5811 відвідувач онлайн
5 827 45

Путін: Байден для Росії - кращий, ніж Трамп. Він більш передбачуваний (доповнено)

байден,путін

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Джо Байден на посаді президента США для Росії кращий, аніж Дональд Трамп.

Про це він сказав в інтерв’ю російській державній телерадіокомпанії, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на росЗМІ.

На питання, хто для Росії кращий - Байден чи Трамп - Путін відповів так: "Байден. Він людина більш досвідчена, він прогнозований, він політик старої формації. Але ми будемо працювати з будь-яким лідером США, якому висловить довіру американський народ".

Також у Путіна запитали, як він ставиться до повідомлень про стан здоров'я Байдена.

"Послухайте, я зустрічався з Байденом у Швейцарії, це було три роки тому. Уже й тоді говорили, що він недієздатний. Нічого подібного я не побачив. Ну так, він підглядав у свій папірець, я підглядав у свій. Нічого такого. А те, що він десь, виходячи з вертольота, ударився головою, ну... Хто у нас де-небудь не вдарявся головою - нехай перший кине в нього камінь", - відповів Путін.

Російський президент додав, що, на його думку, сьогоднішня позиція адміністрації США "надзвичайно шкідлива і помилкова". "І я свого часу президенту Байдену про це говорив", - підсумував Путін.

ДОПОВНЕНО. Дональд Трамп назвав ці слова Путіна "компліментом", повідомляє Newsweek.

"Президент Росії Путін щойно зробив мені великий комплімент. Він щойно сказав, що волів би бачити президентом Джо Байдена, а не Трампа. Ось це комплімент. Багато людей сказали: "О, Боже, це дуже погано". Ні, ні, це добре", - сказав він на мітингу в Південній Кароліні.

Топ коментарі
+28
Так собі мноходовОЧКА по дискредитації Байдена, з урахуванням блокування республіканцями допомоги Україні.
показати весь коментар
15.02.2024 09:38 Відповісти
+22
Пшел НАХ брехло **********
показати весь коментар
15.02.2024 09:36 Відповісти
+21
Завуальована реклама трампа...у кацабів все як завжди...
показати весь коментар
15.02.2024 09:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пшел НАХ брехло **********
показати весь коментар
15.02.2024 09:36 Відповісти
Здохни мразота !!!
показати весь коментар
15.02.2024 10:07 Відповісти
Це він типу як у тій басні про зайця, якого вовк спіймав, а той "що хоч зі мною роби, тільки у терновий кущ не бросай", звісно вовк його туди й кинув, а заяць звісно накивав п'ятами, бо терновий кущ був його домівкою
показати весь коментар
15.02.2024 10:13 Відповісти
Десь я це вже чув, під час виборів в Україні.
показати весь коментар
15.02.2024 09:36 Відповісти
😁😁😁😁😁
показати весь коментар
15.02.2024 09:54 Відповісти
У 2004р. коли путлєр передчасно привітав янека
показати весь коментар
15.02.2024 13:18 Відповісти
В 2004 роісся була не готова до такої війни взагалі. А Україна...
До речі, а ви пам'ятаєте паради військової техніки на 9 травня в під час правління Кучми і юща, де це все поділося?
показати весь коментар
15.02.2024 13:40 Відповісти
Так собі мноходовОЧКА по дискредитації Байдена, з урахуванням блокування республіканцями допомоги Україні.
показати весь коментар
15.02.2024 09:38 Відповісти
Він давно вже впав в маразм. А люди в маразмі стають як діти, тобто він зараз мізками як дитина дитячому садку між молодшою та середньою групами ...
показати весь коментар
15.02.2024 09:45 Відповісти
***** ***** бачить здалека,що не скажеш,щоб сподобатись рудому
показати весь коментар
15.02.2024 09:39 Відповісти
Пішов піар трампла. Спочатку малиш карлсона розпіарив, тепер ось це от...
показати весь коментар
15.02.2024 09:39 Відповісти
калсончик - не сработал
интервью на росии посмотрело только 6% телезрителей
все остальные смотрели шой экстрасенсов
согласно рейтингов - экстрасенсы переплюнули вместе взятих скабееву симонян и соловьева
показати весь коментар
15.02.2024 12:02 Відповісти
Бо Байден, грається з тобою, а трампуйло може ще й нахилити... а може й нахилитись... нах вас петиків..
показати весь коментар
15.02.2024 09:40 Відповісти
комроментує Байдена та підіграє трампу. дуже по кгб-істські
показати весь коментар
15.02.2024 09:40 Відповісти
Прикриває свого агента - Рудого Ідіота!
показати весь коментар
15.02.2024 09:41 Відповісти
Завуальована реклама трампа...у кацабів все як завжди...
показати весь коментар
15.02.2024 09:41 Відповісти
Фууууу, як тхне відвертою неприкритою брехнею ...
показати весь коментар
15.02.2024 09:42 Відповісти
Звісно, Байден кращий, бо жирний Трамп у памперсах смердить.
показати весь коментар
15.02.2024 09:43 Відповісти
Зрозуміло. Значить цілими днями проводить обряди, щоб прийшов Трамп.
показати весь коментар
15.02.2024 09:44 Відповісти
Нікі Хейлі прийде - порядок наведе.
показати весь коментар
15.02.2024 09:45 Відповісти
Ти диви, навіть про Женевські договірняки липня 2021 згадав...
показати весь коментар
15.02.2024 09:47 Відповісти
Який примітивний трюк для просування свого Трампа
показати весь коментар
15.02.2024 09:47 Відповісти
Як завжди блефує,смердючий виродок.
показати весь коментар
15.02.2024 09:48 Відповісти
Путіну такий "партнер" більш вигідний, ніж Трамп. Від Байдена Америка руйнується.
показати весь коментар
15.02.2024 09:50 Відповісти
Шо цэ пыня заелозил задом перед дядей Сэмом... Сказывается, шо его в детстве отметили друзья в школьном туалете , бо ходил в шузах "прощай молодость". Здесь весь Путин. Заморыш из бедной советской семьи, который всю жизнь мстит за этот свой взгляд, за эти войлочные ботинки, за карликовый рост, за убожество, за бездарность.

показати весь коментар
15.02.2024 09:51 Відповісти
Весна наближається. Тарганиська в голові вовтузитись починають. От Єго Плєшившество і почало ковбасити.
показати весь коментар
15.02.2024 10:39 Відповісти
усе що говорить пуйло треба сприймати навпаки , до речі як і неганчіркобонепідуна
показати весь коментар
15.02.2024 09:56 Відповісти
Та дайте вже дусту(муйлуше), видишь ли распоясался в своей любви к потенциальному своему врагу. I шо воно буде з кацапами надалi, хтозна...
показати весь коментар
15.02.2024 10:05 Відповісти
Этот комментарий напоминает случай, когда бомжара рассуждает, какая машина лучше - "Мерседес" или "Ауди"....
П.С.
Граждане США обойдутся без советов сопливых недоумков с РФ....
показати весь коментар
15.02.2024 10:10 Відповісти
показати весь коментар
15.02.2024 10:10 Відповісти
Той випадок, коли я цілком згоден з *****. Тільки додам, що Трампа (як і будь-кого) слід оцінювати не за словами а за ділами. Минулого президенства Трамп називав ***** мало не своїм другом, але північний потік2 був заморожений.
показати весь коментар
15.02.2024 10:13 Відповісти
Інший назвав https://www.youtube.com/watch?v=qsZsxIa4R3g вбивцею , та зняв санкції з СП2

"Знаючи про напад", та маючи закон про лендліз від республіканців в Сенаті, ще в січні 2024 - не підтримав тоді закон

Навіть прийняття закону в січно - могло змінити всю історію...
показати весь коментар
15.02.2024 11:14 Відповісти
Досить болтать єрундой про Байдена.

Там твій Донні в інших темах з трусів вистрибує та в повітрі перевзуває лапті.
показати весь коментар
15.02.2024 11:19 Відповісти

Ви написали про Донні. А мені нагадався https://lurkmore.online/%D0%92%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8#%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B6%D0%B8 Вонні ...
показати весь коментар
15.02.2024 11:37 Відповісти
показати весь коментар
15.02.2024 14:09 Відповісти
стара рашистсько-гебнява методичка куйла. Свого часу ,перед виборами в Україні .він теж саме торочив про "квартального".що зможе з ним домовитися
показати весь коментар
15.02.2024 10:33 Відповісти
Путін: Байден для Росії - кращий, ніж Трамп. Він більш передбачуваний Джерело:

Да канєшно ,, але вся кацапія молиться за те щоб президентом став трамп і змусив Україну до перемовин на умовах вигідних ***** .! Кацапури , ми ж читаємо ваші кацапсячі соцмережі , і все бачимо . !
Всі , сотню разів вже чули думку трампидла про те як слід завершити війну , на чиїх умовах .
А ще - всім відомо про те як ***** любить маніпулювати думкою , стверджуючи що біле то насправді - чорне , і навпаки , тому - *віримо* його байкам як ніхто .
показати весь коментар
15.02.2024 10:54 Відповісти
Дурачок играется с реверсивной психологией
показати весь коментар
15.02.2024 11:07 Відповісти
Димову завісу над своїми агентами пускає
показати весь коментар
15.02.2024 11:26 Відповісти
Лицемірні тварюки брешуть завжди. Зеленського теж називають по різному, трампакс їм не такий - це така многоходовочка по прикриттю своїх агентів, цього не розуміють тільки повні барани.
показати весь коментар
15.02.2024 11:25 Відповісти
Попытка забрать у Байдена часть проукраинского електората Трампу.
показати весь коментар
15.02.2024 11:33 Відповісти
пам"ятає ***** Трампівські Джавеліни у 2017-2018-му році.. ))
показати весь коментар
15.02.2024 12:06 Відповісти
Це хіба не нахабне і пряме втручання кривавого московського тирана у майбутні президентські вибори у США задля підтримки свого агента Трампа? Уже за це Трампа мали б зняти з виборчих перегонів, як загрозу національній безпеці США.
показати весь коментар
15.02.2024 13:27 Відповісти