12454 відвідувача онлайн

Потребу в мобілізації 500 тис. військових наразі суттєво зменшено, - Сирський

сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що нещодавній аудит у Збройних Силах дозволив вивільнити тисячі військовослужбовців, які не беруть участі у бойових діях, і спрямувати їх до бойових частин.

Про це Сирський заявив в інтерв'ю Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Після перегляду наших внутрішніх ресурсів та уточнення бойового складу Збройних сил ця цифра (у 500 тис. мобілізованих. - Ред.) була суттєво зменшена. Ми очікуємо, що у нас буде достатньо людей, здатних захищати Батьківщину. Йдеться не лише про мобілізованих, але й про добровольців", - зазначив він.

За словами Сирського, треба зважати на те, що люди - не роботи. Вони виснажуються, фізично й психологічно, особливо в умовах бойових дій.

"Наприклад, ті люди, які прийшли до ТЦК у лютому 2022 року, потребують відпочинку та лікування. Достатньо згадати, що бойова 110-та бригада була задіяна на Авдіївському напрямку від початку повномасштабного вторгнення. Їм треба відновитися і відпочити, і це – об’єктивна необхідність. І таких частин чимало.

Наразі ми переглядаємо чисельність певних частин, які не беруть участі у бойових діях, на підставі аудиту їхньої діяльності. Це дало нам змогу вивільнити тисячі військовослужбовців і спрямувати їх до бойових частин", - пояснив головнокомандувач ЗСУ.

Також, наголосив Сирський, необхідно утримуватися від крайнощів.

"У всіх арміях світу є особовий склад, який не бере участі у бойових діях, але забезпечує бойові підрозділи. Це не менш важлива частина роботи. Та війна, яку ми вимушені вести проти російських загарбників, – це війна на виснаження, війна логістики. Тож значення ефективності тилових підрозділів не можна недооцінювати. Йдеться про систему забезпечення військ продовольством і боєприпасами, про ремонтні підрозділи, про медичні заклади та про багато іншого. Ці люди роблять свій внесок у ефективність бойових дій.

Хочу, зокрема, наголосити: ті громадяни, які приходять до війська за мобілізацією, не потрапляють відразу на фронт. За дуже спеціальними винятками, наприклад, коли у людини вже є бойовий досвід, переважна більшість цих осіб прибувають до навчальних військових частин та центрів. Кількість людей, які проходять таке навчання, на лютий поточного року становила 84 відсотки від загальної кількості мобілізованих. Лише після такого навчання їх можуть спрямовувати на доукомплектування військових частин для відновлення їхньої боєздатності", - підсумував він.

Топ коментарі
+31
після 20 травня мене один клієнт намальовується. воєн від бога! хоче крим звільнити! і буде всіх постійно бамбіть!
показати весь коментар
29.03.2024 10:04
+30
Чи не занадто дорого обходяться нам ці яйця?

показати весь коментар
29.03.2024 10:06
+17
Потребу в 500 тис, яку видумав преЗЕдент, суттєво зменшено...
показати весь коментар
29.03.2024 10:06
Коментувати
Сортувати:
після 20 травня мене один клієнт намальовується. воєн від бога! хоче крим звільнити! і буде всіх постійно бамбіть!
показати весь коментар
29.03.2024 10:04 Відповісти
Чи дамбіть своїм бамбітелем!
показати весь коментар
29.03.2024 11:32 Відповісти
Потребу в 500 тис, яку видумав преЗЕдент, суттєво зменшено...
показати весь коментар
29.03.2024 10:06 Відповісти
просто дія коксу закінчилась.
показати весь коментар
29.03.2024 10:12 Відповісти
заяви про 500 тисяч виникли за єдиною необхідністю - таким чином нагалися викликати роздравування у населення і збити рейтинги військових і особисто перебити рейтинг Залужного! як тіки конкуренція була нівельована - зникла і ця історія про "500 тисяч".
Зєля оточує себе нецікавими для суспільства людьми, тому і Єрмака не звільняє, бо той йому не конкурент!
Підказка для суспільства - в наступних опитуваннях розказуйте, що Єрмак - ваш вибір!
показати весь коментар
29.03.2024 10:17 Відповісти
тцк підпорядковувались особисто сирському. тепер вам зрозуміло звідкіля ноги ростуть?
показати весь коментар
29.03.2024 10:29 Відповісти
Залужний свого часу озвучив три окремі числа - втрати за два роки, прогнозовані втрати на наступний рік і чисельність необхідна для створення нових бригад. Бубочка ці три числа тупо склав докупи - так і получилося 500 тис. Оскільки нових бригад ніхто створювати не буде - бо їх все одно нічим озброювати, то у Сирського необхідна чисельність мобілізованих набагато менша…
показати весь коментар
29.03.2024 11:26 Відповісти
. Хотів би я подивитись на пику Бубочки, якби у єрмака зросли рейтинги до небес. І чи не винесли б Бубочку вперед ногами от ,,смєртєльного віруса внєзапного насморка", шоб не мішався ,,сір;йозним людям"?
показати весь коментар
29.03.2024 16:33 Відповісти
Як можна зменшити те, чого нема?
показати весь коментар
29.03.2024 11:15 Відповісти
Залужний прямим текстом сказав що йому на 2024рік потрібно 500к. Зеля трохи перекрутив, сказавши що треба прямо зараз мобілізувати 500к по запросу війскових. Но видумщик тут явно ти!
показати весь коментар
29.03.2024 11:54 Відповісти
Спочатку преЗЕдент ці цифри озвучив, а вже потім Залужний намагався якось пояснити цю маячню від преЗЕдента..
показати весь коментар
29.03.2024 11:58 Відповісти
Нефіг Залужному занятися, Зєлю отмазувати. Алекс, я не думаю що ці цифри були придназначені для публічного простору, Зеля їх туди озвучив щоби показати що Залужний строїть нереалістичні плани, по суті це вже була підготовка відставки.
показати весь коментар
29.03.2024 17:18 Відповісти
Про те і мова, що надумані 500 тис були необхідні для негативного резонансу в сторону Залужного, справжню цифру йому навряд хтось казав..
показати весь коментар
29.03.2024 17:29 Відповісти
Блін ще раз - Залужний прямим текстом сказав що говорив про 500т потреби на рік, до чого ваші фантазії?
показати весь коментар
29.03.2024 18:12 Відповісти
Усі цифри озвучені у публічному просторі не мають ніякого відношення до реальних планів мобілізації і комплектування армії. Усі ці цифри і гучні вистури- для обговорення замісць обговорення результатів футбольного матчу.
показати весь коментар
29.03.2024 12:47 Відповісти
Чи не занадто дорого обходяться нам ці яйця?

показати весь коментар
29.03.2024 10:06 Відповісти
вони кошерні - всі ці яйця
показати весь коментар
29.03.2024 10:38 Відповісти
Ну і правильно.
Зараз мільйонна армія, плюс ще хотіли півмільйона мобілізувати, то це по чисельності б дорівнювало китайській армії.
Нахєра стільки?
Тим більше, реально воює на фронті тільки 30%, решта 70% в тилу сидить, більшість з яких ніколи не були на фронті.
показати весь коментар
29.03.2024 10:07 Відповісти
У статті обтічно пояснено про тилові частини і частини забезпечення. Приблизне співвідношення у відсотках, нажаль, не вказано.
показати весь коментар
29.03.2024 16:14 Відповісти
Виходить тиловим забезпеченням мають займатися військові, а на фронті воювати цивільні? Можливо навпаки?
показати весь коментар
02.04.2024 18:28 Відповісти
Є професійна армія - там є різні частини.

Для великої війни потрібно багато вояків. Це навчені цивільні. Скрізь так і в усі часи так було.
показати весь коментар
02.04.2024 19:38 Відповісти
Мобілізація проходить регулярно і по плану, закон про мобілізацію це зовсім інше і так, поповнення йде на фронт, уже є звільнені з лав ЗСУ в селі моєї мами і є на ротації.
показати весь коментар
29.03.2024 10:08 Відповісти
звільнені з лав ЗСУ це хто - комісовані, строковики ??
показати весь коментар
29.03.2024 16:15 Відповісти
В німецькому селі? З Германії пишете як воно в Україні
показати весь коментар
30.03.2024 01:50 Відповісти
Щось Сирського дуже багато, Залужного не було чути, воював
показати весь коментар
29.03.2024 10:15 Відповісти
Кожна окрема заява повинна обговорюватися окремо. Мабуть це правильно
показати весь коментар
29.03.2024 11:01 Відповісти
Щодо "выдохнул спокойно" ви занадто поспішаєте, ще не вечір. А те, що окремі тези інтерв'ю подаються окремо, це дійсно правильно. Не слід змішувати в купу обговорення полонених, мобілізацію та звільнення генерала Залужного.
показати весь коментар
29.03.2024 11:39 Відповісти
але в цей же час ваЗелін нам говорить про травневий "контрнаступ" орків
показати весь коментар
29.03.2024 10:18 Відповісти
А що час дамбіть москвас не каже!
показати весь коментар
29.03.2024 11:34 Відповісти
Мовчить, даже не натякає
показати весь коментар
29.03.2024 17:27 Відповісти
сирській підробляє на марафоні?

- кацапам дамо в рило, фатально.
- мобілізація більше не потрібна.
- всю одещину перекопали.

далі буде.....
показати весь коментар
29.03.2024 10:20 Відповісти
Киздун
показати весь коментар
29.03.2024 10:21 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 10:26 Відповісти
Нашо паритися з контрактом на рік якщо можна мобілізувати лошків пожиттєво.
ОН строковиків відпустили, думаєте назавжди? Я думаю через півроку мобілізують поновой ) . А вони між іншим відсиділи довше чмобіків.
показати весь коментар
29.03.2024 20:43 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 10:28 Відповісти
То о чем и говорили адекватные люди:
Оптимизация имеющейся армии
Открытие рекрутинговых центров
Штатный набор 10-20 тысяч в месяц
Нормальное обучение и снаряжение набранных...
А все эти истерики про 500 тыщ это изначально выглядело бредом
показати весь коментар
29.03.2024 10:28 Відповісти
Бред распостраняемьій зє!
показати весь коментар
29.03.2024 11:27 Відповісти
500К було із створенням нових бригад, якби хтось дав для них озброєння - але озброєння на них не дають…
показати весь коментар
29.03.2024 11:32 Відповісти
Озброєння не вистачає навіть існуючим бригадам, але створюють все нові і нові.
Наявні бригади укомплектовані в кращому разі на півштата, але все одно створюють нові забираючи туди людей з і так недоукомплектованих.
Я вже другий рік ніяк не можу зрозуміти в чем прикол, але думаю це якось пов'язано з грошима. В те що це якийсь ********** я не вірю, як і в те що це якийсь геніальний задум.
показати весь коментар
29.03.2024 20:48 Відповісти
Гроші , та ще раз гроші.
показати весь коментар
30.03.2024 06:50 Відповісти
Прихована диверсія всередині ЗСУ щоб зробити їх небоєздатними. Зате командний штат завжди переукомплектований у рази більш ніж необхідно
показати весь коментар
02.04.2024 18:33 Відповісти
От цікаво дві розробки які досить перспективно виглядали але за 2 роки про них нічого не чути... зате будуємо завод набагато дорожчих турецьких аналогів і непотрібні корвети які топляться однією ракетою в Чорному морі....

https://building-tech.org/%D0%A1%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/udarno-taktycheskyy-bespylotnyk-ace-one-ukraynskykh-razrabotchykov-sposoben-razgonyatsya-do-zvukovoy-skorosty-095-makha-podnymaetsya-na-visotu-do-137-km?fbclid=IwAR2enjqqCjDsAiv1zlZ27NWAC2_g9ttmJtiq47OkB3iXzQb7-FdN61sbzWw_aem_AWB_5CDs2AEfaZirzZYyb5yDSeQA2PlDUn5mhVcb9RJGyFBcODqAwxPkck_n1kiRQkK19w_Up9aOompHrwyYQU79#google_vignette Ударно-тактичний безпілотник Ace One

https://building-tech.org/%D0%A1%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/udarno-taktycheskyy-bespylotnyk-ace-one-ukraynskykh-razrabotchykov-sposoben-razgonyatsya-do-zvukovoy-skorosty-095-makha-podnymaetsya-na-visotu-do-137-km?fbclid=IwAR2enjqqCjDsAiv1zlZ27NWAC2_g9ttmJtiq47OkB3iXzQb7-FdN61sbzWw_aem_AWB_5CDs2AEfaZirzZYyb5yDSeQA2PlDUn5mhVcb9RJGyFBcODqAwxPkck_n1kiRQkK19w_Up9aOompHrwyYQU79#google_vignette Український ударний безпілотник "Сокіл-300"
показати весь коментар
29.03.2024 10:29 Відповісти
Туди само нижче в тексті під беспілотником і все пресрелізи за 22 рік...

Допустимо Шахед то не так просто РЕБ треба піднімати на висоту беспілотника.... можна спробувати на вертоліт встановити...

Але от щодо Ланцетів від яких ми втрачаємо дорогоцінну арту...

https://building-tech.org/%D0%A1%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/udarno-taktycheskyy-bespylotnyk-ace-one-ukraynskykh-razrabotchykov-sposoben-razgonyatsya-do-zvukovoy-skorosty-095-makha-podnymaetsya-na-visotu-do-137-km?fbclid=IwAR2enjqqCjDsAiv1zlZ27NWAC2_g9ttmJtiq47OkB3iXzQb7-FdN61sbzWw_aem_AWB_5CDs2AEfaZirzZYyb5yDSeQA2PlDUn5mhVcb9RJGyFBcODqAwxPkck_n1kiRQkK19w_Up9aOompHrwyYQU79#google_vignette Антидронова система Titan C-UAS зі штучним інтелектом допоможе боротися з іранськими безпілотниками
показати весь коментар
29.03.2024 10:35 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 10:30 Відповісти
Сирський зараз робить аудит всіх Сил оборони. Чому? Тому що 2 роки поспіль кажуть, що є бригади або підрозділи, які 2 роки на війні без ротації, а є підрозділи, які жодного разу не були взагалі на фронті. Армія - 1 мільйон, умовно, 300 тисяч з ротацією воюють, а де ж тоді ще 700 тисяч?

Під час аудиту було вже виявлено 8 тисяч осіб, які просто прикомандировані до Генерального штабу, і не воювали.
Далі , було виявлено 10 тисяч військовослужбовців, з так званих рот охорони ТЦК.
Які не відомо кого і що охороняли, але на фронті не були.
Це вже 20 тисяч маємо, яких можна відправити на фронт.
І якщо так всюди в тилу поритися , то і сотні тисяч знайдуться з тих 700 тисяч, які не були на фронті за два роки війни.
Тому, а принципі і ніякої насильницької мобілізаціюї не треба.
Сотні тисяч резервних військових вже є в армії, яких можна хоч зараз на фронт відправити, щоб замінити тих хто на фронті довго воює.
показати весь коментар
29.03.2024 10:32 Відповісти
сили оборони взагалі то 1.3 млн...

але вроді пішли вже ротації на деяких ділянках.... от чому раніше їх два роки не робили ....
показати весь коментар
29.03.2024 10:36 Відповісти
Бо в тилу сиділо півмільйона, які рахувалися військовослужбовцями і регулярно отримували зарплату але на фронт ні ногою не хотіли.
Два роки війни, а вони собі сидять в тилу біля дому і кайфують за хорошу зарплату. Про фронт і не чули.
І всі то знали з командування і нічого не робили.
показати весь коментар
29.03.2024 10:43 Відповісти
"І всі то знали з командування і нічого не робили"
І цьому є просте пояснення - отримували "мзду".
показати весь коментар
29.03.2024 11:04 Відповісти
Тому ж чому на передовій в окопах сутками тримають до скону без сну, ротацій, *********** щоб гарантувати й забезпечити просування окупантів
показати весь коментар
02.04.2024 18:44 Відповісти
Гм. Аудит того,що було підпорядковано йому?! Як би зє заявив,що йому потрібно провести аудіт своєї ОПИ - булоб менш дивно!
показати весь коментар
29.03.2024 11:38 Відповісти
зачем врать народу??? придется мобилизовать и 500 и 800 и 1000 тысяч , это всего лишь вопрос времени и очень небольшого.
показати весь коментар
29.03.2024 10:32 Відповісти
Це брехня та рашистське ІПСО.
показати весь коментар
29.03.2024 10:36 Відповісти
Якщо нам не дадуть авіацію хоча б 30 літаків, новіших модифікацій із ракетами АІМ120 і у нас не буде засобів боротьби з ланцетами то мабуть так і буде...

А як ви думаєте зупиняти орків у яких перевага в арті, авіації і беспілотниках... їхні Каби наносять сильні втрати.... а беспілотники вибивають арту... це серйозна проблема як не крути...
І як ми бачимо через диряві санкції вони ще й накопичують запаси ракет...
показати весь коментар
29.03.2024 10:41 Відповісти
А як зупинили чеченці, вірніше перемогли рашистів в першій чеченський війні, без авіації, без танків, без взагалі важкого озброєння?
показати весь коментар
29.03.2024 10:46 Відповісти
тепер ці переможці росії розраховуються рублями та подихають за росію на полях України
показати весь коментар
29.03.2024 10:56 Відповісти
В першій війні на стороні чеченців воювало півазії мусульман добре озброєних і навчених не в одному конфлікті... джихад.... Гори.... ліси...

у орків небуло беспілотників і такої чіткої як тепер аеророзвідки... війна сильно змінилась коли появились беспілотники в плані навіть того коригування артилерії ...

Кабів також не було у орків там були не дуже ефективні коврові бомбардування...

а в нас наразі дуже складна ситуація з мотивацією і з якістю навчання... 2 місяці це дуже мало для підготовки а на більше кажуть немає часу...

по друге там орки корупціонери продавали чеченам озброєння за готівку...
показати весь коментар
29.03.2024 11:04 Відповісти
Чечени могли до прикладу лісом перемістити непримітно 200-300 бійців з мінометами... а тепер х... це зробиш непримітно... уже може арта відпрацювати....

Так само у орків тоді не було Ланцетів які вибивають техніку досить ефективно та і фпв дрони багато наносять шкоди як не крути...
показати весь коментар
29.03.2024 11:09 Відповісти
Там уклали перемир'я, до 31 грудня 2001
Чечня позбулася платежів від Рашки...
показати весь коментар
29.03.2024 11:11 Відповісти
Якщо дійде фронт до Карпат, точно зупиниться!
показати весь коментар
29.03.2024 13:13 Відповісти
Якщо нам і надалі не даватимуть достатньо техніки, зброї і авіації, то перейдемо на "війну людським ресурсом"
показати весь коментар
29.03.2024 11:39 Відповісти
Звичайно ,беручи до уваги посилені заходи бусифікації - тисяч 300 вже нахапали і без законів.
показати весь коментар
29.03.2024 10:34 Відповісти
Присягалися сліпці, що своїми очима бачили...
показати весь коментар
29.03.2024 10:50 Відповісти
А що там с травневим наступом рифи? Готуємо країну для просириванія?
показати весь коментар
29.03.2024 10:54 Відповісти
Яким травневим? Квітневим, десант з беларусі на гелікорптерах! В моєї жінки подруга, в неї знайомий військовий, отакє казав, в квітні наступ кацапні!
показати весь коментар
29.03.2024 14:47 Відповісти
Навіть в'язень в тюрмі знає на який термін його посадили, а тут мобілізація без терміну, поки не вб'ють.
показати весь коментар
29.03.2024 11:07 Відповісти
Так ніхто окрім Зеленського і не вимагав 500.000!
показати весь коментар
29.03.2024 11:24 Відповісти
Всі пистять, і ви теж не відставайте, не 500 а 700 тис., і в квартал, бо так Злужний комусь, десь казав!
показати весь коментар
29.03.2024 14:49 Відповісти
Не "Залужний комусь,десь" - не треба з нього дурника робити,коли є штатний Зєлєнський!
Зє ******** такі цифри "мілярд дерев"," мільйон дронів","півмільйона мобілізованих" додайте що воно ще звиділо!
Те що воно язиком набудувало за 5 років - більше Великої китайської!
показати весь коментар
29.03.2024 15:16 Відповісти
команда зебовдура- це недобитки януковича або відверті фріки на кшталт безуглої, яких навіть у риги не брали
показати весь коментар
29.03.2024 11:51 Відповісти
не знаю, що там на рахунок 500 тис,т але в 128 бригаді тро залишилось близько 20 відсотків особового складу. Два роки без перерви та нормального поповнення. А зараз нам кажуть ви досвідчені і вас нема ким міняти.
показати весь коментар
29.03.2024 11:57 Відповісти
Заслужений, Сирський - какая разніца?
Воювати нічим!!!
показати весь коментар
29.03.2024 12:16 Відповісти
Ти хто, з якого логістичного підрозділу?
показати весь коментар
29.03.2024 14:51 Відповісти
Мобилизация ? Денег нет , вооружений и боеприпасов нет , ВПК по факту нет, полэкономики исчезло , энергетика полуразорена и продолжает разоряться ордынскими ракетами-шахедами , порты заблокированы , мужчины прячутся от ТЦК и не желают идти на смерть , а хотят покинуть страну ( а в первые недели войны очереди стояли в военкоматы ) ...

У ОРДЫ мобилизационный потенциал в 30...40 миллионов дегенератов , а в Украине 5...6 миллионов мужчин . которых еще надо вырвать из производства , добивая остатки экономики Украины. Ну не перемелешь ордынцев на фронте , даже если на одного нашего погибшего будет трое-четверо ихних ! Тем более , что их ВПК работает на полную мощь , а нашего ВПК особо не видать. Да еще ЭТОТ и ЭТИ умудрились почти со всеми западными союзниками рассобачиться и от НЕГО там уже все дико устали , что сказывается на западной помощи. Кроме того погром высшего военного руководства ЗСУ , учиненный ЭТИМ и его ЗЕбригадой создал для Путла прекрасные условия для летнего наступления и оккупации новых территорий.

Заморозка войны по имеющейся линии фронта на сегодняшний день является спасительным вариантом , НО - Путло поймало кураж, все у него получается в его планах уничтожения-разорения Украины в-долгую , так что еще надо очень постараться в заморозке войны по нынешней линии фронта ... для этого во власти в Киеве должны находиться умелые профессиональные политики и дипломаты , а не ЭТОТ и ЭТИ .

Это еще надо очень постараться заморозить нынешнюю линию фронта. Путло может не согласиться и потребовать освободить 4 области Украины , записанные в Конституции Орды . Но , однозначно , ЭТОТ и ЭТИ будут и дальше затягивать войну в целях сохранения своей власти за счет дальнейшего разорения Украины Путиным и его Ордой ... а потом сбегут из разоренной Украины к своим счетам и недвижимости , в Украине всей этой ЗЕбригаде уже не жить за все их "достижения" с 2019 года.

Надежда на спасение оставшихся 80% украины может появиться только после изгнанитя из власти ЭТОГО и его ЗЕбригады , но как это сделать ?

Я наблюдаю за настроениями этой 73%-ной отары спустя почти 5 лет этого безумного ЗЕпрезидентства . Редко кто из этой отары способен признать , что совершил глупость 21 апреля 2019 года и что надо было не слушать брехню телеканалов Хасид-ТВ про Пороха , а вынужденно оставлять его на второй срок ... как-нибудь пропетляли бы еще пять лет до лучшего варианта из профессиональных политиков. Основная масса этой отары по-прежнему яростно плюется в Папередника как главного виновника всех бед , в том числе и во время президенства ЭТОГО . Похоже, это ПРИГОВОР той Украине , которую мы знали в начале 2019 года. Впрочем , ЭТОТ на стадионе честно проговорился перед будущей 73%-ной отарой - "Я -ваш приговор". Так , что Вова выполняет перед 73%-ной отарой свое предвыборное обещание , используя Путла в качестве инструмента выполнения приговора. Увы! Печально! Но сделать , похоже, ничего нельзя , раз уж даже Залужного ЭТИ смешали с грязью и даже бойцы на "нуле" это проглотили .
показати весь коментар
29.03.2024 12:43 Відповісти
Але зеля зі слугами нівчому собі не відмовляють! Тільки на утримая зє - майже ДВА МІЛЬЯРДИ на рік.
показати весь коментар
29.03.2024 15:20 Відповісти
Хаотичні значення свідчать про дрібні та тимчасові спроможності до планування.
показати весь коментар
29.03.2024 12:46 Відповісти
собирай всех этих Пи....сов голосовавших за бениного, Оманского Нарика по калашмату и на Бахмут, биомусор не жалко....а то козломордые зечье и деграданты, а за Украину патриоты и элита, а зелеДрочеры за кордоном или по подвалам пусть наслодяться своим выбором и марамоек туда же, курсы фельдшеров и пусть любят нарика где то под Авдеевкой....
показати весь коментар
29.03.2024 13:54 Відповісти
Уже не нужно 500.000 человек?
Триллер 2024 года - Мертвые Души по Гоголю, после окончания срока Зеленского!
К нам приехал ревизор..........а деньги за армию в которую входили кумовья, друзья и просто Хорошие люди-Мы ********.......А так да, армия 1.000.000 и зарплату исправно получает. Жаль ребят на фронте, они за Родину воюют, а резерва нет и домой очень хочется
показати весь коментар
29.03.2024 17:37 Відповісти
Може не 500, а тільки 490 , це суттево.
показати весь коментар
29.03.2024 22:02 Відповісти
Прийдет скоро Залужный, он вам крадунам-вредителям устроит 95 квартал во всей красе! С порохом договорится
показати весь коментар
29.03.2024 17:39 Відповісти
Судя по тому, что цифру не озвучили -- будут пытаться наловить где-то пол ляма.
Если цифру так и не озвучат -- просто втихаря ловить будут сколько ловится -- на градус это не повлияет никак: будет и дальше рости потихоньку...
показати весь коментар
29.03.2024 23:16 Відповісти
Странно что большая часть клоунов из офиса, под мобилизаций подразумевает 500к штурмовиков, а мобилизовать промышленность не надо? Или у зели рабочая схема кататься по миру с протянутой рукой и клянчить бабки и зброю (если дадут)?
показати весь коментар
29.03.2024 23:31 Відповісти