10993 відвідувача онлайн
8 433 51

Відому балерину Лієпу позбавили громадянства Литви за підтримку Путіна

литва,росія,громадянство

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на агентство BNS.

Також литовського громадянства позбавили і чоловіка балерини колишнього співробітника КДБ Юрія Кудімова.

Ініціатива позбавити Лієпу громадянства виникла після того, як балерина, яка має литовське і російське громадянство, в інтерв'ю російським ЗМІ засудила поведінку країн Балтії і висловила підтримку президенту РФ Володимиру Путіну і війні Росії проти України.

Раніше департамент державної безпеки Литви уже планував позбавити громадянства Кудімова, адже він не вказав, що був співробітником радянського КДБ, коли отримував громадянство Литви.

Топ коментарі
+24
Звичайна тупа кацапська шльондра
показати весь коментар
07.03.2024 18:02 Відповісти
+22
балерина, яка вийшла заміж за співробітника кдб..., це діагноз...
показати весь коментар
07.03.2024 18:00 Відповісти
+17
Пусть танцует в лаптях.
показати весь коментар
07.03.2024 18:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
балерина, яка вийшла заміж за співробітника кдб..., це діагноз...
показати весь коментар
07.03.2024 18:00 Відповісти
Звичайна тупа кацапська шльондра
показати весь коментар
07.03.2024 18:02 Відповісти
Там наче хтось її згоди питав. На расєюшкє традиція-"нравіцца, нє нравіцца...." далі всі знають.
показати весь коментар
07.03.2024 18:13 Відповісти
100% . ! Вчора дивився інтерв'ю синьої волочкової , яка заявила що - коли вона ще не була алкашкою то різні чинуші з кремля її постійно змушували займатись з ними сексом . І відмовитись не було шансів . Інакше б вона підмітала вулиці , і це в кращому разі .
А Невзоров каже що у кацапському шоу бізнесі взагалі- немає артисток які б заробляли лише своїм артистичним талантом . І навіть - деякі артисти .
показати весь коментар
07.03.2024 18:47 Відповісти
Никакого отношения она к Кудимову не имеет! В наших новостях они рядом только потому, что одним декретом Науседа лишил их гражданства. Причины/поводы были разные.
Почему Цезор их поженил?! 😀 Алё, Цензор, скорретируйте новость плиз!
показати весь коментар
07.03.2024 19:11 Відповісти
скорреКтируйте
показати весь коментар
07.03.2024 19:28 Відповісти
Какая разніца (с)
показати весь коментар
07.03.2024 20:37 Відповісти
У них там ще був дуже відомий радянський актор Д.Баніоніс. Теж виявився манкуртом
показати весь коментар
07.03.2024 18:03 Відповісти
реально ?
жалко, гарний був актор
показати весь коментар
07.03.2024 18:05 Відповісти
Ви не наговарюєте на старого інваліда ?

Після смерті дружини в 2008 році здоров'я актора погіршилося. 2 вересня 2014 Д. Баніоніс був шпиталізований через інсульт. Пішов з життя 4 вересня 2014 року у віці 90 роківhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%81_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81_%D0%AE%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-6 [6]
показати весь коментар
07.03.2024 18:08 Відповісти
Кажуть, що він був завербований КДБ і настукав на багатьох своїх колег. Згоден, що актор він був гарний, хоча занадто часто отримував головні ролі в КДБ-шних фільмах ("Мертвий сезон", "Нікто нє хатєл умірать")
показати весь коментар
07.03.2024 18:29 Відповісти
не знаю, не знаю, але агентів КГБ він грав реалістично ("Мертвий сезон", "Нікто нє хатєл умірать"), може комусь примарилось і він щиро повірив пану Донатасу ?
показати весь коментар
07.03.2024 18:35 Відповісти
... а як **реалістично** Зеленський у фільмі президента зіграв... А 73 відсотки відверто дурноголових щиро повірили..... )))
показати весь коментар
07.03.2024 19:18 Відповісти
💯!
показати весь коментар
07.03.2024 20:38 Відповісти
Д. Баніоніс

Клетчатый ?

показати весь коментар
08.03.2024 08:21 Відповісти
Пусть танцует в лаптях.
показати весь коментар
07.03.2024 18:03 Відповісти
Лапти это просто лыковые пуанты
показати весь коментар
07.03.2024 19:19 Відповісти
Путінська підстилка!
показати весь коментар
07.03.2024 18:05 Відповісти
Литва це половина Києва.
у цієї путінської курви в Литві мабуть родичі залишились...
показати весь коментар
07.03.2024 18:09 Відповісти
Отец латыш из Риги. Какие могут быть родственники в Литве. Зачем Литва всем раздает гражданство.
показати весь коментар
07.03.2024 18:45 Відповісти
Да, к тому же она никогда не жила в Литве. Родилась и живет в Москве.
А гражданство ЛР получила в "порядке исключения". Есть такая статья в Конституции, если деятель, гражданин другой страны, имеет какие-то заслуги перед Литвой. Таких 800 человек за 30 лет появилось. Среди них Майя Плисецкая, ее муж Родион Щедрин... Из поздних - историк моды Александр Васильев.
К сожалению, попадаются и совершенно случайные, как например, эта Лиепа...
показати весь коментар
07.03.2024 19:26 Відповісти
А какие заслуги у семьи Абрамовичей?)
показати весь коментар
07.03.2024 19:50 Відповісти
Абрамович не литовець, - він потомствєнний португалець.
показати весь коментар
07.03.2024 21:06 Відповісти
У Абрамовича нет литовского гражданства. Его двое старших детей получили несколько лет назад, как сам попал под санкции.
В этом случае была задействована другая статья Конституции: предоставление/возвращение гражданства ЛР потомкам ссыльных, депортированных литовцев и лиц других национальностей, родившихся и проживавших на территории Литовской республики до революции и/или до советской оккупации... У Абрамовича до революции прадед с семьей жил в Литве. Кажется, в Алитусе. Они владели небольшим заводиком, вроде по переработке мяса и мясных изделий. Его семья во время сов. оккупации пострадала тоже: часть была репрессирована, часть эмигрировала. Дядька, знаю, жил и умер не так давно в Израиле. Писали, что до этого успел у Литвы отсудить немалую компенсацию.
показати весь коментар
08.03.2024 00:10 Відповісти
И сколько под всем этими надуманными предлогами раздали паспорта кацапам? Преимущественно богатым. На*** вам это? Какое-то лицемерие.
показати весь коментар
08.03.2024 08:06 Відповісти
Оказывается у бедного Абрамовича, олигарха Путина, который пол санкциями Запада, когда-то обижали дедушку. Самим не смешно?
показати весь коментар
08.03.2024 08:08 Відповісти
Це ж мабуть онука чи донька відомого Маріуса Лієпи.
показати весь коментар
07.03.2024 18:13 Відповісти
дочка. А її папаша був підстилкою Галі Брєжнєвой
показати весь коментар
07.03.2024 19:15 Відповісти
Так і є https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D0%B5%D0%BF%D0%B0,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81_%D0%AD%D0%B4%D1%83%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Лиепа, Марис Эдуардович
показати весь коментар
07.03.2024 19:20 Відповісти
Там целое кодло таких вот Лиеп. Главное не останавливаться.
показати весь коментар
07.03.2024 18:15 Відповісти
а одна гімна стка теж оддалась мелкому блєдному ***** )
показати весь коментар
07.03.2024 18:16 Відповісти
а ця теж хоче йому віддатись?
показати весь коментар
07.03.2024 19:17 Відповісти
Нах с пляжа. Всех таких. А то однажды они выйдут с плакатами "Путин прийди!" изображая волю всего латышского народа как это было с Эстонией в 1939м.
показати весь коментар
07.03.2024 18:16 Відповісти
Зараз у ***** є шанс приєднати до раіссі Гаїті. Там зараз повний хаос, - банди контролюють більшу частину країни, вимагають відставки уряду і пару днів тому захопили дві найбільші в'язниці, звідки випустили майже 4 000 злочинців. Поліція втекла. Прем'єр-міністр якраз перебував у Кенії, де домовився про відправку в Гаїті 1 000 кенійських поліцейських. Тепер він не може повернутися в країну, бо бандити змусили закритися всі аеропорти.
Кілька років тому там були навіть мітинги з прокльонами на адресу Америки, прославлянням кацапів і *****. Ось фото Рейтерс.

показати весь коментар
07.03.2024 19:02 Відповісти
Були мразоти які підтримували гітлера, зараз є моазоти які пітримують путіна-*****.... такі люди, завжди є свій відсоток мразоти.
показати весь коментар
07.03.2024 18:20 Відповісти
а у нас ни одного пропагандона Пуйла ничего не лишают
показати весь коментар
07.03.2024 18:26 Відповісти
‼️Навпаки їх впихують керівні посади
показати весь коментар
07.03.2024 18:39 Відповісти
Це гарна новина , просто супер 👍🏼👍🏼👍🏼
нехай холуї кремля валять на свою історичну батьківщину 😠
показати весь коментар
07.03.2024 18:28 Відповісти
Зато в уряді « боневтіка» , таких самих ГНИДОТ ,пруд пруди - Верещючка:» путін хароший призідент , я б за нього проголосува», Арахламідія🦠🦍пише листи , щоб зняли санкції з гаманця ***** АБРАМОВИЧА ………
показати весь коментар
07.03.2024 18:36 Відповісти
Ще одна така є, - Волочкова...
показати весь коментар
07.03.2024 18:41 Відповісти
То припизжена дура. Дуже сміявся, коли читав цю статєйку. )))
показати весь коментар
07.03.2024 19:45 Відповісти
Стара розйо.ана лярва (хто не знає лярва - вища ступінь від курва).Похвалитися нічим , ні мізків, ні інтелекту, ні освіти, ні культури... - то і розчепірила ноги з відтопиреною старою піхвою.
показати весь коментар
08.03.2024 10:19 Відповісти
Танцюристка в лаптях допистілася ротом.
показати весь коментар
07.03.2024 18:47 Відповісти
щєлкунчік перекладається українською стукачок
показати весь коментар
07.03.2024 19:08 Відповісти
Це добре. Але. В Литві є такий закон: позбавляти громадянства за підтримку куйла? Де його можна прочитати?
показати весь коментар
07.03.2024 19:33 Відповісти
В тексті новини є посилання на литовський сайт, звідки взята новина. Хоча журналісти Цензора "одружили" Лієпу і Кудімова, там є такий текст (у перекладі):

Відповідно до Закону про громадянство, особа втрачає громадянство Литви, отримане у винятковому порядку, якщо своїми діями вона загрожує інтересам безпеки Литви, публічно висловлює підтримку держави, яка загрожує інтересам безпеки Литви чи інших держав-членів Європейського Союзу, своїх союзників.

https://www.bns.lt/topic/1912/news/70732459/
показати весь коментар
07.03.2024 20:00 Відповісти
Зрозуміло. Дякую.
показати весь коментар
07.03.2024 20:38 Відповісти
ku*wa, а для чого надавали?

Хіба не бачили що це за лайно? Невже не смерділо?
показати весь коментар
07.03.2024 20:03 Відповісти
Дивно що вона громадянка Литви а не Латвії. Її батько відомий латвійський і радянський артист балету латиш Маріс Лієпа.
показати весь коментар
07.03.2024 22:09 Відповісти
почему у нас нет такого закона??
показати весь коментар
08.03.2024 00:29 Відповісти