9726 відвідувачів онлайн
1 822 17

Уряд ухвалив постанову про запуск освітнього застосунку "Мрія"

додаток,мрія,застосунок

В Україні незабаром запустять освітній застосунок "Мрія". Цифровізація змінить підхід до навчання і зробить його сучасним та зручним для учнів, вчителів та батьків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

"Це буде абсолютно нова сутність і підхід до освіти — із програмами розвитку здібностей учнів та шкалою успішності. Мрія допоможе самореалізуватися, дасть зручний доступ до знань та змогу будувати індивідуальні освітні траєкторії", - написав Федоров.

У застосунку буде:

  • бібліотека контенту (навчальні матеріали), який потрібен конкретній дитині,
  • інформація про освітні програми, курси, позашкільні активності, олімпіади, гуртки, 
  • відеоматеріали.
  • інформація про навчання та успішність учнів
  • Мрія-ID — електронний учнівський квиток, який працюватиме так само, як і документи в Дії.

"Запуск Мрії буде проривом. За якісною освітою — майбутнє", - наголосив міністр.

Як зауважили у Мінцифрі, Мрія — цифрова революція в освіті, вона допоможе учням знаходити можливості для розвитку в цікавих їм сферах, вчителям — розвивати освітній процес, а батькам — контролювати його.

Топ коментарі
+4
На "Дії" напиляли, але після останніх "досягнень" вона вже не перспективна. Тепер пиляти будуть в "Мрії" - ті ж яйця (більше, ніж по 17), але вид з боку...

Про уніфіковане програмне забезпечення для дронів - ні слова, навіть думки немає!
показати весь коментар
16.02.2024 18:22 Відповісти
+4
Гербалайфщик Хвьодоров Міша Альберьтович і українська освіта - ну зовсім несмішно!
показати весь коментар
16.02.2024 18:27 Відповісти
+4
"Я маю мрію..." - Зе.
показати весь коментар
16.02.2024 18:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чиясь мрія про домік на лазурном бєрєгу точно здійсниться.
Як там НуМо поживає? Щось реклама з бігморд зникла. Бобік здох?
показати весь коментар
16.02.2024 18:21 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2024 18:27 Відповісти
Не нагадуйте про літак "Мрія", який був знищений із-за бездіяльності зелених бариг.
показати весь коментар
16.02.2024 18:27 Відповісти
Так цей проект - просто засирання мізків щоб стерти асоціацію з літаком - одним із символів .
показати весь коментар
16.02.2024 18:33 Відповісти
- одним із символів України.
показати весь коментар
16.02.2024 18:34 Відповісти
Навіть не знаю, що написати...
показати весь коментар
16.02.2024 18:27 Відповісти
"Я маю мрію..." - Зе.
показати весь коментар
16.02.2024 18:28 Відповісти
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.країну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження. Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт -за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду, в Інтернеті.Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».Де в молодої сім'ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок.Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату ( 4 штуки евро), а корупціонери реальні строки(татаров).Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати(до Карпатських ще не добрався, решту знищив).Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку( в Бухмуті немає ні бабці, ні квартири за яку потрібно платити)Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.Де дороги є, а дурнів немає(???).Це - Україна реальної та здійсненної мрії (Бені, Зелі,єлдака, татрова,Лисого, Юзіка, резнікова, баканова...). Україна найближчого майбутнього.Україна, в яку повертаються (з якої розбігаються навіть закохані в неї).Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта -знати і поважати(???).Україна, з якої не поїдуть наші діти( вже поїхали і назад не повернуться).
показати весь коментар
16.02.2024 18:38 Відповісти
Фьодоров гроші розкрадає.
Вже банально.
показати весь коментар
16.02.2024 18:39 Відповісти
Електронного щоденника не вистачає, з безкоштовних є тільки глючне лайно.
показати весь коментар
16.02.2024 18:41 Відповісти
Забули дописати -"вперше в світі''.
показати весь коментар
16.02.2024 18:44 Відповісти
І «аналоговнєт».
показати весь коментар
16.02.2024 20:00 Відповісти
Мрі́я, іноді ма́рення - процес фантазування
показати весь коментар
16.02.2024 18:45 Відповісти
Курви. На шо попало гроші тринькають аби не на ЗСУ. До цієї пори не можуть привести до ладу підручники, густо пересипані російськими словами, для молодших класів. Купа по ідіотські перекручених на українське звучання російських слів навіть в підручниках з мови, не кажучи вже про математику. Самий простий приклад - слово задача, не спромоглися вилучити і замінити на українське завдання. Ми тут на форумі, один одного підколюємо, а наших дітей в школах вчать суржику. Цікаво скільки народу протирає штани в міністерстві освіти.
показати весь коментар
16.02.2024 19:31 Відповісти
"Запуск Мрії буде проривом. За якісною освітою - майбутнє", - будь-який автократичний режим знає, в тому числі і Зєлєбєнячий, що коли громадяни матимуть якісну освіту, то вони, або виїдуть з країни, або знесуть той режим. Я не здивуюсь якщо та «Мрія» буде створена за участю кацапів і напакована книжками з цитатами ЗЄлі про війну, серіалом «Свати», концертами 95 кварталу.

Українську «Мрію» знищили кацапи в Гостомелі за сприяння квартальної ОПГ і її не замінять якісь додатки в мобільнику.
показати весь коментар
16.02.2024 20:13 Відповісти
Дайош мільярд дерев! Мільйон дронів! Президентський університет на ВДНГ! Шашлики на травневі свята! Мобілки всім пенсіонерам! Новий підхід до освіти! Нью Васюки! ітд ітп.
показати весь коментар
16.02.2024 21:33 Відповісти