартири в Києві, користуватися поліклініками та аптеками і платити податки, щоб ми могли фінансувати школи", - пояснив Лещенко.

Топ коментарі
+217
Далеко не секрет, что Лещенко дегенерат и выродок.
показати весь коментар
22.01.2024 20:44 Відповісти
+132
Ніхто не повернеться, поки у владі є такі радники як ти, Сірожа
показати весь коментар
22.01.2024 20:44 Відповісти
+96
Бородата повія заскіглила. ****, заткни свою смердючу пельку!!!
показати весь коментар
22.01.2024 20:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
Мабуть мешкає на Марсі, - не знав, що й там є Київ та в ньому безпечно. Які радники-порадники так і живемо, але краще свій розум, ніж ******* радник. АРХ М
показати весь коментар
23.01.2024 21:02 Відповісти
впевнений що ця бородата істота не їздить у метро.
Всі українці рівні. Перед такими заявами треба радитись з тими у кого діти.
показати весь коментар
23.01.2024 21:05 Відповісти
Більш смердючої гниди як Сир'йожа неможливо уявити.
показати весь коментар
23.01.2024 21:20 Відповісти
Це яким потрібно бути дігеніратом ,щоби просити керівників інших держав не допомогати біженцям від війни ! Це просто істота !
показати весь коментар
23.01.2024 21:26 Відповісти
Кончита Бородатая!!
А что твоя ОПа сделала ДЛЯ людей? Zеленые zуки хоть понимают в какой жо́пэ большинство людей живет? Что вы zуки делаете??!!
показати весь коментар
23.01.2024 21:27 Відповісти
Гниль і вилупок
показати весь коментар
23.01.2024 21:29 Відповісти
Мразь вонючая! А что ты скажешь старикам и инвалидам которые уже за границей!!!! Убежали от зе'этноцида от вашего кагала-шапитолия!
Они и так уже видят , как правительству плевать на них!
Вернуть чио бы что??? Кайло в руки и сажать миллиард сухих деревьев? А вечером в гараже дроны собирать, которые уже вроде профинансированы - на счета завхоза пердизенского
показати весь коментар
23.01.2024 21:30 Відповісти
Дебил , а ничего что от Харькова до границы с РФ как раз 30 километров и в Харьков прилетает регулярно? О каких 5 км ты морозишь ??? И какое твое дело кто и где и как будет жить ?
показати весь коментар
23.01.2024 21:31 Відповісти
Хробак
показати весь коментар
23.01.2024 21:36 Відповісти
Слимак
показати весь коментар
23.01.2024 22:56 Відповісти
які ж кончені тварі захопили владу в Україні.....
показати весь коментар
23.01.2024 21:51 Відповісти
але ці кінчені тварі вже 2 роки сидять в тилу і по них ще не було жодного удару (Печерськ,Конча-Заспа тощо) і Сірожа щось не поспішав повертати додому своїх дружків з Монако,Канн,ніцци тощо...
показати весь коментар
23.01.2024 22:01 Відповісти
Анальная пробка середня Лещенко
показати весь коментар
23.01.2024 22:21 Відповісти
Я також обома ногами за біженців зі Львова, які поздавали свої квартири переселенцям зі Сходу за дикі гроші, а самі виїхали у ЄС та получають там допомогу від європейських донорів, і при тому скаржаться, що мало дають.
показати весь коментар
23.01.2024 22:22 Відповісти
Так. Є і таке. Але більшість людей виїхало з Маріуполя, Херсону, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Краматорська, Сіверодонецька, Бахмута, Києва та подібних "безпечних міст".
показати весь коментар
23.01.2024 23:12 Відповісти
Особливо це ухилянти з Німеччини знають.
показати весь коментар
24.01.2024 00:18 Відповісти
Першими як раз і поїхали зі Львова , Рівного Луцька , Хмельницького. А вже зі сходу на їх місця приїхали.
показати весь коментар
24.01.2024 10:55 Відповісти
Ті, що поїхали зі Львова чи Рівного, були заробітчанами і до великої війни. Просто скористалися шансом. Але більшість саме з прифронтових або окупованих міст.
показати весь коментар
24.01.2024 22:36 Відповісти
А причем здесь Львов то ? все валили 24.02.2022 просто львів'янам было ближе
показати весь коментар
25.01.2024 18:45 Відповісти
Різницю між Херсоном чи Харковим з Львовом відчуваєте, ні?
показати весь коментар
26.01.2024 01:18 Відповісти
Головний негідник року. Своїх дітей немає то чужим хоче насолити. Жде доля Красовського. Той разом з коханцем употреблял то коханець відпередозу лапті відкинув. Да в Дерьмака козирі кончились.
показати весь коментар
23.01.2024 23:29 Відповісти
ОТАК ВИГЛЯДА ЕТАЛОННЕ ХУ*ЛО
простiтутка на зарплатнi у Ze влади
показати весь коментар
23.01.2024 23:52 Відповісти
Гнида е..уча а що ви суки зробили для безпеки людей.. щоб люди хотіли повертатися в Україну
показати весь коментар
24.01.2024 03:47 Відповісти
Навіщо відпустили ідіота лещенка з палати зе дебілів.
показати весь коментар
24.01.2024 06:13 Відповісти
Лещенко терміново на передову, під Авдіївку.
показати весь коментар
24.01.2024 06:30 Відповісти
Чого Лещенко не на фронті, не в окопах???
показати весь коментар
24.01.2024 08:21 Відповісти
Роскажите про безопасную жизнь в Харькове. Не 5 километров до фронта...
показати весь коментар
24.01.2024 08:24 Відповісти
Раскажите про безопасную жизнь в Харькове. Не 5 километров до фронта..
показати весь коментар
24.01.2024 08:25 Відповісти
От коле будуть такі ухилянти, діла в цій країні не буде.
показати весь коментар
24.01.2024 09:03 Відповісти
++++++++
показати весь коментар
27.01.2024 18:07 Відповісти
які ж ви тількі падлюки кончені !!
показати весь коментар
24.01.2024 10:56 Відповісти
Перед ним якась коза з міграції саме таке тринділа.
показати весь коментар
24.01.2024 10:58 Відповісти
А не пошел бы ты Лещенко в опу???даже если Европа и лишит поддержки( в чем я сомневаюсь) я все равно останусь в ЕС. Возвращаться?Куда? Зачем? Ради того чтобы вы могли больше воровать?
показати весь коментар
27.01.2024 13:06 Відповісти
Падла кончита Бородатая!! Ваш мразический режим и так не дает выжить инвалидам и старикам!!! Уроды Нарида!!
показати весь коментар
27.01.2024 18:06 Відповісти
А українці мають припинити утримувати за свій кошт Серьожу Лєщєнко,