4782 відвідувача онлайн
3 475 27

Рашисти пускають КАБи на Запорізьку та Харківську області

рф,каб,винищувач,літакрф

Російські окупаційні війська з тактичної авіації випустили КАБи на Запорізьку та Харківську області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Повітряних силах.

Так, відбулися пуски керованих авіаційних бомб тактичною авіацією на Запоріжжі та на Харківщині.

Топ коментарі
+7
И как ЕС нас "злив"? Назначил нам верховным зелю? А его шоблу завел в ВР?
показати весь коментар
28.02.2024 17:27
+5
Це є рашиська варварська орда ,ця мерзота прийшла убивати і руйнувати ,тому треба знищувати все на росії може тоді їхнє бидло зрозуміє "а нас то за что" пока рашиського ката підтримує населеніє геноцид проти українців не припинется
показати весь коментар
28.02.2024 17:59
+4
Ми можемо яйцями по 17 за метр квадратний або асфальтом закидати кацапів.
показати весь коментар
28.02.2024 17:39
Коментувати
Сортувати:
А ми ще транспортуємо орківську нафту і газ в ЄС який нас злив, полякам і венграм там всяким ?!
показати весь коментар
28.02.2024 17:19 Відповісти
И как ЕС нас "злив"? Назначил нам верховным зелю? А его шоблу завел в ВР?
показати весь коментар
28.02.2024 17:27 Відповісти
Бандеровець, включай розум!

Де був би ( якщо був?) кордон України,
якщо б не поміч Україні з Західу?
показати весь коментар
28.02.2024 17:37 Відповісти
В Лісабоні був би кордон рф
показати весь коментар
28.02.2024 17:38 Відповісти
Ты или на русском, или на украинском пиши, не стоит обижаться, но есть детали. А второе: где я написал что нас "слил" ЕС"?
показати весь коментар
28.02.2024 17:43 Відповісти
Ну так население юго-востока в десна целовались с Путиным и русскими братьями, а теперь виновато США
показати весь коментар
28.02.2024 18:08 Відповісти
Конгрес чекає поки скотокацапи всю Україну кабами не засиплять. Ще трохи і шахеди не буде чим збивати.
показати весь коментар
28.02.2024 17:20 Відповісти
Опять шаты и НАТО во всем виноваты?
показати весь коментар
28.02.2024 17:26 Відповісти
Чисто українське прислівя - "Хто всрався? Невістка"
показати весь коментар
28.02.2024 17:29 Відповісти
Просто нєх обіцяти і гарантувати.
показати весь коментар
28.02.2024 17:35 Відповісти
Так само жалкують бувший Південний Вʼєтнам, Ірак, Афганістан...
показати весь коментар
28.02.2024 18:04 Відповісти
У Путина и Китая спрашивай
показати весь коментар
28.02.2024 18:09 Відповісти
Ми можемо яйцями по 17 за метр квадратний або асфальтом закидати кацапів.
показати весь коментар
28.02.2024 17:39 Відповісти
Війна йде на знищення всіеі України.

Війна з жорстоким та підлим ворогом.

Усе для фронту!
Усе для Перемоги!
показати весь коментар
28.02.2024 17:40 Відповісти
Це ви так написали. Так і повинно бути. А хто чув, щоб про це казав Зе?
показати весь коментар
28.02.2024 18:52 Відповісти
А можна писати на кабах "Мьі за ЗЕ!!!" на добру пам'ять?

Або "Если б вьі финансировали ПВО, то вам бьі не хватило денег на дороги".
показати весь коментар
28.02.2024 17:49 Відповісти
Щоб ви всі щезли кацапи-вбивці зі своїми кабами і літаками і хай вам Господь відплатить за все те зло що ви наробили на нашій землі.
показати весь коментар
28.02.2024 17:55 Відповісти
А прикрити, ці території України, можливо лише асфальтом від Зеленського -разумкова+стефанчука-гончарука+шмигаля….
Прийняті, дивні рішення привладних, Українців від смерті не спасли…
В системі управління державою, під час дії Особливого періоду, на посадах сидить група осіб, КВНщики… Жоден з них, так і не пішов Захищати Україну, як і їх попередники: від гройсмана-яценюка…
ЖОДЕН!! Тому, що за їх бездіяльність, яка призвела до смертей Українців від рук убивць з московії, винен не тільки воєнний злочинець, а і його агенти в Україні!!
показати весь коментар
28.02.2024 17:55 Відповісти
На посадах сидять ті кого ви вибрали.
показати весь коментар
28.02.2024 18:01 Відповісти
Не моє, але првда. Просто цифри: 121 людина - офіційна кількість зрадників від "слуг народу".
Число нуль - така кількість зрадників від партії "ЄС".
2300 людини від "ЄС" є добровольцями різних військових формувань України і нуль від "слуг народу".
показати весь коментар
28.02.2024 18:44 Відповісти
Шахеди і Ланцети збивають ЗУ 23-12, цікаво , а КАБи не можна ними збивати?
показати весь коментар
28.02.2024 17:55 Відповісти
Ні.