9539 відвідувачів онлайн

Фінляндія перестала пускати автомобілі з російськими номерами

Фінляндія

Відсьогодні 16 березня у Фінляндії більше не можна їздити на автомобілях, які зареєстровані у Росії, без спеціального дозволу.

Про це інформує фінська митна служба, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Автівка із російськими номерами у Фінляндії відтепер може бути обкладена митом та ПДВ, після чого вона має виїхати за межі ЄС.

У деяких випадках керування авто із зареєстрованими в Росії номерами дозволять:

  • для студентів денної форми навчання,

  • людей, які працюють за строковим трудовим договором,

  • громадян ЄС чи Європейської економічної зони, які постійно проживають у РФ.

Однак вони мають довести, що легально ввезли автомобіль у Фінляндію до набуття чинності забороною.

У росіян було пів року на те, щоб вивезти свої авто із Фінляндії. Наразі виїзд із Фінляндії через фінсько-російський кордон неможливий, оскільки пункти пропуску закриті до 14 квітня 2024 року. У митній службі наголошували, що державні органи не видаватимуть окремих інструкцій з практичних питань щодо вивезення транспортних засобів росіянами. Власники автомобілів самі несуть відповідальність за рішення щодо їх транспортних засобів, зазначали фіни.

З 11 березня у країнах ЄС не повинно залишитися автомобілів з російськими номерними знаками. Власники автомобілів з російською реєстрацією вважаються порушниками вимог законодавства і щодо них застосовуватиметься відповідальність – штраф чи конфіскація автомобіля.

11 березня Литва почала затримувати авто з російськими номерами. Кримінальна митна служба країни показала перший затриманий російський автомобіль. Найімовірніше, машину конфіскують і передадуть на потреби України.

Цього року литовська митниця вже передала Україні як гуманітарну допомогу 11 автомобілів. 2023 року було передано 124 автомобілі, 2022 року – 64 авто. У липні 2023 року в Німеччині почали конфіскувати автомобілі з російськими номерами через заборону на ввезення транспортних засобів із Росії внаслідок санкцій. З середини листопада 2023 року Латвія заборонила перебування у країні зареєстрованих у Росії транспортних засобів. Згідно із законом, власники зареєстрованих у Росії автомобілів мали перереєструвати їх або вивезти з Латвії не пізніше 14 лютого 2024 року.

Топ коментарі
+20
Фіни Ви молодці 👍🏼👍🏼👍🏼❤️
показати весь коментар
16.03.2024 18:42 Відповісти
+17
Російське - за "паребрик"!
показати весь коментар
16.03.2024 18:42 Відповісти
+14
росіяне небезпечні для цивілізованих країн
показати весь коментар
16.03.2024 18:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фіни Ви молодці 👍🏼👍🏼👍🏼❤️
показати весь коментар
16.03.2024 18:42 Відповісти
Російське - за "паребрик"!
показати весь коментар
16.03.2024 18:42 Відповісти
Вот и чудненько. Пешочком и с котомкой за плечами, как рашикам завещали их великие писатели. Нечего им в гейропах делать, не скрепно это.
показати весь коментар
16.03.2024 18:43 Відповісти
Людоїдів за решіткою треба тримати
показати весь коментар
16.03.2024 18:45 Відповісти
дурна та нерозумна політика, яка наводить на дивні думки - кого ж таки підтримує Європа
щодо росіян - у них така політика - закинути якомога більше грошей у паРашку, за ускладнити єміграцію з паРашки
щодо нас - ускладнити отримання грошей україціми з-за кордону (наприклад я вже сто раз тут згадував Пейпал, який дозволяє українцім тільки виводити гроші з України, але не дозволяє їх отримувати з-за кордону), з іншого боку українців стімулють до міграції - різноманітними програмами США та Канади

дивно, дуже дивно
ровно навпаки від того, щоб здавалося розумним, якщо б Європа підтримувала України - стімулювати єміграцію росіян та стримувати єміграцію укранців
але европейці та амеріканці все роблять ровно навпаки
дуже дивна та нерозумна політіка
показати весь коментар
16.03.2024 18:45 Відповісти
росіяне небезпечні для цивілізованих країн
показати весь коментар
16.03.2024 18:49 Відповісти
дуже непогана спроба,кацап,але такі НІ...
За пайпал-постійно корістуюсь цім ресурсом для допомогі зсу..інколі повільно,але він працюе вцілом ок.

п.с. русня йде на@уй.
показати весь коментар
16.03.2024 18:53 Відповісти
анонімно, без KYC - так, працює
а ти пробував пройти KYC з України в ньому?
та отримати гроші з Америки наприклад
токо не треба піздіти, що він працює з KYC по українському паспорту на прийом грошей
він працює виключно на відправку грошей з України, от я про що
показати весь коментар
16.03.2024 19:08 Відповісти
Слово еміграція пишеться з літерою е, а Yer'omin -- з літерами Y і o.
показати весь коментар
16.03.2024 18:53 Відповісти
Гріша, ти мабуть великий мовознавець, може як сам Сталін?

з "Y" починаються виключно китайскі фамілії в англійскому спелінгу, а quote не є допустимою літерою у англійских прізвищах - тому наші всі прізвища перекладаються на агл трешово
до речі моє ім'я та призвище, якщо його говорити досить швидко сприймаєтся на слух як РАБ ВРЕДИТЕЛЬ, РАБ ШКІДНИК, це в залежністі як почути, можна почути як envenoming - тобто отруйний, як гадюка
тобто Slav - раб у будь якому випадку, а призвище - від просто шкідника, до ядовитої гадюки
й коли мій спаврозмовник намагається запам'ятати як мене зовуть, то в англомовної людини, що побачила моє ім'я виникають якісь такі ассоціації
раб - вредитель, раб - ядовитая гадюка, чи щось біля того

слава богу, що я хоч не Георгій, коли англомовна людина чує що когось зовуть "Гей-оргі" - а неї починаються трясця, так само як від імені Настя та всіх інших наших імен та фамілій, наприклад у мене був випадок коли від досить поширеної фамілії Мардар у мене заблокували перелік грошей, вирішивши що такий фамілій "убийца" бути просто не може. Довелося дуже довго доказувати по телефону, що це який небудь прикол, а дійсно фамілія.

тому я не користуюся у англомовному середовищі ні своїм справжнім ім'ям, ні тим більше призвищем, написаним у китайському спелінгу - тільки псевдонімами
показати весь коментар
16.03.2024 19:32 Відповісти
типовий набір кацапа, вже безпричинне нетримання антілгбт пішло
показати весь коментар
16.03.2024 19:56 Відповісти
Українці на відміну від кацапів хороші працівники. А з кацапа який толк в Європі? Наші хоч працюють, а кацап ні.
показати весь коментар
16.03.2024 19:00 Відповісти
а цього й непотрібно від них
потрібно щоб вони вкрали якомога більше грошей з паРашки
та виїхали з тими грошима та своїми дітьми з паРашки
показати весь коментар
16.03.2024 19:38 Відповісти
Дякуємо, в цивілізованому світі ця неонацистська ігілятина не потрібна.
показати весь коментар
16.03.2024 19:58 Відповісти
Ну прожеруть вони вкрадені гроші, а далі шо? Ті які тікають з мордору вивозячи мільйони валюти таких одиниці. А ми говорим про простих кацапів з декількома тисячами.
показати весь коментар
16.03.2024 23:04 Відповісти
не кажи дурниць
будь який москвич має квартиру, яку він безумовно продасть якщо поїду в Європу
а це вже щонайменьше півмільона баксів
та дурнів там немає у москві, це не село, де можна пасти коз та жити на сто баксів на місяць
майже кожний має бізнес крім житла, та грошові вклади
зараз все це працює на рашку, починаючи з податків, закінчуючи трудовим вкладом та думками
а повинно працювати на наших союзників
показати весь коментар
16.03.2024 23:17 Відповісти
Це ти не мели дурниць. Нахрена москвичам про яких ти говориш кудись тікати взагалі? Вони жили, живуть і будуть жити добре при любій владі на кацапщині до тих пір поки мААЦква буде столицею та висмоктувати ресурси з поневолених нею народів. А от коли настане большой кіпіш на болотах і коли поневолені захочуть жити окремо від мААЦкви і це, дай Боже, станеться тоді кому нахрен потрібні будуть ті квартири на болотах?
показати весь коментар
16.03.2024 23:36 Відповісти
Кацапе, мабуть тобі припекло у євросоюзі санкціями!

Повертайся до своєі рашки і все тобі буде путлер!
показати весь коментар
16.03.2024 21:02 Відповісти
я б з такої свинячим кацапським призвиськом на -КО

посоромився б совати своє рило на українські форуми

Фурсен-КО Андрей Александрович - помощник Президента РФ
Кириен-КО Сергей Владиленович - Первый заместитель Руководителя Администрации Президента
Острове-КО Владимир Евгеньевич - заместитель Руководителя Администрации Президента
Дмитрий Юрьевич Григорен-КО - Заместитель Председателя Правительства - Руководитель Аппарата Правительства
Виктория Валериевна Абрамчен-КО - Заместитель Председателя ПравительстваДмитрий Николаевич Чернышен-КО - Заместитель Председателя Правительств
Константин Анатольевич Чуйче-КО - Министр юстиции
...
там взагалі приймають інших?
Або только до нашого Бой-Ко у ОПЗЖ?
показати весь коментар
16.03.2024 23:26 Відповісти
Нах с пляжа
показати весь коментар
16.03.2024 18:45 Відповісти
Нах** з пляжу!
показати весь коментар
16.03.2024 18:57 Відповісти
Автівка із російськими номерами у відтепер може бути обкладена митом та ПДВ, після чого вона має виїхати за межі ЄС.

Это стёб МЕГА уровня . Слупили денег , и выпхали с ЕС !
показати весь коментар
16.03.2024 19:49 Відповісти
нужно чтобы все страны ес и сша запретили въезд российской мразоте!пусть на колыме отдыхают!
показати весь коментар
16.03.2024 21:48 Відповісти