4300 відвідувачів онлайн
7 560 41

ООН попереджає про скорочення міжнародної допомоги Україні

гранді.,філіппо

Гуманітарна ситуація в Україні залишається "дуже серйозною", проте міжнародна допомога, швидше за все, буде скорочуватися.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в  інтерв'ю Zeit попередив верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

За його словами, українське суспільство показало себе дуже сильним і згуртованим після нападу Росії, але після двох років бойових дій "напруга відчутна".

"Ці розломи стають помітними, і, звичайно, існує ризик того, що вони стануть більшими в міру зменшення міжнародної підтримки у всіх її формах", - сказав Гранді.

Він додав, що у 2022-2023 роках робота УВКБ ООН та інших агенцій з надання допомоги була добре профінансована, однак цього року виникла загроза скорочення фінансування через те, що війна РФ проти України втратила міжнародну увагу, в той час, як війна у секторі Гази домінує в заголовках новин. А у трьох основних донорах – Німеччині, США та ЄС – обсяг допомоги для України поки що не визначений.

"Пріоритет – це будинки, ремонт – усе, що дає людям притулок", – сказав Гранді про роботу УВКБ ООН в Україні.

Особливо часто доводиться вставляти нові вікна.

З моменту початку повномасштабного російського вторгнення у лютому 2022 року УВКБ ООН разом з іншими гуманітарними організаціями та українськими агентствами відремонтувало 27,5 тис. будинків. Це важливо зокрема й для того, аби біженці поверталися додому.

За оцінками ООН, в Україні є 3,7 млн внутрішньо переміщених осіб і ще 6,3 млн біженців в інших країнах.

"Десять мільйонів людей не живуть у своїх домівках", – сказав верховний комісар.

Топ коментарі
+13
Знайшли час ООНівці нам про це сказати ,
це коли війна в розгарі ,
гинуть украінці на своїй землі , а вони підіграють кремлівським терористам і вбивцям та щось патякають про зменшення допомоги 😡
показати весь коментар
26.01.2024 12:55 Відповісти
+7
Нічого, наш Незламний ***** дорогого винця, покумекає, почеше свої сталеві тестікули і знайде вихід ("сайтісь пасєрєдінє")
Дякую, шановні зебіли, дуже дякую...
показати весь коментар
26.01.2024 12:47 Відповісти
+6
серГєй лєщь твій меседж від ОП почули
показати весь коментар
26.01.2024 12:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вдома сидите?
показати весь коментар
26.01.2024 12:44 Відповісти
Ты лучше думай, как будешь отрабатывать долги своему китайскому хозяину, свин.
показати весь коментар
26.01.2024 12:44 Відповісти
Такий молодий (26.01.2024), а такий говіркий...
показати весь коментар
26.01.2024 12:48 Відповісти
Прівіт кацапський шлунок.У тупий бошці тіки шоб запихнути собі в шлунок.
показати весь коментар
26.01.2024 12:48 Відповісти
А чого б їй не скорочуватись.
Голодаючих Африки нагодували.рашу виснажили...
Совєцький металолом у Європи викупили,новітньою зброєю озброїли...
показати весь коментар
26.01.2024 12:41 Відповісти
показати весь коментар
26.01.2024 13:05 Відповісти
серГєй лєщь твій меседж від ОП почули
показати весь коментар
26.01.2024 12:43 Відповісти
Помощь уже сокращена к минимуму. Так что Украина выражает озабоченность по этому поводу.
В общем, пустая новость от организации пустышки. Смело пропускаем мимо ушей.
показати весь коментар
26.01.2024 12:43 Відповісти
ну если вам лишние 4,2 млд, то ладно.
показати весь коментар
26.01.2024 12:49 Відповісти
4.2 млрд чего? Озабоченностей? Пусть себе оставят.
показати весь коментар
26.01.2024 12:53 Відповісти
https://news.un.org/ru/story/2024/01/1448612

Координатор чрезвычайной помощи ООН Мартин Гриффитс совместно с Управлением Верховного комиссара ООН по делам беженцев (УВКБ) в понедельник выступил со срочным призывом выделить 4,2 миллиарда долларов для помощи Украине,
показати весь коментар
26.01.2024 12:58 Відповісти
Теперь срочный призыв отменят? Беда то какая! А если ещё и обещания или выражения озабоченности сократят, это же вообще будет ужас!
Тяжело идет Киев за три дня, да хрюндель?
показати весь коментар
26.01.2024 13:05 Відповісти
Виділяють кошти не ООН, а країни-донори бо в ООН збіговисько постійно стурбованих дармоїдів, які жирують за внески засновників.
показати весь коментар
26.01.2024 13:53 Відповісти
это взносы от стран участников.
не нравится, не берите...
показати весь коментар
26.01.2024 14:01 Відповісти
Яка турбота!
показати весь коментар
26.01.2024 12:46 Відповісти
Нічого, наш Незламний ***** дорогого винця, покумекає, почеше свої сталеві тестікули і знайде вихід ("сайтісь пасєрєдінє")
Дякую, шановні зебіли, дуже дякую...
показати весь коментар
26.01.2024 12:47 Відповісти
Суки ви кончені - Україна годує зерном всіх ваших підопічних у Африці, на яких ви десятиліттями годуєтесь самі з вашими фондами.

Де Джоллі?! Де Орландо - вже наїздились до нас?! Все вирішили і привернули увагу, можна відпочивати?! Чи ви по свистку тільки починаєте рух?!
показати весь коментар
26.01.2024 12:48 Відповісти
Ой, яка Україна благодійниця. Безоплатно мабуть годує?
показати весь коментар
26.01.2024 14:01 Відповісти
Знайшли час ООНівці нам про це сказати ,
це коли війна в розгарі ,
гинуть украінці на своїй землі , а вони підіграють кремлівським терористам і вбивцям та щось патякають про зменшення допомоги 😡
показати весь коментар
26.01.2024 12:55 Відповісти
ну да , на рынке гуманитарный рис продают за 30 грн , а в магазине по 50
показати весь коментар
26.01.2024 12:58 Відповісти
Ти особисто отримав підтвердження що то "гуманітарний" рис?! То поділись цими доказами і з поліцією і з суспільством а не теревень як Скабєєва із Поповим на своїх шоу РОТОМ без будь яких доказів!!!
показати весь коментар
26.01.2024 13:02 Відповісти
Ахі та охи...
Евро - все поху...

Задня частина-
Після Угорщини...
Україна....

Але свідомість, крізь
Наркоту рашизму...

Хоче звільнитись!-
Хоче... Не хоче...

Газу жили...
Нафтою кровоточать...
показати весь коментар
26.01.2024 12:59 Відповісти
Від ООН допомога найбільше надходила виключно пряма для вимушених переселенців і саме їм стане від цього гірше. ООН, як усі зрозуміли, є фікцією, і тому не треба дивуватись її позиції по наших постраждалих, АЛЕ у відповідь на такі дії цієї організації треба Україні займати таку саму позицію і відносно допомоги ООН іншим постраждалим, у тій же Африці, стосовно допомоги голодуючим, усіляким програмам на міжнародну медичну допомогу, підтримки популяції деяких тварин, екологічним програмам і т.п., бо якщо нам можна не допомагати, то чим інші кращі?!
показати весь коментар
26.01.2024 13:00 Відповісти
За його словами, українське суспільство показало себе дуже сильним і згуртованим після нападу Росії

Ач!
Дулю скрутив, але по плечу поплескати не забув!
показати весь коментар
26.01.2024 13:00 Відповісти
тобто, для того щоб увага світу не знижувалась потрібно більше крові українців?? Доволі цинічна заява, як на мене..
показати весь коментар
26.01.2024 13:02 Відповісти
ну, і додати до цього, що вже частіше і гучніше, нам заявляють, що вбивати кацапів, то не гуманно.
як перевернувся світ, ****. лєвакі соціалісти популісти докерувались.
винен той, на кого напали: україна, ізраїль...
показати весь коментар
26.01.2024 13:07 Відповісти
Оказывается работа ООН зависит исключительно от внимания СМИ. Это очередное дно бесполезной конторы
показати весь коментар
26.01.2024 13:08 Відповісти
Авжеж скорочують, бо бачать колосальні розкрадання владою всього до чого дотягнуться.
Ну так , війна в пустелі більше важлива чим війна в Европі.
показати весь коментар
26.01.2024 13:09 Відповісти
Яка була допомога від організаці 404? Суцільна балабольня
показати весь коментар
26.01.2024 13:18 Відповісти
Эту ООН давно пора закрывать - она хуже любой войны. Т.к. жрет ресурсов больше, чем вся международная помощь Украине вместе взятая.
А пользы от этой ООН никакой - кроме вреда.
показати весь коментар
26.01.2024 13:20 Відповісти
Всё уже украдне...... До нас.
показати весь коментар
26.01.2024 13:21 Відповісти
Йдіть нах, безтолкові продажні телепні.
показати весь коментар
26.01.2024 13:22 Відповісти
курви і ************, хіба їм щось варта ця війна, для них хамон важливіше жерти, щоб ви подавились своїми подачками.
показати весь коментар
26.01.2024 13:32 Відповісти
Надо бы увеличить помощь, раз она уменьшается? Логично? ))
показати весь коментар
26.01.2024 13:36 Відповісти
Зеленський чорт 🤡 іди вже і не оглядайся у відставку падло , розлякав всіх міжнародників які симпатизували Україні , ішак оманський шо ти робиш !?
показати весь коментар
26.01.2024 13:41 Відповісти
а вона хіба була та допомога ? Якщо й була то до пересічного громадянина ітак не доходила , тому що з нею що без неї різниці нема
показати весь коментар
26.01.2024 13:52 Відповісти
ООН це затратна і неефективна організація. А останнім часом все більше і більше шкідлива.
показати весь коментар
26.01.2024 14:51 Відповісти
пуйло так наказав?
показати весь коментар
26.01.2024 18:43 Відповісти