8784 відвідувача онлайн
2 435 33

Зеленський провів засіданння з Радою з питань підтримки підприємництва

зеленський

Президент зустрівся з представниками Ради з питань підтримки підприємництва.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт Президента України.

Серде присутніх на зустрічі були: 

  • керівник ОП Андрій Єрмак;
  • перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко;
  • міністр цифрової трансформації Михайло Федоров;
  • Генеральний прокурор України Андрій Костін;
  • заступник керівника ОП Ростислав Шурма;
  • радниця керівника ОП держави Дарія Зарівна.

Володимир Зеленський зазначив, що створив цю Раду з метою консолідації зусиль держави та бізнесу задля збереження й розвитку підприємницького потенціалу України в умовах повномасштабної війни Росії проти нашої держави.

"Питання війни забирають майже весь мій час. Я за те, щоб державні інституції допомагали підприємцям. Ви зараз готові діяти, у вас є енергія сфокусуватися на цих питаннях. Тому що ви живете цим і знаєте, які закони потребують змін, які правки необхідно внести, яку реформу довести до парламенту. Це глобальні питання", - сказав він.

Повідомляється, що Рада провела низку зустрічей і напрацювала перелік найнагальніших питань, що потребують розв’язання.

"На цих зустрічах за участю представників парламенту, уряду, правоохоронних органів ми пройшлися по питаннях, які ставив бізнес, та систематизували їх. Сьогодні готові доповісти, щодо яких окреслених питань уже знайшли рішення, а які ще відпрацьовуються", - розпові Єрмак.

Свириденко пояснила, що для поліпшення бізнес-клімату в Україні було визначено дев’ять основних напрямів. Очікується, що впровадження всіх запланованих заходів сприятиме економічному зростанню України та збільшенню кількості робочих місць, що є пріоритетом для держави та бізнесу.

Крім того, учасники зустрічі обговорили питання зменшення тиску правоохоронців на легальний бізнес, оновлення принципів роботи Бюро економічної безпеки, а також необхідність підтримки підприємств ВПК, зміни до законодавства.

Окрему увагу приділили запровадженню цифрових рішень для осучаснення взаємодії держави та бізнесу, а саме - створення платформи для отримання зворотного зв’язку від бізнесу та аналітичного модуля до Єдиного реєстру досудових розслідувань, який дасть змогу в режимі реального часу бачити повну картину щодо кримінальних проваджень у країні", - йдеться у повідомленні.

Очікується, що цифрова платформа сприятиме налагодженню зворотного зв’язку влади та бізнесу – регіонального, дрібного, середнього - і дасть розуміння та змогу систематизувати питання, які насамперед турбують підприємців, та визначити шляхи поліпшення бізнес-середовища, додали в ОП.

"Щодо кожного з обговорених питань було окреслено план дій та способи участі бізнесу в напрацюванні системних, конкретних рішень із залученням Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, широкого кола бізнесменів та на базі платформи "Зроблено в Україні", - йдеться в повідомленні про хід зустрічі.

Топ коментарі
+15
Рашисти вже зайшли в 9-й квартал в Авдіївці.
Зараз фактично врукопашну йде бій за Авдіївку...
А верховному головнокомандуючому пофіг на Авдіївку, на фронт, на наших солдат там, фактично воюючих в напівоточенні.
Він не ставку проводить, не по близу фронту проводить зібрання всіх тих ''геніальних генералів'', які успішно як і він здають Авдіївку рашистам...
Він нараду з підприємцями проводить.
Йому головне гроші, а фронт, долі солдат зараз і взагалі територіальна цілісність України пофіг.
Головне бабло.
показати весь коментар
16.02.2024 00:38 Відповісти
+14
створив ОПГ,а тепер радиться,як рейдернути найбільших платників податків і продати це через бидломарафон,як велику перемогу.
показати весь коментар
16.02.2024 00:46 Відповісти
+13
Єрмак, Шурма, Зарівна на чолі із зе-лідором... Це більше схоже на команду з ліквідації українського підприємництва. Ще не вистачає помічника зрадника Сівковича, Даніли Гетьманцева, який останніми роками був смотрящім за економічним блоком від ОПи та нищив українське підприємництво "со всєй пролєтарской нєнавістью", але зараз цю функцію, схоже перебрав на себе "регіонал" Шурма ... ZEлена шобла апріорі ніколи не працювала і не працюватиме НА Україну, НА українське підприємництво, НА українське Військо, НА український народ. Бо вони від початку працювали ПРОТИ всього цього і працюватимуть далі, аж поки український народ їх не зупинить ...
показати весь коментар
16.02.2024 01:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рашисти вже зайшли в 9-й квартал в Авдіївці.
Зараз фактично врукопашну йде бій за Авдіївку...
Головне бабло.
показати весь коментар
16.02.2024 00:38 Відповісти
русня над "зенітом" вже свою ганчіоку підняла:

https://streamable.com/1ia8zh
показати весь коментар
16.02.2024 00:42 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2024 00:49 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2024 00:54 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2024 01:30 Відповісти
Не зрозуміло одне, чи спеціально робиться чи по тупості?
Вже схиляюсь до думки, що спеціально.
Адже всім очевидно, три тисячі наших воїнів в Авдіївці ніколи не стримають наступ тридцяти тисяч рашистів.
Співвідношення 1 до 10.
Правда вчора наші геніальні генерали-стратеги згадали і додумалися кинути 3-ю штурмову бригаду Азов на підсилення в Авдіївку.
Але це вже було пізно і кардинально нічого не міняло.
Ну стало співвідношення 1 до 8.
І що, допомогло?
Про наших паркетних геніальних генералів вже ходять легенди. Вже від слова генерал, хочеться блювати.
Вони ні на що не здатні.
Той рік здали Бахмут, цей рік почали зі здачі Авдіївки.
Розігнати би всіх генералів, всіх.
І хай командують реальні бойові офіцери, від лейтенанта до майора на генеральських посадах.
Так буде краще.
700 тисяч військових тримають в тилу а постійно воює тільки 300 тисяч на фронті.
А потім кричать, що на якомусь напрямку рашисти переважають у співвідношенні 10 до 1.
Тримайте і далі охоронять склади в тилу сотні тисяч, це важливіше ніж фронт для геніальних генералів.
Сьогодні взагалі показали багато військовослужбовців, які охороняють чорнобильську зону.
На запитання від кого охороняєте, відповіли від нелегальних сталкерів. Пісець.
показати весь коментар
16.02.2024 01:03 Відповісти
, не генерали , аЗЕБАНДА, які ВИГАДАЛИ сталінську « ставку»в якій , каждий 2-й АГЕНТ фсб , Зе &Ермак , машовець, ……… ЕРМАК заявляв , що всі рішення приймає ВЕРХОВНИЙ 🤢4* УКЛОНІСТ А ОМАНСЬКІ ДОГОВОРНЯКИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ !
показати весь коментар
16.02.2024 09:33 Відповісти
Страшні подіі відбуваються на фронті ,
а Зе бентежить одне питання , коли і скільки дадуть бабла ,
не снарядів , а бабло 😡
показати весь коментар
16.02.2024 00:52 Відповісти
А навіщо йому снаряди?
показати весь коментар
16.02.2024 06:28 Відповісти
Ойму скоріше б , здати все , що було по -договорняку « дагаваріться ПАСЕРЕДИНЕ» , скоріше сфальсифікувати вибори , ще НАМАРОДЕРИТИ , здаючи інтереси України , щоб ***** , потім захватив ВСЮ Державу
показати весь коментар
16.02.2024 09:36 Відповісти
ну, що , синку, допомогли вам , рашистські хенерали та юдейські препізденти ??
показати весь коментар
16.02.2024 00:43 Відповісти
Цінічніша потвора , як завжди бреше одне , а робить протилежне ! Кріт Гетьманцев кошмарить підприємців , незаконно АРЕШТОВУЮТЬ Мазепу ………
показати весь коментар
16.02.2024 09:41 Відповісти
Це ***, піздєц !!!

я понімаю, шо два міністра і прокурор, а решта троє ****** там ?

Мою долю зараз вирішують якісь радники *** проссиш кого ?
показати весь коментар
16.02.2024 00:43 Відповісти
які за свої дії не несуть ніякої відповідальності ні за яким кодексом !!!

Чуваки, прокиньтесь !!!

Люди з команди менеджерів 5-6 чоловік з команди Президента України рішають все, але їх навіть на 17 гривень штрафонути не получиться.

Тебе і мене розвели, як котят
показати весь коментар
16.02.2024 01:28 Відповісти
створив ОПГ,а тепер радиться,як рейдернути найбільших платників податків і продати це через бидломарафон,як велику перемогу.
показати весь коментар
16.02.2024 00:46 Відповісти
якщо не піднімуться українці на захист Вкраїни, не знищать зелену мерзоту, то прірва і Буча остатоточно.....
показати весь коментар
16.02.2024 00:46 Відповісти
не піднімуться
показати весь коментар
16.02.2024 00:59 Відповісти
Вже ніхто не буде захищати ніякі цінності. Профукали. ***** всьому.
Так буває, коли готуєшся до шашликів, а не до оборони.
показати весь коментар
16.02.2024 15:47 Відповісти
Хтось вірить людям з цього кодляка на чолі із Зедєрмаком ?
Впевнений , що ніхто не вірить 🙁

показати весь коментар
16.02.2024 00:49 Відповісти
па вапросам вєри ...

далі Ви знаєте
показати весь коментар
16.02.2024 01:01 Відповісти
Не можна було проводити зміни військового керівництва допоки не вирішена була проблема з Авдієвкою. Якщо ви бачили що ситуація критична, спочатку потрібно було відводити війська, а потім змінювати керівництво.
показати весь коментар
16.02.2024 00:53 Відповісти
ти як целочка ))))
показати весь коментар
16.02.2024 01:03 Відповісти
Цікаво, а Душу Зарівну в соціальному ліфті не нудить?
показати весь коментар
16.02.2024 00:55 Відповісти
Єрмак, Шурма, Зарівна на чолі із зе-лідором... Це більше схоже на команду з ліквідації українського підприємництва. Ще не вистачає помічника зрадника Сівковича, Даніли Гетьманцева, який останніми роками був смотрящім за економічним блоком від ОПи та нищив українське підприємництво "со всєй пролєтарской нєнавістью", але зараз цю функцію, схоже перебрав на себе "регіонал" Шурма ... ZEлена шобла апріорі ніколи не працювала і не працюватиме НА Україну, НА українське підприємництво, НА українське Військо, НА український народ. Бо вони від початку працювали ПРОТИ всього цього і працюватимуть далі, аж поки український народ їх не зупинить ...
показати весь коментар
16.02.2024 01:03 Відповісти
План......Дій.потужно
показати весь коментар
16.02.2024 01:13 Відповісти
100+ днів до клованської нелігітімізації...
обратний відлік пійшов і кожен день кляц в мінус!
показати весь коментар
16.02.2024 02:04 Відповісти
А шо це Гетьманцева проігнорили...?!
Тож найбільший "рятівник" бізнесу...)
Скоро додушить дрібних ФОПів геть...
показати весь коментар
16.02.2024 03:10 Відповісти
95 квартал в життя!!
Забули ще піаніну притащіти щоб грати вчитись..
Планово та позапланово руйнує
Україну
показати весь коментар
16.02.2024 03:36 Відповісти
Что за странная Рада,предприниматели посидели послушали сказки шапито и разошлись не сказав этим ..... ни слова,или сказали передав под столом пухлые конверты,что их не штафанули на сотни миллионов?
показати весь коментар
16.02.2024 08:24 Відповісти
Клоуни. Тупі, дурні, жадібні і нахабні. На кого це може працювати - Рада розвитку підприємництва? Розвиток залежить від абсолютно інших чинників, ніж ті, які оголошує зелень. Ця зелень якийсь тотальний вирок країні, але ж їх обрали 73%. Ніколи двірник не зможе виконати роботу хірурга. Не розумію, як ця країна має вижити.
показати весь коментар
16.02.2024 08:25 Відповісти
без зєрмака в країні нічого не робиться ось як
показати весь коментар
16.02.2024 10:35 Відповісти
Ще не все добив?)) Як тільки влада лізе зі своєю "допомогою" - тризда. Догнать и причинить добро - десь так
показати весь коментар
16.02.2024 15:45 Відповісти
А зачем прокурор, кто нибудь знает?
показати весь коментар
16.02.2024 19:17 Відповісти