10923 відвідувача онлайн

Cейм Польщі ухвалив резолюцію на підтримку України

парламент,сейм,польща

Нижня палата польського парламенту ухвалила резолюцію на підтримку України. Документ було прийнято одноголосно.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"У другу річницю жорстокого нападу Російської Федерації на Україну Сейм Республіки Польща засуджує дії російської влади та звертається до Міжнародного кримінального суду з проханням притягнути до відповідальності винних у всіх воєнних злочинах, скоєних проти українського народу", - йдеться в резолюції.

Як підкреслюється в документі, Сейм "єднається у болю з родинами, які втратили близьких у бойових діях" і "віддає данину пам’яті всім воїнам, які полягли захищаючи Україну, а також убитим мирним жителям".

Нижня палата польського парламенту висловила особливу подяку полякам, які допомагали і продовжують допомагати громадянам України.

У резолюції депутати також зазначили, що від долі України сьогодні залежить доля Польщі та Європи. Вони також звернулися до урядів країн НАТО та ЄC із закликом "посилити всебічну підтримку України, зокрема забезпечити швидке постачання військової техніки та боєприпасів, що дозволить ефективно захистити країну від агресора".

Топ коментарі
+24
І висловили особливу подяку фермерам
показати весь коментар
22.02.2024 20:39 Відповісти
+23
"На кордон із Польщею звозять підірвану росіянами сільгосптехніку українських фермерів для того, щоб продемонструвати полякам, якою ціною українці отримують зерно".
показати весь коментар
22.02.2024 20:41 Відповісти
+19
Підтримувати Україну, одночасно блокуючи кордони? Це якими цинічними ублюдками треба бути?
показати весь коментар
22.02.2024 20:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І висловили особливу подяку фермерам
показати весь коментар
22.02.2024 20:39 Відповісти
ми це бачимо на кордоні -цинічні тварі
показати весь коментар
22.02.2024 21:10 Відповісти
Не мели дурниць.
показати весь коментар
22.02.2024 22:40 Відповісти
Це типово польська манера. Польське бидло блокує український кордон в той час як Україна стікає кров'ю і польська влада нічого не робить щоб розблокувати. Натомість сейм ухвалює резолюцію на підтримку. Це виглядає як знущання.
показати весь коментар
23.02.2024 00:49 Відповісти
наглядно на кордоні
показати весь коментар
22.02.2024 20:40 Відповісти
знову одні заклики
показати весь коментар
22.02.2024 20:41 Відповісти
"На кордон із Польщею звозять підірвану росіянами сільгосптехніку українських фермерів для того, щоб продемонструвати полякам, якою ціною українці отримують зерно".
показати весь коментар
22.02.2024 20:41 Відповісти
Та їм пофігу. Рафал меклер і його прокацапська шобла тільки аплодутуватиме.
показати весь коментар
22.02.2024 20:50 Відповісти
Думаю це будуть Джон Діри Кейси Фергісони а не трактори з часів колгоспів які у наших фермерів ще основні транспортні засоби...
показати весь коментар
22.02.2024 22:29 Відповісти
Тобто, звезти металобрухт на кордон кошти знайшлися, а клепки у голові нема, є лише хуцпа. А щодо зерна - у будь-якому разі ці вантажі потрапили на територію Польщі легально і перебувають під захистом закону Польщі. Якщо польська влада самоусунулася, а певні особи знищили вантаж, або перешкоджають його переміщенню, то будь який міжнародний арбітраж прийме рішення на користь власника вантажу, й відшкодовувати збитки доведеться урядові Польщі.
З іншого боку, якщо ввезення українського збіжжя викликає таку реакцію у польських фермерів, то не варто намагатися впихнути невпихуєме, ставлячі під загрозу стосунки з нашим стратегічним партнером. Зараз чорноморський зерновий коридор працює з тією ж потужністю, як і до 24.02.2022. https://lb.ua/society/2024/01/11/593193_ukrainskiy_zernoviy_koridor.html Продавате це зерно в Африку, на Ближній Схід, Китай і будь-куди й не дражніть гусей. А то довели ситуацію, практично, до антипольської істерії та торгівельної війни.
показати весь коментар
23.02.2024 10:55 Відповісти
Було б ще дуже гарно, аби ваші спецслужби зловили всіх отих рашенських кротів та прилюдно розповіли всім вашим же пахарям-фермерам, як їх використовують "в темну" і скільки завозиться українського збіжжя, а скільки кацапського, серед якого є і крадене з української землі.
показати весь коментар
22.02.2024 20:42 Відповісти
Найкраща резолюція для України - розігнати фермерів, які блокують кордон.
показати весь коментар
22.02.2024 20:42 Відповісти
у Жечі Посполитій (Республіці) людей НЕ розганяють

Ти берега поплутав, москалик
показати весь коментар
22.02.2024 21:15 Відповісти
Это похоже крысмский корефан кацапа с членинграда, с погонялом Невский берег (NEVA BEACH)
показати весь коментар
22.02.2024 21:53 Відповісти
https://www.depo.ua/ukr/svit/u-varshavi-slozoginnim-gazom-rozignali-antiuryadovu-demonstratsiyu-202005171161845 Серйозно?
показати весь коментар
22.02.2024 21:55 Відповісти
в умовах кризи, пов'язаної з коронавірусом.
....протест був незаконним, оскільки в країні заборонені масові зібрання.

а що не так ?
я сам безмасочників під час ковіду ганяв

в Державі має бути Закон та Порядок !
ой, та це ж вже партійна програма
показати весь коментар
22.02.2024 22:06 Відповісти
"у Жечі Посполитій (Республіці) людей НЕ розганяють"

Це була моя відповідь саме на цей пост.
І ще раз питаю: https://news.telegraf.com.ua/ukr/mir/2024-02-15/5834399-palili-shini-kidali-yaytsya-v-ofis-evrokomisii-u-polshchi-rozignali-miting-fermeriv-video розганяють, все таки, чи ні? Чи "то другоє"?
показати весь коментар
22.02.2024 22:09 Відповісти
Дороги и границы не принадлежат ни фермерам, ни каким либо другим профспилкам и тд. Поэтому разгонять никого не надо, надо САЖАТЬ всех кто пытается контролировать ЧУЖУЮ собственность и наносит убытки третьим лицам.
Или в этой вашей речи посполитой есть законы, либо их нет. Все, досвидос иди целуй пшека в дупу холоп
показати весь коментар
23.02.2024 08:54 Відповісти
Підтримувати Україну, одночасно блокуючи кордони? Це якими цинічними ублюдками треба бути?
показати весь коментар
22.02.2024 20:42 Відповісти
Що ти несешю чуківський? Яким боком Сейм Польщі до блокування кордонів фермерами проти контрабанди зерна Вєрєвським?
показати весь коментар
22.02.2024 22:42 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2024 22:48 Відповісти
> зокрема забезпечити швидке постачання військової техніки та *********** ...

Тонко.
показати весь коментар
22.02.2024 20:43 Відповісти
Польський сейм це добре,а що ж наша ВР ,чи вшанувала память загиблих в цій війні на жаль ні ,чи звернулась до світового співтовариства теж ні ,вони три місяці приймають закон про мобілізацію під час війни.
показати весь коментар
22.02.2024 20:43 Відповісти
Ганьба! До кінця ери Зе залишилось ____ днів.
показати весь коментар
22.02.2024 20:50 Відповісти
50?
показати весь коментар
22.02.2024 23:23 Відповісти
Прийняли резолюцію про підтримку України а на ділі заблокований кордон і постачання в Україну і з України. Кому вірити, верхи не знають що роблять низи?
показати весь коментар
22.02.2024 20:48 Відповісти
це треба оцiнити як добрий знак.
показати весь коментар
22.02.2024 20:48 Відповісти
Дебіли, кордони з Україною розблокуйте - це поки єдина підтримка від польщі, яка потрібна Україні
показати весь коментар
22.02.2024 20:49 Відповісти
По ділам вас судити будуть!
показати весь коментар
22.02.2024 20:52 Відповісти
Сейм ухвалив резолюцію, а польський уряд купує мабуть на сотні млн,доларів рашистське зерно,котре рашист продає полякам, по ціні дешевшій , як українське, і котре поляки перепродуютьв ЄС , як зерно вирощене в Польщі, але вже по європейській ціні у 200 доларів за тону...???
показати весь коментар
22.02.2024 20:55 Відповісти
Вроде бы наши там заметили что появилось много российских продуктов в польских магазинах.
показати весь коментар
22.02.2024 21:01 Відповісти
А "ваші" - це котрі?
показати весь коментар
22.02.2024 21:03 Відповісти
Полтавские женщины а не ухилянты.
показати весь коментар
22.02.2024 21:43 Відповісти
В Полтаві знають українську... якщо судити по мові, то ваші або кацапи або "какаяразніца"
показати весь коментар
22.02.2024 22:23 Відповісти
Я знаю язык и дома и в семье только на нем и общаюсь только я тут и на до мной даже вчера шахеды летают и ракеты как и всю войну а ты польский патриот удрал,так езжай на фронт и смени тех кто для тебя не так разговаривает.
показати весь коментар
23.02.2024 07:08 Відповісти
Якщо літають, то мабуть наводиш на сусідів?
показати весь коментар
23.02.2024 07:14 Відповісти
Конечно знаешь как весело когда он за огородом падает и его потом подрывают обхохочешься.
показати весь коментар
23.02.2024 07:35 Відповісти
Типова реакція кацапів чи "какойразніци" (ну ще немудрих підлітків, але дата реєстрації не пасує)... був правий все ж.
показати весь коментар
23.02.2024 07:45 Відповісти
Ну так смени их на фронте.
показати весь коментар
23.02.2024 10:37 Відповісти
Топай до своїх кацапів
показати весь коментар
23.02.2024 11:36 Відповісти
Поляки курують рашистські міндобрива, бензин.
показати весь коментар
23.02.2024 00:53 Відповісти
Щойно взялися блокувати залізничні цистерни з нафтопродуктами, одразу поліція прибігла і розігнала. А щодо зерновозів мовчок. Отже, все погоджено наверху.
показати весь коментар
22.02.2024 20:55 Відповісти
Циніки!
показати весь коментар
22.02.2024 20:57 Відповісти
Аяк саме підтримуватимуть: водитимуть попід руки чи з боків паличками підіпруть?
показати весь коментар
22.02.2024 21:03 Відповісти
Сотнями танків, десятками літаків та іншим озброєнням, не кажучи вже про прихисток наших біженців.
Коротка пам'ять, кацапський гуппі ?

Проблеми з фермерами вирішемо
показати весь коментар
22.02.2024 21:18 Відповісти


FAKE OFF

@fakeofforg

Вантажі компаній спонсорів війни оминають блокаду та поза чергою їдуть в Україну. Польська транспортна компанія «Мamex sp. z o.o» яку контролює організатор блокади та відповідальна за перекриття п/п Ягодин польська політикиня Едіта Озигала, доставляє в Україну вантажі компанії https://twitter.com/hashtag/Nestle?src=hashtag_click #Nestle , яка визнана в Україні спонсором війни. Окрім «Мamex sp. z o.o», яка оформлена на її мати Регіну Мачіо, вони вдвох також володіють транспортною фірмою KMS LOGISTYKA SPÓŁKA. Ну а на саму Едіта Озигала оформлена PEO-Trans sp. z o.o. Після вчорашнього допису польські перевізники, які відверто обурені тим, як організатори блокади тупо заробляють, розповіли що за такі VIP рейси компанії Озигали брали в грудні 2023 по 9 000 євро за рейс, при ринковій 3 000 євро.
показати весь коментар
22.02.2024 21:17 Відповісти
Вся правда вилізе рано чи пізно

Аби суспільство було здоровим і било бариг по руках
показати весь коментар
22.02.2024 21:21 Відповісти
Приклад, як за допомогою бізнес-інтересів вирішувати політичні завдання.
І русня, і польські бариги в прибутку.
показати весь коментар
23.02.2024 09:31 Відповісти
Тіпа тролінг?
Аху-єнно смішно...
показати весь коментар
22.02.2024 21:39 Відповісти
Якісь вони біполярні
показати весь коментар
22.02.2024 22:03 Відповісти
Які курва цинічні виродків. І приймають і блокують одночасно сукі
показати весь коментар
22.02.2024 22:16 Відповісти
лучше бы этот сейм унял разбушевавшихся фермеров которые действуют по указке рашки стремясь рассорить Украину и Польшу!
показати весь коментар
22.02.2024 22:19 Відповісти
Дякуємо!!!
показати весь коментар
22.02.2024 22:39 Відповісти
гондоны, засуньте себе в ж* свою резолюцию, а лучше вашим фермерам
показати весь коментар
22.02.2024 23:48 Відповісти
Це, якійсь сюр. Ідіократія гуляє світом. Як казав Шольц: ,,Важно принимать правильные решения в правильный момент". І, ось ці рішення знаходять в Європі, і в Америці свій ,,правильный, момент для виходу ))).
показати весь коментар
23.02.2024 00:51 Відповісти
Что Украинцы вообще могут делать в Польше? То же самое что и в рф. Ассимилироваться, работать/платить налоги открыто враждебной стране и народу, самое главное. Сейчас весь мир открыт украинцам, едьте куда хотите , даже Япония и новая Зеландия приняли беженцев ( ну и ухилянтов, конечно же, куда ж без них).
Если уж так боитесь неславянского языка, едьте в Чехию или Литву. Словения и Хорватия вон вообще сказка.

Так что, если дупа не особенно нагрета большими или халявными деньгами в Польше, уезжайте. Сделайте себе и Украине одолжение. И естественно не покупайте ничего польского.
показати весь коментар
23.02.2024 09:09 Відповісти
йпвшмть!
показати весь коментар
23.02.2024 10:13 Відповісти
на тлі ембарго та блокади кордону ця ризолюція виглядає цинічним знущанням в дусі брехливих ксьондзів
показати весь коментар
23.02.2024 10:16 Відповісти
Цинічні тварюки... однією рукою висловлюють підтримку, а іншою блокують кордон.
показати весь коментар
23.02.2024 11:21 Відповісти