8236 відвідувачів онлайн
3 949 51

У березні пенсіонери отримають збільшені виплати, пенсії зростуть на 8%, - Шмигаль

пенсіонери,пенсія,старість

З 1 березня всі пенсіонери в Україні отримають збільшені виплати.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

За словами прем'єра, від сьогодні починається третя індексація під час повномасштабного вторгнення.

"У березні всі наші пенсіонери отримають збільшені виплати. Пенсії зростуть на 8%", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше у Мінсоцполітики заявили, що пенсійні видатки з 1 березня 2024 року зростуть у середньому на 3 млрд грн щомісяця. З 1 березня кожна пенсія зросте в середньому на 322 грн

Топ коментарі
+12
Щоб ти, падло, жив на одну пенсію!!!
показати весь коментар
01.03.2024 16:18 Відповісти
+11
Брехня .
показати весь коментар
01.03.2024 15:58 Відповісти
+8
8% для тракториста і 8% для судді і прокурора -- дві великі різниці !!!
показати весь коментар
01.03.2024 16:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Брехня .
показати весь коментар
01.03.2024 15:58 Відповісти
Ничего и не брехня. Конец эпохи бедности. Теперь 50% пенсов будут получать на 200 грн. больше... Ещё немного и пенсия достигнет 1000 евро в месяц, надо тока чуть потерпеть... God Bless Ze

показати весь коментар
01.03.2024 18:39 Відповісти
Підкуп виборців пішов,могли б хоча би 1000 доларів пообіцяти👻
показати весь коментар
01.03.2024 16:02 Відповісти
у нас скоро пенсии нечем будет платить, так как работоспособное население мрет на войне. А некому работать, нет и отчислений в пенсионный фонд
показати весь коментар
03.03.2024 20:16 Відповісти
У особистому кабінеті на сайті ПФУ вже викладені протоколи перерахунку. Дякую Уряду.
показати весь коментар
01.03.2024 16:03 Відповісти
Дякувати потрібно особисто генію Володимира Олександровича Зеленського, дуже дякувати! Не зупиняйтесь дякувати і вам віддячать!
показати весь коментар
01.03.2024 16:24 Відповісти
Сьогодні заходив у особистий кабінет. Ніякого перерахунка не побачив. І моя дружина теж не побачила!

З ранішим досвідом перерахунок ми, пенсіонери, побачим не раніше квітня.
показати весь коментар
01.03.2024 17:32 Відповісти
А ціни ще з позавчора на 15.
показати весь коментар
01.03.2024 16:11 Відповісти
І знову здрасьтє. Ти ще не втомився ніки собі придумувать та реєструватися кожного дня після банів?
показати весь коментар
01.03.2024 16:38 Відповісти
Брехня. У постанові КМУ від 23.02.2024 №185 єдиний коефіцієнт 1,0796 а мені ці падлюки збільшили на 1,029 і украли 680 грн пенсії
показати весь коментар
01.03.2024 16:11 Відповісти
«Жить ста́ло лу́чше, жить ста́ло веселе́е!»😒
показати весь коментар
01.03.2024 16:14 Відповісти
8% для тракториста і 8% для судді і прокурора -- дві великі різниці !!!
показати весь коментар
01.03.2024 16:17 Відповісти
Це все брехня. Якщо будуть повишати суддям та прокурорам тов 2 рази.
показати весь коментар
01.03.2024 19:03 Відповісти
Щоб ти, падло, жив на одну пенсію!!!
показати весь коментар
01.03.2024 16:18 Відповісти
Минимальную
показати весь коментар
01.03.2024 20:01 Відповісти
Відсудив у держави не погану недоплату до пенсії. Вже більше року чекаю, коли ті "гниди" виплатять. Немає надходжень по цій статті, так говорять. А так можу і не дочекатись. Суки.
показати весь коментар
01.03.2024 16:18 Відповісти
Кінець епохи бідності!
Все як обіцяв найвеличніший янетряпка.
Зараз піднімуть тарифи на електрику, газ, воду і те підвищення буде в "мінус", за ціни на саме необхідне вже й годі щось казати.
Але як подають, наче вдічі підняли.
показати весь коментар
01.03.2024 16:20 Відповісти
Зеленський обіцяв, Зеленський робить! Мінімальна пенсія буде від 2000 Євро, колись, можливо, десь!
показати весь коментар
01.03.2024 16:29 Відповісти
по моему вы малёхонько переборщили с количеством нулей
показати весь коментар
03.03.2024 20:18 Відповісти
Всьо...женюсь
показати весь коментар
01.03.2024 16:39 Відповісти
І відібрали виплати ВПО, мовляв, вертайТЕся на окуповані!
Ми поїдемо до розбитих осель - тільки не скигліть, що нікому відновлювати країну.
показати весь коментар
01.03.2024 16:41 Відповісти
З 1 березня гроши завалять пенсіонерів. Вони іх будуть витрачати, вітрачити і все рівно, залишиться купа грошей!

Шмигаль, ти на який планеті перебувашь? Середня пенсія становить 7 тис. Тобто підвіщення буде у середньому 553 грн.
показати весь коментар
01.03.2024 17:28 Відповісти
Совок... Шапіто...
показати весь коментар
01.03.2024 17:47 Відповісти
Да брехня это!
Увеличивать будут только минималку, остальным - хрен а не 8%!!!
показати весь коментар
01.03.2024 17:54 Відповісти
теперь у меня будет 4 тысячи и копейки...
да я теперь в париж могу летать, или в берлин.
жаль что до лондона не хватает, но у нас есть Зе, который обещал пенсионерам райскую жизнь.
ждемс)))
показати весь коментар
01.03.2024 18:30 Відповісти
Ніколи не було подвищення на той процент що оголошували. Завжди було на 10 % менше. Так що зараз пенсія залишиться такий же або впаде !
показати весь коментар
01.03.2024 18:58 Відповісти
А ліки подорожчили вже на 10-15%. А коли піднімуть комуналку,
то не вистачить всієї пенсіі.
показати весь коментар
01.03.2024 19:04 Відповісти
Поступила слушна пропозиція - гнати в шию шмигаля за знущання над пенсіонерами.
показати весь коментар
01.03.2024 19:12 Відповісти
то шмигаля перемкнуло від халявної скумбрії по 8 гривень
показати весь коментар
01.03.2024 20:40 Відповісти
Підняли на 100 грн. Шмигаль - ти зелене брехло. Для кого цей хайп про 8%? Чи послідовники секти ЗЕмарафону схавають цю блювоту.
показати весь коментар
01.03.2024 19:12 Відповісти
Укрпенси отримають підвищення середньої пенсії до 5717 грн,а росполонені на скільки отримають підвищення утримання з 10 тис/міс насьогодні? На 1,2,3 тис?
показати весь коментар
01.03.2024 19:38 Відповісти
Лучше всех устроились пидаоги! Палучают ат Зеленскага па 4000 євро, и исчо пєнсію им дадут на 8% больше!
показати весь коментар
01.03.2024 20:11 Відповісти
оце тобі так!.... відтепер пенса з такими грошами без особистої охорони на вулиці... страшно собі уявити