7580 відвідувачів онлайн
3 802 53

Трамп не розуміє Путіна, бо ніколи з ним не воював, - Зеленський

зеленський

Дональд Трамп буде "проти американців", якщо вирішить підтримати Росію щодо України.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю CNN, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зеленський сказав, що "не може зрозуміти, як Дональд Трамп може бути на боці Путіна". "Це неймовірно", — додав він

Президент вважає, що Трамп, який стверджував, що припинить конфлікт за один день, якщо його оберуть президентом США, не розуміє цілей Путіна.

"Я думаю, що Дональд Трамп не знає Путіна", - сказав Зеленський. "Я знаю, що він з ним зустрічався… але він ніколи не воював з Путіним. Американська армія ніколи не воювала з армією Росії. Ніколи… Я маю краще розуміння", — зазначив він.

"Я не думаю, що він розуміє, що Путін ніколи не зупиниться", - додав президент України.

Топ коментарі
+17
Американська армія ніколи не воювала з армією Росії. Ніколи… Я маю краще розуміння"

Усе.
Приїхали, блд...
показати весь коментар
26.02.2024 20:38 Відповісти
+15
4 рази ухилянт не може бути воякою !
показати весь коментар
26.02.2024 20:40 Відповісти
+13
"Я маю краще розуміння"
-------
Яке ж воно розумне, аж нудить
показати весь коментар
26.02.2024 20:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Американська армія ніколи не воювала з армією Росії. Ніколи… Я маю краще розуміння"

Усе.
Приїхали, блд...
показати весь коментар
26.02.2024 20:38 Відповісти
Нагадайте мені, в якому році починаючи з дня заснування РФ американська армія воювала за армією РФ?
показати весь коментар
26.02.2024 20:51 Відповісти
Він заглядав ху_лу в "очкі" там і роздобув свої глибинні знання.
показати весь коментар
26.02.2024 21:03 Відповісти
звісно що не воювала, що воно несе...?
показати весь коментар
26.02.2024 21:09 Відповісти
В'єтнам, Корея
показати весь коментар
26.02.2024 21:12 Відповісти
Там з совітами прямих сутичок не було.
показати весь коментар
26.02.2024 21:17 Відповісти
Це щось змінює?
показати весь коментар
26.02.2024 21:21 Відповісти
Там був в'єтконг якому допомогав СеРеСеРе. До створення рф було ще п'ятнадцять років.
показати весь коментар
27.02.2024 03:01 Відповісти
Январь 2018 года, Сирия
Армия США уничтожает 500 басмачей среди которых 300 вагнеровцев
Бой длился ок получаса
показати весь коментар
26.02.2024 21:44 Відповісти
То не рф. То вагнерівці на зарплатні у Асада. Ви ж не вважаєте український Іноземний Легіон британською або ж французською армією?
показати весь коментар
27.02.2024 02:57 Відповісти
времена антанты
показати весь коментар
26.02.2024 23:17 Відповісти
В часи Антанти до створення рф залишалося трохи більше 70 років.
показати весь коментар
27.02.2024 02:58 Відповісти
Може як ти, подивиться в очі і зрозуміє? Але буде вже запізно!!
показати весь коментар
27.02.2024 10:32 Відповісти
"Я маю краще розуміння"
-------
Яке ж воно розумне, аж нудить
показати весь коментар
26.02.2024 20:39 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=XMwQkW58nOc https://www.youtube.com/watch?v=XMwQkW58nOc процишин больно мне

показати весь коментар
26.02.2024 23:14 Відповісти
"Я маю краще розуміння". Воно мало вже краще розуміння, бо мало кращу розвідку перед вторгненняям у лютому 2022 року.
показати весь коментар
27.02.2024 05:49 Відповісти
Ну шо б когось зрозуміти не обов"язково з ним виходити на махач
показати весь коментар
26.02.2024 20:40 Відповісти
4 рази ухилянт не може бути воякою !
показати весь коментар
26.02.2024 20:40 Відповісти
Ну якби не ухилився Зеленський,то не став би президентом.73 процента вибрали як не як.......А щоб взяли а там пуля шальна?
показати весь коментар
26.02.2024 20:44 Відповісти
Неоднократный уклонист, уклонист-рецидивист, такой себе уклонист в законе. Четыре ходки. Так оно ведь и дальше продолжает уклоняться, теперь от выполнения прямых обязанностей. Тот же закон о мобилизации. который должен подавать президент (если он есть). Неа, пусть военные, пускай депутаты, с них спрашивайте. Настоящий лидор! Вот только из-за игр ничтожества гибнут украинцы, воины, истребляется нация. На фронте львы, а командовать ими пытается шакал, крыса вонючая. И чем дольше этот скунс будет у власти, тем больше погибнет украинцев, тем призрачнее победа в этой страшной войне.
показати весь коментар
27.02.2024 06:09 Відповісти
Если Трамп станет президентом, что это уе в хаки будет мямлить? Ермак придумает.
показати весь коментар
26.02.2024 20:43 Відповісти
Було б дуже добре аби був закон про заборону будь яких відносин з московією до повного відновлення України у своїх кордонах...
До цього потрібно спонукати усі країни світу...
Розповсюджуємо!!!
показати весь коментар
26.02.2024 20:43 Відповісти
Коли переконаєш Іран або Пн.Корею - приєднаємося до тебе.
показати весь коментар
26.02.2024 20:46 Відповісти
А мазут для асфальта де брати потім ???
показати весь коментар
27.02.2024 10:23 Відповісти
Херпіду краще промовчати, бо скоріше за все Трамп стане Президентом. А можливо у нього така задача посваритися ще до виборів?
показати весь коментар
26.02.2024 20:46 Відповісти
"Я маю краще розуміння"-геніальний геній, "єдиний та неповторний", краще за всіх все знає, цікаво як називається хвороба коли одна особа вважає себе ледь не "Богом"?
показати весь коментар
26.02.2024 20:46 Відповісти
Хворобу треба занести до рестру хвороб, які не дозволяють займати керівні посади.
показати весь коментар
27.02.2024 10:26 Відповісти
дайте цьому арафатку а щоб не схожий був повісте астру 712 на шию
показати весь коментар
26.02.2024 20:47 Відповісти
Відомо про контроль над Трампом праворадикальних єврейських організацій. Американські та ізраїльські буржуазні націоналісти, друзі кремлівських фашистів.
показати весь коментар
26.02.2024 20:48 Відповісти
Давай так вони мають контроль над усіма, напевно окрім Китаю і Японії
показати весь коментар
26.02.2024 20:49 Відповісти
Трамп ніколи не піклувався ні про кого, ні про що, крім нього та його потомства. Сам диявол блідне в порівнянні з ним.
показати весь коментар
26.02.2024 20:50 Відповісти
Прекрасно розуміє. Пацан з аднаво раєна завжди зрозуміє пацана з другова раєна.
показати весь коментар
26.02.2024 20:51 Відповісти
Сказав чувак, який ніхера не підготував і клянчить допомогу 24 на 7 у США. Абсурд просто.
показати весь коментар
26.02.2024 20:58 Відповісти
Трамп вагнеровцев разгромил в Сирии и Киев защитил Джавелинами
показати весь коментар
26.02.2024 21:01 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2024 21:11 Відповісти
of course
показати весь коментар
26.02.2024 21:19 Відповісти
❗️Шахеди в Молдові - Ваньок повідомляє, що мопеди рухаються до наших сусідів і один навіть перелетів кордон
показати весь коментар
26.02.2024 21:03 Відповісти
Скоріше через них і до нас
показати весь коментар
26.02.2024 21:06 Відповісти
Гундосний також спец по загляданню в очко ***** в пошуках миру. Цей хробак надто високої думки про себе.
показати весь коментар
26.02.2024 21:13 Відповісти
повоює
показати весь коментар
26.02.2024 21:16 Відповісти
"у себе у голові" Зєля вже достІгла рівня - БоХ
ото понавибирали жлоби-експериментатори на свою і на нашу голову Вирок-2019
показати весь коментар
26.02.2024 21:16 Відповісти
"не може зрозуміти як Трамп може бути на боці путіна"
Схоже в Трампа був свій "Оман".
показати весь коментар
26.02.2024 21:27 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2024 21:31 Відповісти
А ты Трампа на стадион позови, клоун недоделанный.
показати весь коментар
26.02.2024 22:26 Відповісти
Буде перша світова війна клоунів.
показати весь коментар
27.02.2024 02:36 Відповісти
"зепоцріот" має краще розуміння, як продати Україну куйлу, збудувати дороги для рашиста і наварити на армії в часі війни десятки млн доларів...Цей висер "зезедента", має на меті зупинення допомоги Україні ,через республіканців .Рашистська агентура .котра керує "зезрадником" добре знає як написати "зезраднику виступ,.Рашистська агентура добре відає.що "трампон" за таку куйню від "зе" ,образиться ...
показати весь коментар
26.02.2024 22:48 Відповісти
"Я знаю, как закончить войну. Надо просто перестать стрелять!"
---------------------------
Не напомните, кто это сказал лет пять назад?.. 😠
показати весь коментар
26.02.2024 23:06 Відповісти
Следствие ведут знатоки... Сначала нужно заглянуть в хавальник хутин пуя. шоб вiн здох.
показати весь коментар
26.02.2024 23:16 Відповісти
вояка сраний...