Реєстр військовозобов’язаних "Оберіг" вже підключили до міграційної та прикордонної служб

Про це повідомила заступник міністра оборони Катерина Черногоренко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Арміяінформ.
"Ми вже бачимо, що обміни "Оберега" з рядом реєстрів мають дуже позитивні наслідки. Можна констатувати, що "Оберіг" вже працює з найбільшими реєстрами, які були заплановані", — заявила Черногоренко.
За її словами, зараз триває процес забезпечення працівників ТЦК додатковим обладнанням, щоб підвищити ефективність роботи з "Оберегом".
Також готується і запуск послуги "Кабінет військовозобов’язаного", який запрацює після ухвалення відповідних законопроєктів.
- ЗЕ який узурпував так владу, що її у Бонапарта менше було
- не суди, які тепер можуть просто вбивати людей на вулицях і їхати собі на каву далі
- не Гетьманцев який відкинув нас на 30 років в плані економічної політики
- не оборон пром який нездатний забезпечити хоча б половину потреб
- не шайка обраних які просто вже плюють на простих укрів
...а ухилянт. Причому сюда входить і платник податків, і ІТ і робітник і сантехнік і все підряд. Шикарно да?