4755 відвідувачів онлайн
10 871 34

НПЗ у російському Туапсе атакували безпілотники СБУ, - джерело. ВIДЕО

Служба безпеки України атакувала безпілотниками нафтопереробний завод у російському місті Туапсе, внаслідок чого було пошкоджено обладнання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на джерела.

Так, саме безпілотники СБУ атакували російський об'єкт. Після двох потужних вибухів почалася пожежа. Внаслідок цього було пошкоджено установку первинної обробки нафтопродуктів - вакуумну та атмосферну колони.

Раніше повідомлялось, що 24 січня 2024 року на нафтопереробній базі російської компанії "Роснефть" у місті Туапсе Краснодарського краю пролунали вибухи.

Нагадаємо, 21 січня 2024 року, у порту Усть-Луга Ленінградської області також лунали вибухи. Сталася пожежа на терміналі компанії "Новатек". Згодом стало відомо, що це спецоперація СБУ. Нафтовий термінал "Усть-Луга Ойл" в Ленінградській області РФ зупинив свою роботу.

Топ коментарі
+17
Правильна стратегія. Правда неочікувано дієва.
показати весь коментар
25.01.2024 11:15
+14
Думаю не потушили а догоріло. Таке полумʼя фіг потушиш, особливо якшо там нафта чи її продукти.
показати весь коментар
25.01.2024 11:34
+5
результатами не задоволен. НПЗ не згорів, ніхто з орків не здох
показати весь коментар
25.01.2024 11:17
Коментувати
Сортувати:
Правильна стратегія. Правда неочікувано дієва.
показати весь коментар
25.01.2024 11:15 Відповісти
ЗСУ за рік набили під тисячу засобів ППО в рашкованів. На фронті в них вже навіть комплекси, зняті з чергування з полярним колом. Територія в них величезна. Об'єктів більше, ніж в наявності засобів ППО. Максимум, що вони можуть "прикрити" зараз, це фронт (і то, частково - інакше б А-50 не збивали) та мацкву.

Тому стратегія і дієва. Як бачимо - луплять на різних напрямках, примушюучи розпорошувати вже досить скромні сили.

А в нас - ППО сконцентроване на 600 тис км2. Нам не треба тягати РЛС-и та пускові за 3-5 тисяч км, аби прикрити щось. Вони навіть нашу тактику з "мобільним ППО", на джипах тощо не зможуть повторити. території на порядок більші, густина доріг - набагато менша, достатньої кількості машин та зброї - ніхєра немає, кому б там що не здавалось щодо "бездонності запасів" засрашки.
показати весь коментар
25.01.2024 12:55 Відповісти
слабенько. О п'ятій ранку вже потушили. Треба повторити, тільки масштабніше - теріторія там велика.
показати весь коментар
25.01.2024 11:17 Відповісти
Думаю не потушили а догоріло. Таке полумʼя фіг потушиш, особливо якшо там нафта чи її продукти.
показати весь коментар
25.01.2024 11:34 Відповісти
гадаю, що важливе те, що працювати не зможе ця гидота певний час... якщо правда про ураження технологічних об'єктів - то це більш, ніж просто термінал.
показати весь коментар
25.01.2024 13:03 Відповісти
Вона і не переставала працювати, бо це великий НПЗ на якому декілька технологічно окремих підприємств з різними за технологічним типом процесами переробки сировини. Там теріторія цього заводу в довжину 2,5 км. Тому на такий об'кт повинно долітати десяток дронів, щоб на гасіння всіх очагів загоряння не вистачало техніки МЧС навіть якщо іх зібрати з усього района.
Про нафтобази я вже не кажу, бо у кожному райцентрі є НБ з місткістю резервуарного парку понад 5 тисяч кубів.
Так що такі "укуси комаря" повинні бути кожен день.
показати весь коментар
25.01.2024 16:39 Відповісти
результатами не задоволен. НПЗ не згорів, ніхто з орків не здох
показати весь коментар
25.01.2024 11:17 Відповісти
Хімтермінал "Новатек" в Усть-Лугє атакували дрони СБУ, крекінгову башту на нафтопереробному заводі "Роснєфть" в Туапсе - знову БПЛА від СБУ.
Питання: а де результати бойової роботи ССО ЗСУ після звільнення з командування 03.11.2023 року генерала Хоренка?
показати весь коментар
25.01.2024 11:24 Відповісти
А чого взагалі СБУ лізе не у свої справи бо має право діяти виключно в межкх України?! А може просто СБУ привласнює собі те чого воно не робило заради ПІАРУ?!
показати весь коментар
25.01.2024 11:33 Відповісти
А якщо це зробили місцеві партизани, то ти написав би НЄПРАВІЛЬНІЄ партизани !ь ? Нє по закону ! Для піару !
показати весь коментар
25.01.2024 11:54 Відповісти
от тому і звільнили, щоб не було результату.
ОПі потрібні ручні генерали а не толкові
показати весь коментар
25.01.2024 11:38 Відповісти
А чого тебе ЦЕ так турбує ? Дивно ? Ордени не тим ?
показати весь коментар
25.01.2024 11:52 Відповісти
А толку? В Усть Луга вже працюе...
Комашині укуси.
показати весь коментар
25.01.2024 11:27 Відповісти
В Усть-Лугє працює нафтоналивник. Тобто іде відгрузка. А атаковано було газопереробну апаратуру. І вона непрацює. А відгрузку зупинили лише на час поки гасили пожежу. Тобто теоретично вона могла би і продовжуватись. Просто перестрахувались, відтягнули буксирами танкера.
показати весь коментар
25.01.2024 11:34 Відповісти
https://www.unian.ua/russianworld/ataka-na-novatek-naftoviy-terminal-zapustyat-cherez-kilka-tizhniv-abo-misyaciv-12519369.html Аналітики також заявили, що "Новатек" тепер буде змушений експортувати більше газового конденсату замість високомаржинального палива через інші термінали. "Сінара Інвестбанк" заявив, що через інцидент може постраждати чверть доходів компанії.
показати весь коментар
25.01.2024 11:39 Відповісти
В Усть-Лугє НЕ працює і не відомо коли зможе працювати! https://zn.ua/ukr/war/analitiki-nazvali-koli-mozhe-vidnoviti-robotu-poshkodzhenij-bezpilotnikami-rosijskij-terminal-novatek.html АНАЛІТИКИ СКАЗАЛИ, КОЛИ МОЖЕ ВІДНОВИТИ РОБОТУ ПОШКОДЖЕНИЙ БЕЗПІЛОТНИКАМИ РОСІЙСЬКИЙ ТЕРМІНАЛ «НОВАТЕК»
показати весь коментар
25.01.2024 11:36 Відповісти
І знов те саме питання - Яке відношення має СБУ до операцій за кордонами країни якщо має право діяти виключно в Україні та займатися КОНТРрозвідкою та КОТРдиверсійними діями, а десь за межами України повинно діяти ГУР, а коли треба ЗСУ своїми спецпідрозділами. Чи не привласнює СБУ собі чужі досягнення?!
показати весь коментар
25.01.2024 11:29 Відповісти
От тут ти діду в корінь дивишся.
показати весь коментар
25.01.2024 11:36 Відповісти
А якщо це зробили місцеві партизани, то ти написав би НЄПРАВІЛЬНІЄ партизани ! ? Нє по закону ! Для піару ! Горить танчик, значить правильно .... горить. Після війни розберемось чому горів.
показати весь коментар
25.01.2024 11:57 Відповісти
Отводят подозрение от..... не знаем кого. Того кому не нужны конкуренты на рынке.
Иначе это казус белли.
А, простите, Украине и СБУ хуже не будет
показати весь коментар
25.01.2024 12:22 Відповісти
Слухай, ти вже разів 10 написав свою дуже вумну думку про "по закону має право лише в межах України".
Скажи будь-ласка, на чому вона обгрунтовується і невже те відкривав якісь закони?
показати весь коментар
25.01.2024 12:51 Відповісти
у військовий час вони можуть хоч на Марсі русню вбивать )) головне ефективність роботи ))
показати весь коментар
25.01.2024 13:33 Відповісти
на такі об'єкти потрібно влаштовувати наліт 20-30 безпілотників...
показати весь коментар
25.01.2024 12:20 Відповісти
От коли всі почнемо працювати на заводах по складанню отих безпілотників - тоді і будуть навали по 30 штук на об'єкт. А поки що радіємо, що якась, невідома, кількість вже Є. І це дозволяє постійно кошмарити засрашку.
показати весь коментар
25.01.2024 12:47 Відповісти
але так ми лише показуємо куди вже дістаємо і підказуємо куди ППО ставити...
показати весь коментар
25.01.2024 16:06 Відповісти
Ви хоч розумієте, скільки цілей в банку цілей (читай - об'єктів інфраструктури, енергетичної, газової, нафтової, транспортної) ЗСУ щодо засрашки?!?

Навіть в 2022 році, коли в ЗСУ з'явилась фактично бригада хаймарсів, перші 3 місяці вони лупили тільки по таким об'єктам, вибухи від яких, мабуть, реєструвалися сейсмодатчиками в Австралії. І це було тоді, коли ще не було вибито "під тисячу засобів ППО", в оперативному тилу окупантів. І то - не могли, в оперативному своєму тилу, прикрити ту сотню "великих" складів, штабів тощо.

Що вже казати на 3й рік війни, коли засоби ППО в засрашки вилущуються систематично?!?

Знімуть з фронту ППО, їм же буде гірше - БПЛА ЗСУ їх на фронті зовсім "заклюють". ЗСУ взагалі тоді зможе знов підняти в небо Байрактари.
показати весь коментар
25.01.2024 16:18 Відповісти
та зрозуміло, шо всю рашку вони ППО не прикриють...
але ми вдарили по дуже болючим місцям. по терміналам відвантаження нафтопродуктів...
таким об'єктам потрібно завдавати значно більшої шкоди. і їх пріорітетність надвисока.

от тільки західні партньори можуть бути проти... бо ціна нафти...
показати весь коментар
25.01.2024 16:27 Відповісти
Як казав Мюнхаузен (янковський) :"Добре,але ще не то")))
показати весь коментар
25.01.2024 12:23 Відповісти
Сколько в России крупных нефтеперерабатывающих заводов?

Сегодня в России насчитывается около 30 крупных нефтеперерабатывающих заводов

Есть работа для украинских безпилотников.
показати весь коментар
25.01.2024 12:33 Відповісти
Ииии
показати весь коментар
25.01.2024 17:48 Відповісти
Жодна червона лінія не постраждала.
показати весь коментар
25.01.2024 18:01 Відповісти
" І так каждий дєнь па нєскальку раз" потрібно робити !
показати весь коментар
25.01.2024 12:40 Відповісти
які ще "джерела"?!? Ви там зовсім головою поїхали? Краще б просто писали "Достовірно відомо, що термінал вибухнув - ось фотки, а за недостовірною інформацією - СБУ це зробило..." Питань до вас би не було взагалі.

Бо зараз ваші "джерела" кажуть одне, а через годину будуть розповідати про полонених ЗСУ-шників, пачками по 10 осіб прикутих до кожної труби того довбаного терміналу. І всілякі зрадойоби почнуть розповідати, що "не треба лупити по рашці, а то попадемо в наших"...
показати весь коментар
25.01.2024 12:46 Відповісти
Якщо частіше практикувати то кількість переросте в якість.
Потрібно зробити так, щоб путін навколішках просив кімченина дати рашкованам бензин.
показати весь коментар
25.01.2024 16:18 Відповісти