4399 відвідувачів онлайн
4 681 58

Армії РФ не вдалося суттєво просунутися на стратегічних напрямках, - Сирський

сирський

Ситуація на фронті досить складна, але залишається під контролем українських захисників, які стримують російських окупантів, попри нестачу боєприпасів та засобів ППО.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський в інтерв'ю Укрінформу, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ситуація на фронті дійсно складна. Але на фронті вона й не буває іншою. Кожний день вимагає від наших солдатів та офіцерів максимального напруження сил. Але ми не тільки стоїмо в обороні, а ще й кожного дня на різних напрямках самі просуваємось вперед. Кількість повернутих нами позицій перевищує кількість втрачених. Ворогу не вдалося суттєво просунутися на стратегічних напрямках, його територіальні здобутки, якщо вони і є, то мають тактичне значення. Цю ситуацію ми контролюємо", - розповів Сирський.

Водночас він визнав, що поточна обстановка на певних напрямках залишається напруженою, оскільки російські окупанти нарощують зусилля шляхом чисельної переваги в особовому складі та масованих штурмів українських позицій, під час яких не рахують власні втрати в людях та техніці. На окремих напрямках щодоби підрозділи Сил оборони України відбивають по кілька десятків таких атак.

За його словами, упродовж кількох минулих місяців та тижнів ворог значно наростив активність авіації, застосовує КАБи, які руйнують українські позиції. До того російські війська вели масовані артилерійські та мінометні обстріли.

Ще кілька днів тому, відзначив Сирський, перевага ворога щодо випущених боєприпасів становила близько 6:1, але зараз, у міру надходження боєприпасів від західних союзників, ситуація вирівнюється.

"Ми навчились воювати не кількістю боєприпасів, а майстерністю, з використанням тієї зброї, яка є. На окремих ділянках фронту нам вдалося вирівняти ситуацію по артилерії, і це відразу позначилося на обстановці в цілому. Крім того, ми максимально використовуємо перевагу в засобах безпілотної авіації, хоча ворог намагається нас наздогнати у цьому виді зброї", - пояснив головнокомандувач.

Він повідомив, що російські агресори продовжують спроби наступу на широкому фронті та намагаються за будь-яку ціну вийти на кордони Донецької та Луганської областей, потіснити українські війська на лівому березі Дніпра у Запорізькій області. Збройні сили України утримують позиції, і допомога від партнерів могла б суттєво допомогти у цій битві.

"З майстерністю особового складу у нас все гаразд. Сподіваємося отримати від партнерів більшу кількість засобів ППО і, головне, ракет до них, особливо з урахуванням того, що ворог перейшов до тактики масованих повітряних ударів як по українських військах, так і по цивільній інфраструктурі й по мирних містах України. Ми зобов’язані їх захистити", - додав Сирський.

Топ коментарі
+14
Василь Зима:

Я нагадаю просто, що Валерія Залужного звільнили саме тому, що Верховного Головнокомандувача не влаштовувало бачення генерала щодо ситуації на фронті. Генерал пропонував готуватися до оборони і робити все, щоб витримати удар. Вище керівництво натомість вимагало робити акцент на наступальних діях. Перечитайте статті Валерія Залужного та його інтервʼю. Минає час. І все стається так, як говорив Валерій Федорович. Ну скільки держава має страждати через підліткові проблеми пубертатного політичного періоду однієї особи????? Та, і де Єрмак? Щось геть зник. Навіть оцих емоджі нема в телеграм з дивними картинками. Я вже хвилююся
показати весь коментар
29.03.2024 09:48 Відповісти
+11
ми і одного відсотка правди не знаємо про відносини Залужного та зеленського. але коли вбили помічника Залужного,це було йому попередження.
показати весь коментар
29.03.2024 10:02 Відповісти
+9
Украину спасет две вещи возврат Пороха и Залужного и посадка с полной конфискацией бениного Оманского Нарика, всей его фсбэшной кодлы и его хозяев бени, пинчука и ахмета!!!!
показати весь коментар
29.03.2024 10:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Більшість армії не воює на фронті.
Тому, звичайно, так не можна перемогти рашистів.
показати весь коментар
29.03.2024 09:45 Відповісти
Василь Зима:

Я нагадаю просто, що Валерія Залужного звільнили саме тому, що Верховного Головнокомандувача не влаштовувало бачення генерала щодо ситуації на фронті. Генерал пропонував готуватися до оборони і робити все, щоб витримати удар. Вище керівництво натомість вимагало робити акцент на наступальних діях. Перечитайте статті Валерія Залужного та його інтервʼю. Минає час. І все стається так, як говорив Валерій Федорович. Ну скільки держава має страждати через підліткові проблеми пубертатного політичного періоду однієї особи????? Та, і де Єрмак? Щось геть зник. Навіть оцих емоджі нема в телеграм з дивними картинками. Я вже хвилююся
показати весь коментар
29.03.2024 09:48 Відповісти
Я читала статтю Залужного, публікації Зими не підтримую. Наразі Сирський написав правду про фронт, про нестачу ППО яке тусується в столиці. Закон про мобілізацію не його справа,а уряду, БК і техніка МО,а ось фронт це його. А там як на війні попри перли від президента. Відносно Залужного, а як довго мала бути позиційна війна? Рік то уже забагато, бо ворог підтягнув промисловість, а Україна тільки слова зе про контрнаступ. Та і сьогодні президент готує новий словесний контрнаступ на літо. Залужний себе не захистив, а тихо прийняв пропозицію і пішов. Він не подумав про ЗСУ, про війну, про людей. Він пішов з подякою зеленському
показати весь коментар
29.03.2024 09:57 Відповісти
ми і одного відсотка правди не знаємо про відносини Залужного та зеленського. але коли вбили помічника Залужного,це було йому попередження.
показати весь коментар
29.03.2024 10:02 Відповісти
Немає жодного сумніву, що це було попередження, але від кого, адже ви самі написали, що ми і одного відсотка правди не знаємо про відносини Залужного та зеленського.
показати весь коментар
29.03.2024 10:20 Відповісти
абсолютно вірно. Залужний та Порошенку єдині хто загрожує президентсву зеленського.
показати весь коментар
29.03.2024 10:22 Відповісти
Шановна, у ППО ніколи не було часу тусуватись. Навіть коли ви Новий рік святкували у далекі 19-21 роки. Щодо позиційної війни, то ви як і вся решта бажали контрнаступ у минулому році навіть без паритету сил, хоча наступаючим треба мати ту 10-кратну перевагу, яку зараз кацапи реалізовують кожного дня у своїх штурмах. Як і у минулому році. На Бахмуті, Лисичанську. Залужний пішов не за своїм бажанням. А за наказом. Накази військовий виконує завжди попри його незгоди з НАЧАЛЬНІКОМ. Дорікайте зеленСКОГО, а не шукайте винних на стороні. дЄрмак ще покаже свою "відданість" і Україні, і своєму ОПісу зеленСКОГО. ВСЄХ перЄсажаю!
показати весь коментар
29.03.2024 10:41 Відповісти
Не меліть , що попало. Головна причина звільнення Залужного- рейтинг, який піаніста роздратувуав , але це йому не допоможе. Тільки вибори , якщо Залужний балотується , Зеленський -лузер, разом зі своїми 5 ма менеджерами, будуть тікати швидше януковича.
А Сирському , як мінімум не потрібно ляпати про мовляв президент знає . що робить ,коли звільняє Головнокомандувача . Що "знає" вже всім віждомо і про "вагнерівців" і про 1 000 000 000 дерев, і про смартфони для бвбуль, про ноути для педагогів , і про розведення , про очі ботоксного і просто перестати стріляти , і про шашлики і про Чонгар.... Так що тут без коментарів всім давно все зрозуміло.
показати весь коментар
29.03.2024 11:29 Відповісти
Цей рейтинг написали для народу,він не був і не є політиком,не має і не збирається створювати партію,так що іменно ви мелете дурниці.
показати весь коментар
29.03.2024 12:19 Відповісти
Не смішіть , може ще відколите хохму й скажете ,що клован був політиком ? Він не був ,не є і ніколи ним не стане , в силу своїх здібностей. А щодо для народу і не збираєтьтся створювати партію , це він (Залужний ) з вами особисто консультувався ?
Може вам не відомо , що президент в Україні може бути безпартійним ? А враховуючи те, що у нас левова частина партій функціонували і функціонують під лідера (хоча це хибна практика ), то створення партійного проекту взагалі не питання.

А щодо " наразі Сирський написав правду про фронт" - це ваша думка при чому помилкова , якщо без деталей. Одна зміна військової вертикалі одним махом за забаганкою людей ,які дупля ніколи в військовій справі не відбивали й не відбивають, чого лише коштує? Тому й маємо ту ситуацію ,яку маємо .
показати весь коментар
29.03.2024 13:20 Відповісти
Пошел з "благодарностью" - это для того, чтобы не демонстрировать открыто кацапам и Европе противостояние президента (оп) и армии.
Иначе проблемы с помощью у нас были бы еще гораздо больше.
показати весь коментар
29.03.2024 15:12 Відповісти
Если ермак исчез, значит кацапы будут бить цирконами по ОП
показати весь коментар
29.03.2024 15:09 Відповісти
Если россияне пойдут на Харьков, он станет для них роковым городом - https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3845632-oleksandr-sirskij-golovnovnokomanduvac-zsu.html главком Сырский

Главное из интервью:
▪️Мобилизация 500 000 людей: После просмотра внутренних ресурсов эта цифра существенно уменьшилась;
▪️Не все мобилизованные едут сразу на фронт: на февраль около 84% людей от общего количества проходили обучение в центрах;
▪️Тысячи военных были направлены в военные части после пересмотра частей, не участвующих в боевых действиях;
▪️В результате отхода из Авдеевки 25 украинских военнослужащих попали в плен;
▪️Ситуация на фронте сложная, но мы возвращаем больше позиций, чем теряем;
▪️На один наш выпущенный боеприпас РФ выпускает шесть снарядов;
▪️Об увольнении Залужного: "мы не обсуждаем приказы, мы их выполняем". По его словам, видимо, причины были "веские". Пожелал успеха;
▪️Если тратить энергию на пустые политические споры друг с другом, это путь даже не к поражению, а к гибели;
▪️Генштаб и другие органы военного управления будут обновлены благодаря боевым офицерам;
▪️Для обеспечения ротаций нужны люди: "хотел бы, чтобы каждый человек призывного возраста отдавал себе отчет: от его действий зависит, чтобы Украина выстояла".
показати весь коментар
29.03.2024 09:49 Відповісти
Если тратить энергию на пустые политические споры друг с другом, это путь даже не к поражению, а к гибели

ППКС 👍
показати весь коментар
29.03.2024 10:16 Відповісти
я дуже поважаю думку військового аналітика Агіля Рустамзаде. Він завжди виважено міркує, не займається шапкозакиданням, не перебільшує наші можливості і не применшує можливості кацапів. Нещодавно в одному з ефірів ведуча поставила питання: Як ви ставитесь до зміни головнокомандувача? То він сазав, що він бачить багато позитивних змін у складі Українського Війська, а саме ротацію підрозділів, і головне ротацію командирів середньої ланки, які не на своєму місці, своєчасну та необхідну ротацію та зміну стратегії вцілому. А він пильно слідкує за подіями в Україні. Для мене його думка є дуже компетентною. А те, що тут зрадофіли весь час на все "обурюються", то таке.. То є вада українського менталітету. Найголовніше - обурюються ті, хто жодного разу не сидів в окопі чи бліндажі і ближче ніж за 300 кілометрів не наближався до нуля.
показати весь коментар
29.03.2024 10:46 Відповісти
балабол ваш Агиль. Много раз обк*лся со своими "прогнозами"
показати весь коментар
29.03.2024 18:20 Відповісти
"мы возвращаем больше позиций, чем теряем"


это слова, а есть карта((
показати весь коментар
29.03.2024 15:27 Відповісти
Я не стратег. Але не бачу сенсу тримати плацдарм на лівому березі Дніпра, і витрачати ресурси на безперспективний план зеленСКОГО щодо наступу. Кацапи незначними силами тримають оборону там. Не хочу критикувати нікого. Але новини про значимість плацдарму значно перевищені.
показати весь коментар
29.03.2024 09:50 Відповісти
плацдарм на лівому березі в десятки разів зменшив обстріли Херсона
показати весь коментар
29.03.2024 09:59 Відповісти
Не буду сперечатись, але новини кажуть, що обстріли продовжуються. І мені здається вони наростають кожного місяця. Це можливо суб'єктивний погляд. Херсонці, мабуть, знають більше.
показати весь коментар
29.03.2024 10:04 Відповісти
до плацдарму Херсон обстрілювали зі звичайної артилерії. Завдяки плацдарму проста артилерія вже не дотягується
показати весь коментар
29.03.2024 10:07 Відповісти
Ого, так за цією логікою , треба просто створювати на лівому березі плацдарми за плацдармами, та чого вже там - по всій лінії фронту, чи не так ? А ще краще, це вибирати обов'язково ті ділянки, де постачання і логістика найскладніші . Як то кажуть , гартувати солдат у битві.
показати весь коментар
29.03.2024 10:20 Відповісти
не я цю операцію придумав.

я лише про наслідки написав.
показати весь коментар
29.03.2024 10:26 Відповісти
Вообще не уменьшил. Как долбали, так и долбают. Я Херсоне живу, весело тут.
показати весь коментар
29.03.2024 11:24 Відповісти
вам видніше, спорити не буду
показати весь коментар
29.03.2024 11:51 Відповісти
Що значить "суттєво" не просунулись? Тиждень тому один ******** розказував,що ситуація на фронті найкраща за останні три місяці! Що ж ти так підставляєш зелупського,сирок?
показати весь коментар
29.03.2024 09:51 Відповісти
мова йшла про отримання зброї, а не про просування. Саме в цьому сенсі обстановка на змінилася на краще. Чи ви чуєте тільки те, що хочете?
показати весь коментар
29.03.2024 11:01 Відповісти
Що там мав на увазі зелупень він і сам не знає! В моєму розумінні зміни на краще-це коли ми не здаємо нашу землю ворогу! А саме за останні три місяці рашисти СУТТЄВО продвинулись майже по всій лінії! І, на жаль, ця тенденція продовжується! А дивлячись на те,як воно продовжує "зміцнювати"нашу обороноздатність своїми перестановками у ВСУ, ГШ,РНБО,СЗР-це буде продовжуватись,Так що я бачу не те,що хочу,а те,що відбувається, шановний!
показати весь коментар
29.03.2024 16:09 Відповісти
Коли чекати здачі наступного міста?
показати весь коментар
29.03.2024 09:51 Відповісти
напевне, коли ти підеш воювати.
показати весь коментар
29.03.2024 11:02 Відповісти
Ага. Віримо.

Як Подоляку і телемарафону.
показати весь коментар
29.03.2024 09:51 Відповісти
до речі.
а сирській знає, що в травні червні кацапи готують наступ? навіть, кажуть, що на харків.
це, тому перекопали всю одещину?
чи там, кіріл тімошєнко заробляє, то не наша справа?
показати весь коментар
29.03.2024 09:53 Відповісти
И Николаевскую тоже. Прямо озимым выкопали канавы, вот кого они отановят, с-ка?
показати весь коментар
29.03.2024 11:26 Відповісти
Володимир Мик , треба не більшість, а якість армії. F -35 , та таке інше, треба не воровати як не всебе, не починати політичні войни з патріотами України, та поважним людьми. І всеб було, , а так як зараз. Ніхто давати ні чого не буде. І головне де власне виробництво зброї, де набойний завод ?
показати весь коментар
29.03.2024 09:57 Відповісти
Оборона під таким собі контролем,а наступ контролюють москалі.Хіба не так?(
показати весь коментар
29.03.2024 10:06 Відповісти
Украину спасет две вещи возврат Пороха и Залужного и посадка с полной конфискацией бениного Оманского Нарика, всей его фсбэшной кодлы и его хозяев бени, пинчука и ахмета!!!!
показати весь коментар
29.03.2024 10:07 Відповісти
"...не вдалося суттєво просунутись" - але ж, курва, просуваються.
показати весь коментар
29.03.2024 10:24 Відповісти
Два медведя в одной берлоге.
При (очень уважаемом мной) Петре Алексеевича не смогли работать яркие личности, Яценюк и Турчинов. Рядовые бойцы, как покойный, Барна это "армия" Порошенко.
показати весь коментар
29.03.2024 10:44 Відповісти
Армії рашистів не вдалося суттєво просунутися, бо наш Верховний дуже мудрий полководець спорудив такі укріплення, що не пройде жодна армія світу, не тільки москалі. Так 73%?
показати весь коментар
29.03.2024 10:07 Відповісти
ага
показати весь коментар
29.03.2024 10:13 Відповісти
⚡️Знищено 84/99 цілі рф: 58/60 «шахедів» та 26/39 ракет - ПС.
показати весь коментар
29.03.2024 10:12 Відповісти
Знищено 84% цiлей
показати весь коментар
29.03.2024 10:18 Відповісти
Я с лева крайний
показати весь коментар
29.03.2024 10:36 Відповісти
😄
показати весь коментар
29.03.2024 11:00 Відповісти
Если вы не И.И поясните место съемки и обстоятельства запечатлённые на фото.
показати весь коментар
29.03.2024 10:47 Відповісти
Кофєйка попий, чи що ти там з утра п'єш, бачу ще спиш.
показати весь коментар
29.03.2024 10:52 Відповісти
Дякую, я так и думал.
показати весь коментар
29.03.2024 10:55 Відповісти
Частіше думай і краще головой.
показати весь коментар
29.03.2024 10:57 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 10:22 Відповісти
Що ви вуйку пи..те
показати весь коментар
29.03.2024 10:34 Відповісти
які укріплення витримають обстріли КАБ-ами?((. То руйнівна сила. А ми все літаки чекаємо((, два роки вирішували давати їх нам чи ні, тепер ще два роки "давати" будуть. ((
показати весь коментар
29.03.2024 10:34 Відповісти
Армии РФ не удалось существенно продвинуться на стратегических направлениях, - Сырский Источник:
==============
Як читають зебоби: Оборона крепка, мы уверенно держим оборону. Зеленский найкращий верховний головнокомандуючий! Ми перемогаємо! Кава у Ялті!
Як насправді: Ми просрали оборону на 15-30 км і враг уповільнив просування,бо підтягує резерви і у нас немає чим їх стримувати, бо немає закона про мобилизацію, немає допомоги від США і т.д.
показати весь коментар
29.03.2024 11:11 Відповісти
Залужного привели на посду ГК Мошавець, Арестовіч,Безугла... дуже "авторитетні діячі". В першому свому інтерю Яніні Соколовій він з захоплення розказував про унікальність Президента Зеленського та неповторність міністра оборони Тарана ,для нього був надзвичайно ефективний МО Рєзніков ( все його влаштовувало) він без пояснень звільнив 11 генералів. Красувався з модними людьми (вопонтерами,артистаси,дітьми і т д в соц мережах. Всі винні в здачі півдня та київщини крім нього. Таке врвження що це не він плануван наступ літом 2023 року. А коли прийшов час звілнятись, вся його сутність вилізла . І інвалідність і жирна посада . мовчання, і геройство. У нас достатньо грамотних та ефективних генералів : Полторак,Муженко,Дублян,Корнійчук, Павловський,Хомчак,Наєв, Довгань, Луньов, Дроздов, Вашутін і. т. д. Але втой час коли необхідно обєднуватись та використати максимально весь їх потенціал ідуть інтриги підкилимні війни .А причина одна КОНКУРЕНЦІЯ яка більше странить ніж рашиска агресія.
показати весь коментар
29.03.2024 11:53 Відповісти
Сирський, ти тільки програєш, де тебе гавчали?
А, ну да - у москві, тоді зрозуміло на кого ти працюєш.
показати весь коментар
29.03.2024 12:03 Відповісти
Так и есть.