9154 відвідувача онлайн
7 964 36

Сенат США перегляне законопроєкт про допомогу Україні, - Маркарова

сша,сенат

8 лютого Сенат США повторно перегляне законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, проте вже без міграційної реформи.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй Facebook-сторінці повідомила посол України у США Оксана Маркарова.

Великий пакет фінансування міжнародної допомоги та міграційної реформи у Сенаті США підтримали через відсутність голосів за угоду з міграційної реформи, над якою перемовники працювали останні місяці.

"Саме тому ще до голосування за Великий пакет комітет з асигнування опублікував текст документа "на заміну", який передбачає виключно міжнародну допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню", – зазначила  Маркарова.

Вона зазначила, що Сенат підтримав (58 голосів проти 41) процедурне рішення за перегляд рішення на голосування, яке потрібне для винесення на голосування питання про припинення дебатів і розгляд "чистого" законопроєкту про міжнародну допомогу США без міграційної реформи. Для цього буде потрібно вже 60 голосів.

"Вечірнє засідання закрито, лідер більшості Шуммер повідомив, що має намір винести на голосування питання про припинення дебатів щодо законопроєкту про міжнародну допомогу США, що включає Україну, Ізраїль і держави Індо-тихоокеанського регіону, о 12 годині дня за Вашингтоном 8 лютого", — написала Макарова.

Повторний перегляд документа, але вже без міграційної реформи, відбудеться у Сенаті у четвер, 8 грудня, о 19:00 (за Києвом).

Топ коментарі
+8
Противно дивитись на цю свиноматку яка тільки займається своїми генделями
показати весь коментар
08.02.2024 06:52 Відповісти
+6
Нам не потрібен посол для репосту свіжих новин.
Сумніваюсь,що ця бізнесвумен взагалі розуміє,що має робити посольство воюючої країни.
показати весь коментар
08.02.2024 07:09 Відповісти
+4
Там все вірно, забули написати 24 рік, тобто 8 грудня 24 року о 19: 00(за Києвом) ! Ось така ***..ня малята .
показати весь коментар
08.02.2024 06:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Виправіть в останньому абзаці: 8 грудня на 8 лютого
показати весь коментар
08.02.2024 06:42 Відповісти
Там все вірно, забули написати 24 рік, тобто 8 грудня 24 року о 19: 00(за Києвом) ! Ось така ***..ня малята .
показати весь коментар
08.02.2024 06:55 Відповісти

Спеціально подивилася, 8 грудня 24 - це неділя). Слава богу, там помилка.
Ще авторка пише про послицю Макарову.
показати весь коментар
08.02.2024 07:32 Відповісти
Це вже послиці напиши 🤷
(Це певною мірою про професіоналізм)
показати весь коментар
08.02.2024 07:12 Відповісти
Ще не прокинулися станом на 07.14 -

написала Макарова.

Повторний перегляд документа, але вже без міграційної реформи, відбудеться у Сенаті у четвер, 8 грудня, о 19:00 (за Києвом).

Автор:
показати весь коментар
08.02.2024 07:15 Відповісти
Великий пакет фінансування міжнародної допомоги та міграційної реформи у

підтримали

НЕ ПІДТРИМАЛИ -допишіть НЕ
показати весь коментар
08.02.2024 08:04 Відповісти
виправити помилку в 3-му абзаці-... великий пакет ...у СЕНАТІ США НЕ!!! НЕ!! підтримали
показати весь коментар
08.02.2024 08:07 Відповісти
Хорошо хоть не говорит:"Деньги будут"
Как Резников:"Самолёты будут"
показати весь коментар
08.02.2024 06:49 Відповісти
Противно дивитись на цю свиноматку яка тільки займається своїми генделями
показати весь коментар
08.02.2024 06:52 Відповісти
ублюдок ти й ті хто хтотебе підтримали фашисти
показати весь коментар
08.02.2024 08:09 Відповісти
Посмотрим на реальность. Трампу, на которого дрочит пол-америки глубоко насрать на Израиль, Тайвань, границы. Единственное, что хйло потребовало от свое пиндоса-холуя трампа - это заблокировать помощь Украине. У него также есть целая толпа продажных шлюх-прихлебателей под названием "республиканская партия", которая готовы сперму слизывать с конца трампа.
Здравомыслящих и понимающих людей в америке - единицы.
Шансов не того чтобы получить эту помощь, а чтобы к Украине относились хотя бы адекватно - ноль. Абсолютный ноль.
Добавьте к этому хйло-вский ручной совбез, полное игнорирование трагедий в Украине всеми международными институтами.

Рассчитывать можно только на себя. И не строить ложных надежд. Прозрение будет жестоким.
В этом мире:
Лежачего не бьют, его добивают с диким восторгом и улюлюканием.
Никто не придет, как бы тебе не было плохо, никто не придет и не поможет. Не надейся.
Мораль\человечность\порядочность - это бред сумасшедшого для порабощения порядочных людей подонками.
показати весь коментар
08.02.2024 06:58 Відповісти
Можливо...Але є ще гроші, тобто ситуативний інтерес(глобальний). Подивимось
показати весь коментар
08.02.2024 07:11 Відповісти
" Добавьте к этому хйло-вский ручной совбез, полное игнорирование трагедий в Украине всеми международными институтами.
Рассчитывать можно только на себя. "
Ти ба?! А чим ми воюємо, якими гарматами, снарядами, ППО і головне - хто на полі бою воює? Чи не українські чоловіки і жінки? Народ що в змозі, те й робить власноруч.
Так що звертатися треба до президента, кабміну, верховної ради, і таки Да, - бути вдячними і за ту міжнародну допомогу, яку вже отримали.
показати весь коментар
08.02.2024 07:25 Відповісти
Нам не потрібен посол для репосту свіжих новин.
Сумніваюсь,що ця бізнесвумен взагалі розуміє,що має робити посольство воюючої країни.
показати весь коментар
08.02.2024 07:09 Відповісти
Шахрайство з державними фінансами на попередній посаді ви називаєте бізнесом? Непогано влаштувалася "бізнесвумен"
показати весь коментар
08.02.2024 15:59 Відповісти
Усі українські діпломати мають бути з колишніх банковських крадіїв, і тоді усе буде в порядку !
показати весь коментар
08.02.2024 07:16 Відповісти
Оце так кіно..
показати весь коментар
08.02.2024 07:24 Відповісти
Хрю хрю хрю хрю хрю. Ксюха - шинкарька.
показати весь коментар
08.02.2024 07:55 Відповісти
а ти свиновонючка - АМЕРИКАНЕЦЬ УМЕРОВ З МАРОДЕРАМИ ЗДАЄ УКРАЇНУ
показати весь коментар
08.02.2024 08:11 Відповісти
Ксюха не рохкай тут а краще доповіси громаді, ти вже прибуток від свого шинка у США отримала? На ЗСУ задонатила?
показати весь коментар
08.02.2024 10:56 Відповісти
о це твоя мова - хрюхрю
показати весь коментар
08.02.2024 14:16 Відповісти
А де стихійні маніфестації української діаспори в США? Невже неможливо у вільній країні пару тисяч назбирати біля Конгресу зараз? Нах та Маркарова? Така ж тупа як і Кулеба
показати весь коментар
08.02.2024 07:57 Відповісти
ЗЕУБЛЮДОК ВБИВ УСЮ НАРОДНУ ПІДТРИСМКУ
показати весь коментар
08.02.2024 08:12 Відповісти
До чого тут зеублюдок? Мова йде про виживання країни. Чи вам, емігрантам, цікавий лише конкретний президент, сама Україна не потрібна?
показати весь коментар
08.02.2024 08:42 Відповісти
Не звертайте увагу. Це особисто Ксюха-шинкарка тут рохкає.
показати весь коментар
08.02.2024 11:02 Відповісти
якого розміру ваші червні коробки?
показати весь коментар
08.02.2024 14:10 Відповісти
...черепні...а про черевні лантухи все зрозуміло
показати весь коментар
08.02.2024 14:11 Відповісти
Як всі наші коментатори розумні і намагаються образити американців, що ті не дають нам вже такої допомоги і дурних грошей, які були до 2024 року. Подивилися на себе з боку? Ось так і ми вибирали Боневтіка, коли весь притомний світ говорив: "Що ж ви робите, у вас війна?" А в США вибирають свого Боневтіка - Трампа. Тільки дуже велика різниця, що в США працююють всі інститути влади і Президент не принесе шкоди державі, на відміну від нас, де на Конституції побудували за одну ніч ОП і ресурси різні і напали на нас, а не на США.
показати весь коментар
08.02.2024 08:39 Відповісти
Який притомний світ говорив? Хто саме? З яких країн? Приведи хоч одну цитату тих часів.
показати весь коментар
08.02.2024 08:44 Відповісти
Я щось не розумію , а для чого це голосування , республіканці сказали чітко що вони не підтримають ? Може хтось пояснить !
показати весь коментар
08.02.2024 08:40 Відповісти
чому при зешапіто як не прізвище то одразу якийсь корупційний шлейф позаду тягнеться от і зараз наша рестораторка в США , як можна зібрати в одну команду скільки зрадників та корупціонерів ?
показати весь коментар
08.02.2024 08:56 Відповісти
Під час війни до самого важливого союзника призначити пОСЛИЦЮ.
Це рівень хліва Офісу 3.14д3.14здента
показати весь коментар
08.02.2024 09:45 Відповісти
Та там шанси майже нульові. Не надійтеся дарма. Зараз народ Америки бореться за своє виживання з лівими радикалами.
показати весь коментар
08.02.2024 09:45 Відповісти
ТайВань, гляді, какіє клоуни!
показати весь коментар
08.02.2024 10:26 Відповісти
Наша послиця у США ретранслятором працює ?
показати весь коментар
08.02.2024 13:27 Відповісти