4510 відвідувачів онлайн
10 830 158

Польські фермери заблокували пункт пропуску "Дорогуськ - Ягодин", - Державна митна служба

кордон

Протестувальники заблокували рух вантажівок через пункт пропуску "Дорогуськ - Ягодин".

Як інформує Ценозор.НЕТ про це повідомила Державна митна служба України у своєму фейсбуці.

У пункті пропуску "Дорогуськ - Ягодин" повністю припинено рух вантажівок в обох напрямках.

"На автомобільному напрямку сполучення з 9:00 год. за київським часом рух вантажівок в обидві сторони повністю заблоковано польськими фермерами, які проводять на підʼїзних шляхах перед Дорогуськом масштабну акцію протесту. Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі, з того часу кордон не перетнув жоден ваговоз", - зазначено в повідомленні.

Крім того митники повідомляють, що з 15:30 по 17:30 год. на залізничній станції "Дорогуськ" протестувальники намагались блокувати залізничні колії, втім поліція Республіки Польща цьому завадила. І зараз рух поїздів відбувається у штатному режимі.

Пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку, без черг.

"Анонсована напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту станом на цю пору жодним каналом комунікацій, в тому числі даними з відкритих публічних джерел - не підтверджується", - додали в Державній митній службі.

Та закликали враховувати цю інформацію під час планування маршрутів доставки вантажів.

Топ коментарі
+42
А ті курви не вспокояться поки по них ракета каців на голову не прилетить.
показати весь коментар
18.02.2024 19:48 Відповісти
+35
Тоді як поляки блокують ввезення українського зерна, у великих обсягах в країну заходить російське. Продукції з країни-терористки РФ ввезено аж 12 млн тонн.

При цьому українського зерна зайшло до країни лише 4,3 млн тонн. Про це інформує https://t.me/CenterCounteringDisinformation/9170 Центр протидії дезінформації .

І нехай тепер хто тільки скаже що ці польські хвєрмєри не смокчуть у кацапні .!
показати весь коментар
18.02.2024 19:52 Відповісти
+29
так це повноцінний другий фронт .
показати весь коментар
18.02.2024 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Тепер я знаю як виглядає "Дружба без кордонів"... Дякуємо панове поляки.
показати весь коментар
18.02.2024 20:11 Відповісти
За"бали вже
показати весь коментар
18.02.2024 20:13 Відповісти
Ввезення польських товарів в Україну шкодить українським виробникам, які на додачу страждають ще й від війни. Тому уряд України має повністю заборонити ввезення польських товарів аби в українців не забирали роботу демпінгарі і контрабандисти.
показати весь коментар
18.02.2024 20:18 Відповісти
Интересная картина:московитские 12 тонн не вызывают такого противодействия в Польше как украинские4.3 тонны.Ну что тут скажешь?
показати весь коментар
18.02.2024 20:23 Відповісти
Дезінформація.
Імпорт зерна ЕС: 6% зерна з Московії і 45% зерна з України на 16 листопада 2023

- тут є лінк на Євростат
показати весь коментар
19.02.2024 01:56 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/alternatyvna-istoriya-vysnovky-dlya-polshchi-ta-zakhodu/32568453.html Якби Росія взяла Київ: альтернативна історія із висновками для Польщі та всього Заходу (radiosvoboda.org)

9 березня 2022 року


Вночі на територію Польщі увійшла рейдова колона російських найманців «Вагнера» чисельністю близько тисячі солдатів без розпізнавальних знаків і в уніформі, озброєних до зубів, і зайняла позиції поблизу Гайнівки, неподалік від великого табору для біженців. Заскочені зненацька прикордонники не втрутилися, адже вони не мали можливості протистояти такій кількості людей з важкою механізованою технікою. У Варшаві не знали, що робити.

Вагнерівці зайняли оборонні позиції в таборі біженців і передали на весь світ заяву про те, що вони прийшли захистити «невинних дітей і жінок від варварських поляків, які ************ до війни і репресій проти цивільного населення». У коментарі до заяви було додано, що поляки не можуть мирно жити в цій частині світу, тому що, наприклад, вони не виправдали сподівань Москви, які вона покладала на них останніми днями, що принесло б тривалий мир в Європу.

Уряд у Варшаві був розлючений. Америка як покровитель і гарант безпеки не давала інструкцій, що робити. Різниця в часі означала, що важко було навіть додзвонитися до американських керівників. А американські військові офіцери в Польщі та Європі не мали повноважень ухвалювати рішення, не кажучи вже про союзників.

Верховний головнокомандувач об'єднаних сил у Європі (SACEUR) вважав, що це була ситуація, яка не була близька до застосування статті 5, і що між союзниками не буде досягнуто політичного консенсусу з цього питання. Втрачався дорогоцінний час, протягом якого польська армія могла б втрутитися.

Німецький уряд виступив із заявою, в якій закликав обидві сторони схаменутися і покласти край напруженню мирним шляхом. Берлін чітко дав зрозуміти, що не бачить необхідності в консультаціях в рамках НАТО і що ми не зіткнулися з ситуацією, яка могла б означати необхідність активації статті 5 і солідарної реакції НАТО на напад на члена Альянсу.

За цей час деякі з вагнерівців також зайняли офіс уряду гміни і шкільні будівлі поблизу табору біженців. Нарешті, керівництво додзвонилося до американців, які наказали проявити стриманість і вгамувати емоції, і, звичайно, не стріляти в вагнерівців, які в цей час почали безчинствувати в Гайнівці та її околицях: вони підпалили церкву і тероризували населення в пошуках їжі. Кожної миті могли з'явитися жертви серед цивільного населення.

Польська армія і силові структури відступили під час плутанини у прийнятті рішень, щоб не загострювати ситуацію, яка пахла світовою війною. Москва категорично заперечувала, що це були її війська. Американці закликали до подальшого зниження градусу, німці відверто мали на меті прийняти російські вимоги і примусити Польщу визнати факти, що виникли на кордоні, як доконані.

У Варшаві в уряді запанували страх і паніка.

Нарешті з'явилися ключові питання: що з статтею 5? Коли вона власне запрацює? Як щодо наших рішень? Коли ми зможемо приймати їх самостійно, враховуючи, що ми перебуваємо в альянсі? Як щодо нашої власної здатності реагувати? Чому американці кажуть нам пом'якшувати ситуацію? Як щодо їхнього авторитету? Чому ми чекаємо реакції Вашингтона з кожного питання? Чому так поводиться Німеччина, а як же солідарність Заходу, НАТО, ЄС? Чому ніхто не протистояв збройному вторгненню в Україну і чому ніхто не протистоїть військовим шляхом гібридній агресії Росії зараз? Чому російська стратегія салямі і варіння жаби на повільному вогні працює? Чи американці просто слабкі? Не кажучи вже про країни Європи...

Шкода тільки, що на ці питання не було зроблено спроб відповісти набагато раніше.
показати весь коментар
18.02.2024 20:25 Відповісти
Шкода, що автор не додав трохи політичного реалізму щодо Сувалкійського коридору до кацапського порту Крулевця (чи Кенігсберга).
показати весь коментар
19.02.2024 01:59 Відповісти
У неділю, 19 лютого, поляки, які заблокували КПП ""Ягодин - Дорогуськ", вийшли на протести проти України на залізницях - на плакатах пишуть, щоб "невдячні" українці поверталися додому. Відповідне відео з польськими протестувальниками опублікував український журналіст Костянтин Андріюк на своєму каналі у Telegram, передають http://patrioty.org.ua Патріоти України.

"Валіть додому, невдячні с*чі діти", - написано на плакаті, на якому також зобразили, як штовхають чоловічка, зафарбованого у жовтий та блакитний кольори, з Польщі у бік України. Крім того, на кордоні з українською державою поляки не пропускають цивільні автобуси. Водії об'їжджають прикордонну місцевість, щоб не затримуватись через страйк.
показати весь коментар
18.02.2024 20:31 Відповісти
Це не так щоби поляки, це "кацапські онучі", фінансовані шефами д'Єрмака, стараються
показати весь коментар
19.02.2024 01:58 Відповісти
...і фсє прі дєлє! (с)
показати весь коментар
18.02.2024 20:32 Відповісти
вони там ********* в тій Польщі, імхо Україні самий час подавати в міжнароді суди по повній, якісь кончені тварі влаштували блокаду воюючої країни
показати весь коментар
18.02.2024 20:38 Відповісти
Може їм якогось привітального дрона відправити??
показати весь коментар
18.02.2024 20:39 Відповісти
самий час почати блокувати потік всіх польских товарів в Україну
показати весь коментар
18.02.2024 20:39 Відповісти
Це запросто зробити. Полиці наших магазинів завалені полянською молочкою, хімією та іншим непотребом. Просто кожний українець повинен об'явити бойкот їхнім товарам.

НЕ КУПУЙТЕ ПОЛЬСЬКЕ! НЕХАЙ САМІ КУПУЮТЬ СВОЄ ГІВНО!
показати весь коментар
19.02.2024 11:01 Відповісти
Українцям немає потреби вирощувати кручені паничі, вони самі ростуть.
показати весь коментар
18.02.2024 21:21 Відповісти
"Какая разніца". Як 95 Квартал робив із українців малоросів і популяризував СРСР https://www.youtube.com/hashtag/%D1%88%D0%BE%D1%83%D0%B1%D1%96%D1%81%D0%B8%D0%BA%D0%B8 #шоубісики

https://www.youtube.com/watch?v=RivA5BQx6kI
показати весь коментар
18.02.2024 21:14 Відповісти
Яким боком це до новини? Чи лиш би зайвий раз лайна накинути в коментарях? По темі, чи ні, якби лиш висратись?
показати весь коментар
19.02.2024 08:16 Відповісти
Островок2

@Zzn2Jane

·

https://twitter.com/Zzn2Jane/status/1759272764911857722 1 ч

Поляки не пропускають цивільні автобуси на кордоні. Водіям доводиться маневрувати та об'їзджають прикордонну місцевість, аби не затримуватись через страйк. Також на сайті Regiojet зʼявилось попередження, що можуть бути затримки.
Зелена міжнардна політика тупіку ей де ви мироносці гнусні шо ніяких заяв це вас влаштовує
показати весь коментар
18.02.2024 21:19 Відповісти
А що взагалі діється? Хтось знає?
показати весь коментар
18.02.2024 21:23 Відповісти
Liliya Слава Україні!

@Li_berl

·

https://twitter.com/Li_berl/status/1759246777641808266 3 ч

У мене слів немає! А у вас?
показати весь коментар
18.02.2024 21:23 Відповісти
Це Конфедерати (маргінали, часто називаються поляками "кацапськими онучами").
Кацапи стравлюють українців і поляків, фінансуючи анти-укр. пропаганду в Польщі.
показати весь коментар
19.02.2024 02:10 Відповісти
))
А поліція і влада тихенько осторонь стоять. Бо тож "конфедерати " якісь, та і ще і фінансуються московитами, ми туди ні-ні
показати весь коментар
19.02.2024 09:26 Відповісти
Про це пару раз писав в попередніх "польских" темах. Не охота пояснювати в черговий раз... може іншим разом)
показати весь коментар
21.02.2024 01:45 Відповісти
Здається, в Польщі вже немає влади? Хозяйнують фермери ? А польська поліція, як кажуть свідки, лише клипає очима... Ну, то маскалі, як й раніше, за таких умов, почнуть потрохи наводити й там свій лад. Чи сусіди поляки не розуміють, на чий млин скидають воду ?
показати весь коментар
18.02.2024 21:24 Відповісти
Бо в них фермери - то Основа нації.
показати весь коментар
18.02.2024 21:30 Відповісти
Аж цілих 10 % населення !
показати весь коментар
18.02.2024 21:34 Відповісти
Залишки українства зберегли селяни. Поляки у селянах(фермерах) бачать основу нації, а не латифундистах.
показати весь коментар
19.02.2024 00:29 Відповісти
* ... а не в латифундистах.
показати весь коментар
19.02.2024 00:30 Відповісти
2030 рік. Мордовські табори. Колишній український водій питає колишнього польського фермера:

- А пам'ятаєш, Лешеку, як тобі моя фура жити заважала?
показати весь коментар
18.02.2024 21:28 Відповісти
Це перед смертю вже питає? Бо якщо ми впадемо 24 року, то 25-го поляків вже повезуть до Сибіру. До 2030 року доживуть не всі.
показати весь коментар
18.02.2024 22:32 Відповісти
Не тільки лиш всі. Мало хто зможе це зробити... (с)
показати весь коментар
18.02.2024 23:39 Відповісти
Путін помилився що зразу не напав на інших...а їм був бе пиз...ць.
показати весь коментар
18.02.2024 21:28 Відповісти
що відбуваеться, хто це все організуе і спонсоруе, що робе наша влада для вирішеня цего питання і взагалі чому вони блокуют транзит? ми вже в суди звернулися, якісь кроки МЗС зробило?
показати весь коментар
18.02.2024 21:54 Відповісти
Які, нах, вантажівки... Яке, нах, зерно... Наш громадянин на легковику! 2 доби ! з 16-го по 18-го лютого простояв в черзі на ВИЇЗД з Польщі на перетину кордону Долгобичув-Угринів. Який не для вантажівок ! Їх, вантажівок, там нема. Але є польські "тітушки", з яких "фермери", як з Клічка... Шось там з владою...
показати весь коментар
18.02.2024 22:02 Відповісти
Ті "тітушки" на кордонах - це про-кацапські конфедерати.
Влада паралізована тим, що одночасно йде дуже масовий протест фермерів. А партія аграрна - є в коаліції.
показати весь коментар
19.02.2024 02:15 Відповісти
ось думка цікава, може і їі обговоримо?

Коли я почала розбиратися, звідки ноги ростуть у конфлікті з Польшею, то дістала пояснення від фермера Петра Тимошенка. Може комусь також буде цікаво.

Минулий рік фірми-однодневки (вгадайте, кому належать і під ким ходять) скупили зерно по 110 дол., найняли фури по 40-50 дол. і повезли в Польшу під фіктивними договорами. У Польші знайшли переробників, яким запропонували зерно по 240-260 дол. Ті забрали зерно, бо польські фермери продавали по 300-320 євро. Фіктивні фірми вивезли і зреалізували в Польші біля 2 млн.т. зерна.

Коли польські фермери не змогли продати переробникам своє зерно, вони почали бити в набат і заставили владу розбиратись в ситуаціі. Польська влада офігіла, як іх надули "бідні украінські бариги". А тепер ці бариги скупили зерно в украінських фермерів по сто баксів і чекали банкету, як в минулому році. А коли зрозуміли, що бенкету не буде, то почали качати права.

А тепер порахуймо - чистий прибуток був у межі 80-100 дол. Продали 2 млн.т. зерна. Скільки "слуги" поклали собі в кишеню?

P.S. Трейдери до цієі оборудки відношення не мають. Вони працювали і працюють по-білому.

Lyudmyla Oleksiy
показати весь коментар
18.02.2024 22:06 Відповісти
Старий Сірко, окрім вміння читати потрібно ще й мати розум.
показати весь коментар
18.02.2024 22:38 Відповісти
Зерно так завжди продавалось , і так продається у світі ,, ціна виробника + транспортні послуги + маржа зернотрейдера вкл. податки , і приблизно в таких же пропорціях .
І навіщо везти під фіктивними договорами , якщо тут немає ніякого криміналу . ! Де тут мухльож ? В чому ? Якщо є махінації то - де заведені на махінаторів справи польської поліції .? Нема !
А нафта і газ , продається хіба не за подібними схемами ? Тільки там маржа нафтотрейдерів іноді складає навіть 200 - 300 % .
А коли наприклад , газ у ЄС коштував 3000 дол , маржа трейдерів доходила до 1000% . Собівартість видобутку + транзитні послуги + податки та ін = наприклад 200 - 300 доларів за 1000 кубів
, а покупець віддавав за ці ж 1 тис м3 - 3000 дол .!!! У газпрома було 2700 дол навару , і все законно .
показати весь коментар
18.02.2024 23:23 Відповісти
Іуди КОНЧЕНІ!
показати весь коментар
18.02.2024 22:49 Відповісти
гиены европы. Где наша блокада??
показати весь коментар
18.02.2024 22:51 Відповісти
На нашу блокаду відразу прилетять представники тцк
показати весь коментар
19.02.2024 09:28 Відповісти
Признали Крым российским, отправляли своих людей на войну против Украины с 2014 года, посещали Крым, блокировали военную помощь для Украины. Осуществили теракт в Ужгороде с поджогом культурного центра. Тесно сотрудничают с польской неонацистоской организацией Фаланга которая финансируется и поддерживается Кремлем. Это все что нужно знать об организаторах блокады украинской границы
показати весь коментар
18.02.2024 22:52 Відповісти
Ми маємо блокувати у відповідь, чув що такі процеси вже почались. Ми не хочемо польської продукції в Україні, час заблокувати польські продукти що потрапляють в наші супермаркети.
І це не помста і не злість, ми просто маємо підтримати своїх виробників, дбаючи про державні інтереси.
показати весь коментар
18.02.2024 22:52 Відповісти
Так виробники практично не заробляють на тому - в них зелені скупщики скуповують за копійки, щоб змогти демпінгувати в Польщі. Гроші в Україну не вертаються (11 млрд $ за зерно на початок року осіло в офшорах). Якби це були виробники - гроші би верталися.
показати весь коментар
19.02.2024 02:13 Відповісти
Авжеж. Хай краще зерно зігниє у фермера. Зате в офшори ніхто нічого не виведе. І вам, полякам, конкуренції не буде.
показати весь коментар
19.02.2024 08:33 Відповісти
А що це вас, британців, обходить?
Чи забув про свій прапорець?))
показати весь коментар
21.02.2024 01:52 Відповісти
Гибридная война расеи против Польши началась. Власти Польши жуют сопли и проигрывают. Не удивлюсь, что завтра эти хфермеры по 400 злотых, начнут кричать путин пАмАги, путин введи войска.
показати весь коментар
18.02.2024 22:56 Відповісти
Хто там казав що пшеки нам друзі?
показати весь коментар
19.02.2024 00:31 Відповісти
валынскаярэзня!
показати весь коментар
19.02.2024 07:49 Відповісти
А хто сказав шо в України є вибір
показати весь коментар
19.02.2024 17:32 Відповісти
А чому на державному рівні нам ніхто не пояснює, що відбувається??? Чому той самий шмигаль не дасть інтерв'ю, в якому розповість у чому суть конфлікту і запропонує шляхи його вирішення? У нас тільки є якісь припущення з боку "незалежних" онолітегів та ікспердів.
показати весь коментар
19.02.2024 00:59 Відповісти
Nam v €U Ukrainskaja seljskohozjaistvennaja produkcija djeijstvitjeljno njenuzhna, tjem boljee po dempingovskimi cenami. Otsilaijtje, kak bilo dogovoreno, v Afriku.
показати весь коментар
19.02.2024 01:19 Відповісти
Чи ви розумієте, що ви блокуєте Україну в цілому, а не тільки зерно?
показати весь коментар
19.02.2024 07:13 Відповісти
Не існує ніяких демпінгових цін. Це конкуренція! Знижуй ціну на свій товар, щоб бути конкурентоздатним. Не можеш? Значить, це не твоє. Йди вантажником.
показати весь коментар
19.02.2024 08:40 Відповісти
Давно треба ввести заборону на покупку польської продукції , перейти на інших постачальників👈
Польскими харчами завалени всі українськи магазини - нах*й!!
показати весь коментар
19.02.2024 09:40 Відповісти
А на кого эти польские фермеры работают? На Шторм Z шо ли ? Так он как к ним придет то быстро их всех обратно в Колхозы позагоняет. Ничему история Поляков не учит.
показати весь коментар
19.02.2024 16:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2