8195 відвідувачів онлайн
771 6

Україна вже не залежить від Росії в ядерній галузі, - Енергоатом

аес,хмельницька,хаес

Попри повномасштабну війну Україна позбулась залежності від Росії в ядерній галузі.

Про це заявив керівник Енергоатома Петро Котін, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу відомства.

"Ми завершили цей процес і вже не залежимо від російських технологій і палива з Росії. Вони завжди використовували свої поставки, щоб чинити на нас тиск і шантажувати", - сказав Котін.

Енергоатом, як повідомлялося раніше, від початку повномасштабного вторгнення РФ відмовився від російського ядерного палива.

Російське паливо поступово замінили паливом американської компанії Westinghouse. 8 березня перші партії цього палива завезли на Хмельницьку АЕС. Тепер його успішно використовують всі українські атомні станції.

Завантаження...