9 093 100

Зеленський: Україна не застосовуватиме зброю партнерів на територіях інших держав

ATACMS

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції в Києві, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Що стосується збиття А-50 та інших літаків наших ворогів – це в будь-якому випадку результат союзу України і партнерів. Без цього союзу нам було б дуже складно, а в деяких напрямах неможливо боронити свою державу", – зазначив Зеленський.

Він подякував українським воїнам за ефективну роботу у знищенні ворожої техніки, а партнерам - за підтримку України в боротьбі з агресією Росії.

"Я узагальнено відповім: якщо цей літак працює над тимчасово окупованою територією України – застосовуємо нашу зброю, якщо на інших напрямках – застосовуємо українську зброю. Україна не має можливості, не має права і ніколи не буде застосовувати зброю партнерів на інших територіях, окрім української тимчасово окупованої території", – додав Президент України.

Топ коментарі
+54
Порадував орків, - а то вони були трохи на ізмєні після заяви Столтенберга...
показати весь коментар
24.02.2024 19:04 Відповісти
+33
Йолоп, ніби в тебе щось своє є
показати весь коментар
24.02.2024 19:04 Відповісти
+25
Тоді з іншим президентом будемо гатити туди, куди буде треба для зупинки агресії.
показати весь коментар
24.02.2024 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Порадував орків, - а то вони були трохи на ізмєні після заяви Столтенберга...
показати весь коментар
24.02.2024 19:04 Відповісти
А він у Залужного питав ?!
показати весь коментар
24.02.2024 19:12 Відповісти
серьозно? ти з якої печери виліз? Залужний ЗВІЛЬНЕНИЙ,в сраці буба усіх бачила.
показати весь коментар
24.02.2024 20:15 Відповісти
Ти, ЗЕстерео у тебе в опозиції в парламенті ПАТІРОТИ! ВОЇНИ АТО в тому числі ! А в менеджреха Єрмака команда КРЕМЛІВСЬКОЇ ПР - йди на 20 травня без ОПУ а з коаліцією єдності справжньою. Інакше тобі здець
показати весь коментар
24.02.2024 19:32 Відповісти
Йолоп, ніби в тебе щось своє є
показати весь коментар
24.02.2024 19:04 Відповісти
Останнім часом під прапором Нідерландів боти пишуть всяку маячню.

Чому так?
показати весь коментар
24.02.2024 19:08 Відповісти
Обходьте лайно й не реагуйте-вся суть його існування у тім аби в нього хтось вступив!
показати весь коментар
24.02.2024 19:23 Відповісти
Тому шо нідерландський, американський, британський та сінгапурські сервера безкоштовні.
показати весь коментар
24.02.2024 19:32 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2024 01:30 Відповісти
После недавних событий ради Ьога не ставьте Исраиль в пример. Исраиль и его правительство конкретно обосрались. Если не сказать большего (я имею ввиду, измена). Я уже молчу что несмотря на все доказательства что к нападению на Исраиль причастет Московский режим, правительство Исраиля продолжает сотрудничать с ****** и лоббирует запрет на поставки Западом оружия Украине
показати весь коментар
24.02.2024 19:15 Відповісти
Нам все одно де вбивати кацапів-окупантів - на "СВО" чи на "війні". У нас оголошено "військовий стан" який оголошується де факто під час війни. Нам допомагають як країні що змушена вести оборонну війну проти загарбників з **********. Якщо вам так стане легше здихати в Україні, то вважайте що у нас теж "СВО" зі знищення кацапні. А так все мирно і затишно. Особливо в пакетах для кацапських мобіків.
показати весь коментар
24.02.2024 19:18 Відповісти
а ты азартен, Парамоша )))
показати весь коментар
24.02.2024 19:59 Відповісти
чувак, извини, но приколы над тобой-дегенератом кацапским, не могут длиться вечно.

адью, амиго
показати весь коментар
24.02.2024 19:18 Відповісти
Рано радуетесь , как говорится пути господни неисповедимы .
показати весь коментар
24.02.2024 19:18 Відповісти
ото кожного разу, як ви всі пишете про мої путі, так і хочеться сказати, шо я і сам тих путєй не знаю.

Як завтра прокинусь, такі і путя вам дам.
показати весь коментар
24.02.2024 20:01 Відповісти
Не потрібно налаштовувати нарід, що в чомусь винні ЕС і НАТО. Їм велика подяка за рідтримку в самі скрутні части для України. * мільйонів громадян з дітьми з однією чи декількома сумками виїхали до ЕС і там живуть два роки, хто бажає, той працює, а хто ні, живе на пособія країн ЕС. А за забезпечення ЗСУ, нацгвардії, СБУ, поліції, тероборони зброєю і ************ мав займатися Верховний Головнокомандувач. Але він або по дурості, або навмисне всі гроші закатав в асфальт в той час, коли в державі війна і ворог прийшов нас знищити. Повторюю нас, не його, бо в нього декілька паспортів і вілли по всьому світу.
показати весь коментар
24.02.2024 19:21 Відповісти
Дуболом, своїми тупими висерами ти хочеш всіх переконати, що куйло - святий? А винен в усьому блазень, який ледь не силою примусив куйла напасти?
показати весь коментар
24.02.2024 20:53 Відповісти
пуйло винне , що прийшов в Україну, блазень, що відкрив йому двері.
показати весь коментар
24.02.2024 22:36 Відповісти
А в Ізраїлі хто відкривав? А в інших країнах, де була війна? Ідіот, той, хто приходить з війною, відкриває двері сам. З ноги. І похрін йому, хто там хазяїн.
показати весь коментар
24.02.2024 23:07 Відповісти
Ізраїль не попереджали 8 місяців всі розвідки світу про напад, як зелену падлу.
показати весь коментар
24.02.2024 23:59 Відповісти
попереджали. И они их проигнорировали. Это везде писали
показати весь коментар
25.02.2024 01:31 Відповісти
Де "везде", що ти мелеш кацапоязичний ?
показати весь коментар
25.02.2024 10:57 Відповісти
тебе гугл забанив, мурло?
показати весь коментар
25.02.2024 19:37 Відповісти
Подоляцький дуполизе, де я тут виправдовую пуйла? Пуйло це потвора, яка прийшла знищувати всю Україну. А прийшла вона сюди, бо Херпіду не займався обороною, а будував дороги, а зараз свої PRойоби перекладає на ЄС і НАТО.
показати весь коментар
26.02.2024 21:35 Відповісти
А хто займався, довбню? І куди вона поділась? Невже блазень так легко знищив всі потужні лінії оборони? Чи вони, як і все інше, були лише на папері?
показати весь коментар
26.02.2024 21:40 Відповісти
Война - путь обмана. Всё может быть.
показати весь коментар
24.02.2024 19:08 Відповісти
"Ворог іде туди, де програє вчитель і священник", - стверджував Отто фон Бісмарк.
показати весь коментар
24.02.2024 19:08 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2024 19:08 Відповісти
думав? ви йому лестите...
показати весь коментар
24.02.2024 20:16 Відповісти
Тоді з іншим президентом будемо гатити туди, куди буде треба для зупинки агресії.
показати весь коментар
24.02.2024 19:08 Відповісти
Ага, тоді в нас заберуть зброю, і будемо знову біля розбитого корита, як при інших президентах...
показати весь коментар
24.02.2024 19:22 Відповісти
Застосування завжди попередньо узгоджується.
показати весь коментар
24.02.2024 19:56 Відповісти
Так а Вовчіку вже залишилось не довго..... хіба що знову порушить Конституцію України. :/
показати весь коментар
24.02.2024 20:22 Відповісти
Тоді навіщо нам та зброя? якщо промахнемось, Зеля буде вибачення просити і у Пуйла, і у тих, хто дав цю зброю
показати весь коментар
24.02.2024 19:10 Відповісти
Типо мы будем на цепи, как тот пес в мультике *Том и Джерри*, когда кот отмерял длину цепи на котором сидит собака отчертил линию безопасности и начал безнаказанно пи*дить собаку по морде?
показати весь коментар
24.02.2024 19:10 Відповісти
росія - не "інша держава", це лютий ворог, в боротьбі з ним всі засоби згодяться
показати весь коментар
24.02.2024 19:13 Відповісти
А вы не знали, что F-16 и АТАКАМС это Украинское оружие (это подарок значить это уже наше)
показати весь коментар
24.02.2024 19:13 Відповісти
То воно так хоче перемоги для України?!!!! Іди вже на*єр зараза зелена. Щоб тебе *урва чорти вхопили!!!
показати весь коментар
24.02.2024 19:13 Відповісти
Партнери сцяться? -- тримають нас на короткому повідку
показати весь коментар
24.02.2024 19:14 Відповісти
Столтенберг зовсім недавно заявив, що Україна має повне право знищувати воєнні обʼєкти на раші. Це вже ініціатива зеленого жабокряка.
показати весь коментар
24.02.2024 19:42 Відповісти
Зрозуміло , змін на краще не передбачається . З такими " партнерами " війна буде йти довго , дуже довго і безрезультатно .
показати весь коментар
24.02.2024 19:15 Відповісти
Знаете, как мне рассказывал один биржевой брокер, война- ето время возможностей. Одни погибают и теряют все, а другие получают шанс за бесценок все скупить чтобы на новом пике роста мировой економики продать купленное за бесценок и заработать миллиарды. Вы думаете зря война началась в 2022 году? А именно в 2021-2022 году закончился цикл роста мировой економики. Большие дяди играющие на биржах на миллиарды долларов, специально подтолкнули мир на край пропасти чтобы все обосрались и начали продавать все за бесценок. Или вы думаете что год назад нефть которая продавалась на биржах по -30$ ето случайность? Ето было тупо уничтожение конкурентов и биржевых брокеров торгующих с *плечом*, а не какой то заговор против росийского режима.
показати весь коментар
24.02.2024 19:32 Відповісти
А бідна Росія повелась на це все.
показати весь коментар
24.02.2024 19:42 Відповісти
А вы думаете Рашка является отдельным звеном? Не задумывались почему ***** перед началом войны обьездил и Китай и ОАЭ и тд? Рашка была только спусковым крючком. А обстановкой управляют те кто не дает нам оружие и затягивает войну. Потому что они на етом зарабатывают бабло. Или вы по наивности думаете что наивности думаете что больше всех зарабатывает тот кто качает нефть или выращивает зерно? Я вас разочарую. Больше всех зарабатывают те кто играет на биржах и тот кто имеет рычаги влиять на ситуацию.
показати весь коментар
24.02.2024 19:53 Відповісти
ви забули ще щось про рептілойдів додати
не шукайте злого умислу у тому що можно пояснити дурістю
***** найтупішій дурень у світі
показати весь коментар
25.02.2024 07:07 Відповісти
А именно в 2021-2022 году закончился цикл роста мировой економики.

Какого, в пи*ду роста, от ковида еле очухалась.
показати весь коментар
24.02.2024 20:50 Відповісти
Тут більше питань до партнерів, чим до Зеленського. Вони там, взагаглі, усвідомлюють, що таке війна? Думаю, що ні.
показати весь коментар
24.02.2024 19:15 Відповісти
Тобто Янетряпка свідомо не буде нищити підараху західною зброєю, навіть якщо дозволять, бо потім туди доведеться тікати.
показати весь коментар
24.02.2024 19:17 Відповісти
Так. Цей виродок випереджає події: навіть, якщо претензій не буде, він уже пообіцяв не застосовувати проти своїх московських кураторів.
показати весь коментар
24.02.2024 19:29 Відповісти
Я не здивуюсь коли західні партнери дозволять лупити по рашці, а ЗЄшобло буде переконувати що не треба, бо «оніжєбратья».
показати весь коментар
24.02.2024 19:45 Відповісти
Знову хоче заглянути *уйлу в очко
показати весь коментар
24.02.2024 19:54 Відповісти
Британія ніби уже дозволила,використовувати її зброю по підорам,а тут буба як чорт з табакерки...
показати весь коментар
24.02.2024 20:17 Відповісти
Похоже это сказано в надежде, что Путину станет стыдно и он тоже будет бомбить только свою территорию.😎
показати весь коментар
24.02.2024 19:18 Відповісти
пусть партнеры дают С200 , ну очень эффективная ракета
показати весь коментар
24.02.2024 19:20 Відповісти
так тонко ща аж товсто
показати весь коментар
25.02.2024 07:11 Відповісти
Зе - резидент рф, виконує всі накази рф: знищив командування армії (після зміни командувача система налагоджується тижнями), зробив все можливе від нього для припинення поставок зброї від Америки та посваритися з європейскькими союзниками (заборона опозиційним політикам виїзду за кордон, неконституційна діяльність єрмака аки вищої особи у владі…).

Поки "президент України" - маріонетка рф ( або регента єрмака): дуже тяжко очікувати перемогу України
показати весь коментар
24.02.2024 19:20 Відповісти
сбил А-50 тоже он ?
показати весь коментар
24.02.2024 19:22 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2024 19:23 Відповісти
https://t.me/voynareal/84461 💥В т.о. Донецьку бавовна відвідала ресторан, де відпочивали, явно не шахтарі після зміни
показати весь коментар
24.02.2024 19:21 Відповісти
Ермак міцно тримає за шию що і пікнути не може
показати весь коментар
24.02.2024 19:26 Відповісти
Яких "інших держав" в множині? У нас один ворог - *********!
показати весь коментар
24.02.2024 19:26 Відповісти
бульбастан , Іран , Північна Корея .
показати весь коментар
24.02.2024 20:43 Відповісти
Яке ж кончене.
А склади, пускові, впк заводи камінцями закидати будемо?
показати весь коментар
24.02.2024 19:27 Відповісти
Тому і Сирського призначив?(((
показати весь коментар
24.02.2024 19:29 Відповісти
Зупиніть його - хто небуть, більшість сказаного ним сьогодні це шкода для України, і її захисників....
показати весь коментар
24.02.2024 19:35 Відповісти
На жаль, це одна з умов партнерів що до надання нам західної зброї.
показати весь коментар
24.02.2024 19:44 Відповісти
Та сказали ж що Україна може на свій розсуд застосовувати зброю. В тому числі і по військових цілях в орді.
показати весь коментар
24.02.2024 21:26 Відповісти
Свою зброю. Не їхню.
показати весь коментар
24.02.2024 21:28 Відповісти
"Але загалом це збройна агресія РФ проти України з грубим порушенням міжнародного права. А за міжнародним законодавством, Україна має право на самооборону і воно включає завдавання ударів по законних військових цілях - російських військових цілях за межами України. Це міжнародне право", - додав генсек НАТО
показати весь коментар
24.02.2024 21:43 Відповісти
Ніби так, маєм право. Але їхня зброя - їхні умови.
показати весь коментар
24.02.2024 21:45 Відповісти
Ви маєте право мати свою особисту точку зору, якою б вона не була.
показати весь коментар
24.02.2024 21:57 Відповісти
Нахрена такое говорить?
показати весь коментар
24.02.2024 19:45 Відповісти
Хотілося б побачити тебе і твоїх дітей на 0-лі...
показати весь коментар
24.02.2024 19:47 Відповісти
та хай ті факінґ-партньори вже хоч шось дадуть.. і швиденько, бо ше ж тра' через польську блокаду те шось доставити.
показати весь коментар
24.02.2024 20:01 Відповісти
Який сором...
показати весь коментар
24.02.2024 20:02 Відповісти
ублюдочні вимоги, особливо з урахуванням того, що агресія проти України здійснюється з території інших держав. Навіть польща долучилась до тих атак, транзитом пропускаючи кацапські ракети по Україні своєю територією
показати весь коментар
24.02.2024 20:04 Відповісти
расiя це не держава. по ній можна херачить всім чим можливо
показати весь коментар
24.02.2024 20:12 Відповісти
ну ну,у "недержави" все ще є ядерка,казочки про те що вона уся ржава то на телелохотрон
показати весь коментар
24.02.2024 20:22 Відповісти
******.
показати весь коментар
24.02.2024 20:15 Відповісти
Тю. Ну ти і дебіл. Замість того, щоб лобіювати зняття придурошних вимог союзників, ти граєш на руку *****.
показати весь коментар
24.02.2024 20:20 Відповісти
Шавка *****.
Підле, дурне і нікчемне.
Вибор баранів.
показати весь коментар
24.02.2024 20:21 Відповісти
Глупое заявление, как раз по Москве и подмосковным дачам (даже не важно куда и в кого попадет, там нет безвинных) и всем военным, стратегическим и экономическим объектам паРашки в первую очередь нужно бить! Западные политики вообще трусы и всего бояться, дело даже не в этих глупых обещаниях, быстрее все равно не дадут!
показати весь коментар
24.02.2024 20:26 Відповісти
У даному разі це позиція Зе, а не западних палітікав.
показати весь коментар
24.02.2024 20:34 Відповісти
Тупий ішак
показати весь коментар
24.02.2024 20:30 Відповісти
Це що за війна така? Тобто в одного боксера рука прив'язана до тулупа? 😡
показати весь коментар
24.02.2024 20:38 Відповісти
Знову підар квартальний наляпав язиком. Хто його тягнув, *****....
показати весь коментар
24.02.2024 21:22 Відповісти
Шоооо, ти шоо...., це наша надія ****** по рашці... Бо У нас немає, чим нашим влупити.. А бити по рашкі треба...багато,..
та на щоденній основі
показати весь коментар
24.02.2024 22:23 Відповісти
Главное что бы ***** не волновался.
показати весь коментар
24.02.2024 22:29 Відповісти
Стан війни внесе корективи чи можна херачити по рашистам.
показати весь коментар
24.02.2024 22:53 Відповісти
дивна заява...
показати весь коментар
25.02.2024 01:36 Відповісти
КСТАТИ !!! А ПРИДНЕСТРОВСКАЯ РЕСПУБЛИКА НЕПРИЗНАННАЯ И НЕ ГОСУДАРСТВО !!! ЗАГРУЖАЙТЕ ЯДЕР !)
показати весь коментар
25.02.2024 02:48 Відповісти
А що пане Зеленський, з вас хто-небуть з партнерів цього вимагав?
Ну, окрім ваших оманських дружбанів.
показати весь коментар
25.02.2024 05:49 Відповісти