11856 відвідувачів онлайн
9 256 27

Пропутінській блогерці Боровковій, яка закликала "добивати" вцілілих українців, повідомлено про підозру, - СБУ

боровкова

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

Боровкова входить до пулу пропагандистів Путіна, які агітують за масові вбивства громадян України та повне знищення нашої цивільної інфраструктури.

"Так, зловмисниця вихваляла обстріл Харкова 22 лютого 2023 року, коли рашисти застосували по місту зенітно-ракетні комплекси С-300. Наступного дня після події Боровкова закликала окупантів завдати повторного удару по обласному центру, щоб "добити тих, хто вижив". Крім того пропагандистка записала та оприлюднила власне звернення до командування російських військ, в якому пропонувала зруйнувати Україну "під нуль", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, деструктивні відео ворожої блогерки одразу "підхоплювали" топові кремлівські телеканали для створення постановочних сюжетів про війну в Україні.

Ініційована СБУ експертиза підтвердила факти інформаційно-підривної діяльності зловмисниці проти нашої держави.

Блогерці заочно повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 442 Кримінального кодексу України (публічні заклики до геноциду).

Оскільки зловмисниця переховується від правосуддя на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення її до відповідальності за вчинені злочини.

Топ коментарі
+13
Боже, пройшло майже два роки... оце реакція. путіністи на другий день вже б упекли на 20 років і обсикали її фото в туалетах. Чому в нас все на 200 кроків позаду???
показати весь коментар
23.01.2024 14:23 Відповісти
+8
Йдіть ви в сраку зі своїми підозрами. Для покарання кацапів ефективний тільки один метод - ліквідаційні команди.
показати весь коментар
23.01.2024 14:31 Відповісти
+6
Добре, що злили усі їх данні, про цих злиднів на мацковії!!
Ну, Ківа укурсє дєла… Далі буде…
Свято наближається !!,
показати весь коментар
23.01.2024 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добре, що злили усі їх данні, про цих злиднів на мацковії!!
Ну, Ківа укурсє дєла… Далі буде…
Свято наближається !!,
показати весь коментар
23.01.2024 14:19 Відповісти
А ця погань хоч знає шо єйо пАдАзрьєвають?
показати весь коментар
23.01.2024 14:23 Відповісти
Боже, пройшло майже два роки... оце реакція. путіністи на другий день вже б упекли на 20 років і обсикали її фото в туалетах. Чому в нас все на 200 кроків позаду???
показати весь коментар
23.01.2024 14:23 Відповісти
майже рік...
показати весь коментар
23.01.2024 15:10 Відповісти
відосики тої удодки я бачив ще в березні 2022
показати весь коментар
23.01.2024 15:18 Відповісти
може її як татарського ?
показати весь коментар
23.01.2024 14:23 Відповісти
Це сама улюблена істота Олексія Дурнєва з Маріуполя (Дурнєв дивится сторіс).
показати весь коментар
23.01.2024 14:24 Відповісти
Він теж всього лиш істота.
показати весь коментар
23.01.2024 14:35 Відповісти
Чому?
показати весь коментар
23.01.2024 14:37 Відповісти
Бо робить туж роботу що і ельвіна. Більш професійно. Для іншої аудиторії.
показати весь коментар
23.01.2024 14:43 Відповісти
Я особисто не бачу якогось зла, коли він висміює кацапів. Іноді мені потрібно трішки сміху або від Чекалкіна, або від деяких нашіх стендаперів, або від Дурнєва. Він за україну з дуже депресивного регіону і непоганий ведучій, тому, я особисто не вважаю його істотою.
показати весь коментар
23.01.2024 14:59 Відповісти
Дурненький - один з пазітівних...
показати весь коментар
23.01.2024 14:38 Відповісти
Я б його не ставив на одну ланку з Яковиною, Світаном, Цимбалюком та іншими "пазітівними".
показати весь коментар
23.01.2024 15:01 Відповісти
Тоді до притул з лаченами
показати весь коментар
23.01.2024 16:31 Відповісти
Рашисткий эксперт на раша тв сообщил, что никаких казахов, азербайджанцев и узбеков никогда не было, а «это все придумал Ленин в 18-м году».)) 🙃 https://t.me/Ukraine_365News/70664 https://t.me/Ukraine_365News/70664

Чортів - Лєнін , все понапридумував і здох , а Вові пукіну тепер все це - розгрібай !!
показати весь коментар
23.01.2024 14:27 Відповісти
Better variant:

Step 1 - Seek
Step 2 - Destroy
показати весь коментар
23.01.2024 14:30 Відповісти
Йдіть ви в сраку зі своїми підозрами. Для покарання кацапів ефективний тільки один метод - ліквідаційні команди.
показати весь коментар
23.01.2024 14:31 Відповісти
Тут далеко не треба ходити пригадаймо перед війною хто ходив і що говорив на медвечуківських і мураєвських каналах ,всі вони відомі як так звані "експерти" так і ведучі які тягнули нам "русский мир" я щось не чув що б проти когось з них були порушені кримінальні справи.
показати весь коментар
23.01.2024 14:35 Відповісти
Коли прибіжить сюди рятувати свою дупу, варто пригадати і не вестись на сентиментальні розповіді про любов до сала, що вона її приховувала від злобної гєбні.
показати весь коментар
23.01.2024 14:50 Відповісти
Колись її предки мали прізвище Боровко
показати весь коментар
23.01.2024 15:06 Відповісти
на палю гниду посадити та й годі! А то підозри,слідства...
показати весь коментар
23.01.2024 15:14 Відповісти
Давайте хай займуться реальними ворогами України, які всередині підривають державу
показати весь коментар
23.01.2024 15:17 Відповісти
Може открыть сбор на киллера ? Там же есть киллеры на кацапии ?
показати весь коментар
23.01.2024 15:39 Відповісти
І яка реальна з того користь?
показати весь коментар
23.01.2024 15:47 Відповісти
... А вона заочно пошле той суд куди подалі... І всі будуть при своїх цікавостях...