Польські фермери заблокували пункт пропуску "Дорогуськ - Ягодин", - Державна митна служба

Протестувальники заблокували рух вантажівок через пункт пропуску "Дорогуськ - Ягодин".
Як інформує Ценозор.НЕТ про це повідомила Державна митна служба України у своєму фейсбуці.
У пункті пропуску "Дорогуськ - Ягодин" повністю припинено рух вантажівок в обох напрямках.
"На автомобільному напрямку сполучення з 9:00 год. за київським часом рух вантажівок в обидві сторони повністю заблоковано польськими фермерами, які проводять на підʼїзних шляхах перед Дорогуськом масштабну акцію протесту. Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі, з того часу кордон не перетнув жоден ваговоз", - зазначено в повідомленні.
Крім того митники повідомляють, що з 15:30 по 17:30 год. на залізничній станції "Дорогуськ" протестувальники намагались блокувати залізничні колії, втім поліція Республіки Польща цьому завадила. І зараз рух поїздів відбувається у штатному режимі.
Пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку, без черг.
"Анонсована напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту станом на цю пору жодним каналом комунікацій, в тому числі даними з відкритих публічних джерел - не підтверджується", - додали в Державній митній службі.
Та закликали враховувати цю інформацію під час планування маршрутів доставки вантажів.
При цьому українського зерна зайшло до країни лише 4,3 млн тонн. Про це інформує https://t.me/CenterCounteringDisinformation/9170 Центр протидії дезінформації .
І нехай тепер хто тільки скаже що ці польські хвєрмєри не смокчуть у кацапні .!