9899 відвідувачів онлайн

США наклали санкції на район в РФ, де виробляють "Шахеди"

шахед

Останній масштабний пакет санкцій Сполучених Штатів проти Росії до другої річниці повномасштабного вторгнення в Україну містить заходи проти спеціальної економічної зони "Алабуга", де РФ налагодила виробництво аналогів іранських безпілотників "Шахед".

Про це оголосило міністерство фінансів США, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Підсанкційна мережа компаній "сприяла поставкам, здійснювала фінансові операції та займалася промисловим виробництвом на підтримку співпраці між Росією та Іраном з виробництва ударних БПЛА одностороннього ураження для використання російськими військовими в Україні", йдеться в повідомленні.

Спеціальна економічна зона "Алабуга" в російській Республіці Татарстан ще з кінця 2022 року співпрацює з Міністерством оборони і матеріально-технічного забезпечення збройних сил Ірану для локалізації виробництва "Шахедів" (назва російського аналога - "Герань").

Під санкції потрапила юридична особа цієї спеціальної економічної зони, іранське міністерство, російський виробник розвідувальних дронів "Альбатрос", компанія з виробництва деталей до дронів "Дрейк", а також їхні ключові посадовці.

У санкційному списку США згадується і низка компаній, які уклали договори про підряд зі спеціальною економічною зоною "Алабуга" та сприяли її фінансовим операціям. Зазначимо, що Європейський Союз наклав санкції на "Алабугу" ще у грудні 2023 року.

Окремо американський Мінфін наклав санкції на десятки російських компаній, які займаються виробництвом зброї, 3D-друком, виробництвом верстатів і деталей до військової техніки, хімічних компонентів, напівпровідників, електроніки, оптичних пристроїв, навігаційних компонентів тощо.

Топ коментарі
+25
Лучше бы десяток Томагавков наложили.
показати весь коментар
23.02.2024 18:36 Відповісти
+14
Якби з'явилася вирва на весь той район, до всіх би дійшло: це американські санкції.
показати весь коментар
23.02.2024 18:37 Відповісти
+7
Краще б дали брою, а Україна той завод просто б знищила. Бистро, Дієво, в рази Еффективніше!
показати весь коментар
23.02.2024 19:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лучше бы десяток Томагавков наложили.
показати весь коментар
23.02.2024 18:36 Відповісти
Якби з'явилася вирва на весь той район, до всіх би дійшло: це американські санкції.
показати весь коментар
23.02.2024 18:37 Відповісти
Ну так як вИ допомагаєте, то і ворогів не треба, гаранти будапештські...
показати весь коментар
23.02.2024 18:40 Відповісти
кацарыл скажи поему твой сралин не стал договаривться с Гитлером и не сдал территории а унитожил 50 миллионов советских дидов?;
показати весь коментар
23.02.2024 18:42 Відповісти
https://youtu.be/QUz_jmbSaSs Що ми пережили за ці 2 роки
показати весь коментар
23.02.2024 18:38 Відповісти
США чудять без баяна. У мене є старенький, відправити ? Так буде підаріше
показати весь коментар
23.02.2024 18:40 Відповісти
Окремо американський Мінфін наклав санкції на десятки російських компаній, які займаються виробництвом зброї, 3D-друком, виробництвом верстатів і деталей до військової техніки, хімічних компонентів, напівпровідників, електроніки, оптичних пристроїв, навігаційних компонентів тощо. Джерело:

Десятки заводів у тупих валянків
показати весь коментар
23.02.2024 18:47 Відповісти
Молодці,янкеси,оперативно спрацювали,сцикуни тормознуті.
показати весь коментар
23.02.2024 18:54 Відповісти
Краще б віруси на ті компи запустили
показати весь коментар
23.02.2024 18:54 Відповісти
Алабуге по *******..
А якщо відверто, це смішно та сумно - такі санкції
показати весь коментар
23.02.2024 18:55 Відповісти
шо прямо район обложили санкциями ?
показати весь коментар
23.02.2024 18:56 Відповісти
На мавзолейную краснопузую обезьяну напал Гитлер.., спасайся кто может..лучше в Сибирской тайге и Тундре..там Машка с Ведмедями из мультика быдло рожают для Плешивого ЧМОшника питерской помойки 🐒⛑️👺🦍👹типа встают с КАЛен Бурлаки Холопы батраки Опричники Моцкали бездарные...🐒🐒🐒 Шариковы..🦮🦮🦮
показати весь коментар
23.02.2024 18:57 Відповісти
Повні штани тих "санкці" наклали. І сміх і гріх, їй богу.
показати весь коментар
23.02.2024 19:01 Відповісти
Хіба так можна було? Тобто винен один район, а Мордор ні? Цей світ все більше схожий на клоунів в цирку.
показати весь коментар
23.02.2024 19:01 Відповісти
Все - завтра цехи спорожніють, бо перелякані працівники та їхнє керівництво поховаються по домівках.

Нагадало, як у СРСР свого часу відповіли на чергові санкції США:

показати весь коментар
23.02.2024 19:02 Відповісти
Однако через несколько лет труба настала всему чичичипи, товарищи самоуверенные идиоты. 😂
показати весь коментар
24.02.2024 06:29 Відповісти
Краще б дали брою, а Україна той завод просто б знищила. Бистро, Дієво, в рази Еффективніше!
показати весь коментар
23.02.2024 19:03 Відповісти
Дуже сумно визнавати, що нічого більша США зробити просто не можуть! Засоби звісно в них є, але нема духу!
показати весь коментар
23.02.2024 19:06 Відповісти
Вроде как А-50 сбили...Будем надеяться что правда!
показати весь коментар
23.02.2024 19:24 Відповісти
правда)
показати весь коментар
23.02.2024 21:56 Відповісти
Скажу прямо- ваші ВСІ санкції до ср*ки.
показати весь коментар
23.02.2024 19:27 Відповісти
Надо просто "наложить санкции" Хаймарсами на район в РФ, где производят "Шахеды"..
показати весь коментар
23.02.2024 19:49 Відповісти
Хаймарс туди не достає... там Томагавк потрібен
показати весь коментар
23.02.2024 19:52 Відповісти
і шо? там дощу не буде рік?
показати весь коментар
23.02.2024 19:58 Відповісти
Ще краще помастити той район на мапі курячою кров'ю та поштрикати у нього голкою.
показати весь коментар
23.02.2024 20:02 Відповісти
вуду дієвіше тих санкцій
показати весь коментар
23.02.2024 20:04 Відповісти
як бапка пошептала
показати весь коментар
23.02.2024 20:03 Відповісти
Суки!!! Це якби я наклав санкції на район країни Зімбабве.
Їм *****!!!!
показати весь коментар
23.02.2024 20:39 Відповісти
такими зявами штати себе самі опускають нижче плінтуса....
показати весь коментар
23.02.2024 21:54 Відповісти
це ті самі анонсовані потужні, незламні та сурові санкції, яких мають боятся кацапи?
показати весь коментар
23.02.2024 22:02 Відповісти
Який, блін, рішучий крок...