5462 відвідувача онлайн
1 257 12

Постачання боєприпасів Україні допоможуть зупинити новий російський наступ, - Дуда

столтенберг,дуда

В першу чергу Україна потребує великих постачань боєприпасів, це дозволить збудувати борону від наступу Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт Президента Республіки Польща, про це Анджей Дуда заявив під час зустрічі з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

"Коли захисники України отримають найсучаснішу техніку НАТО для захисту своєї батьківщини, вони зможуть жорстко протистояти російському тиску", – сказав Дуда.

Він зазначив, що Силам оборони насамперед потрібні боєприпаси.

"Ми сподіваємося, що великі постачання боєприпасів, які будуть відправлені до України найближчим часом, допоможуть підготувати оборону від можливих подальших спроб росіян розпочати наступ", – заявив польський лідер.

Топ коментарі
+3
хай би Дуда не дудів, срані так звані польскі хфермєри роблять дичину яка рашистам дуже допомогає
показати весь коментар
15.03.2024 11:12 Відповісти
+2
Таки да - кожен день 10 заяв -- може зброєю?
показати весь коментар
15.03.2024 11:16 Відповісти
+2
Дешевий піар - дудівські "фермери" та поліцаї все одно не пропустять.

P.S. Файно пшецьким фермерам - весна, а вони жнуть бабки на кордоні та автошляхах.
показати весь коментар
15.03.2024 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
майбутнє постачання......
бо зараз не видно щоб ******* стояли на місці...
показати весь коментар
15.03.2024 11:11 Відповісти
Європа втратила віру у міфічну допомогу УКраїні США. Мусить крутитись сама...
показати весь коментар
15.03.2024 11:19 Відповісти
хай би Дуда не дудів, срані так звані польскі хфермєри роблять дичину яка рашистам дуже допомогає
показати весь коментар
15.03.2024 11:12 Відповісти
Таки да - кожен день 10 заяв -- може зброєю?
показати весь коментар
15.03.2024 11:16 Відповісти
Тема,де всі без винятку дуже ********** попіаритись.Але давайте від слів - ДО ДІЛА.
показати весь коментар
15.03.2024 11:23 Відповісти
Дешевий піар - дудівські "фермери" та поліцаї все одно не пропустять.

P.S. Файно пшецьким фермерам - весна, а вони жнуть бабки на кордоні та автошляхах.
показати весь коментар
15.03.2024 11:27 Відповісти
Потери техники по данным осинтера Эндрю Перпетуа за две недели марта составили:
800+ у рашистов vs 230+ у ВСУ. Почти 4 к 1. По людям 7-8 к 1. Дорого им обходится наступление.
Но... это я к тому, что нужны не только боеприпасы, но и техника...
показати весь коментар
15.03.2024 11:51 Відповісти
Куди б то втікти з тої країни вже.. Довкола лише ідіоти і пропаганда.
показати весь коментар
15.03.2024 12:20 Відповісти
Ukrainian

показати весь коментар
15.03.2024 12:40 Відповісти
Павел - Президент.
А "дефективний менеджер" думає, насамперед, про прибуток... свій.
показати весь коментар
15.03.2024 18:35 Відповісти
Причому тут Дуда,його поплічники по партії нам допомагають потужно-7 місяців кордон блокують