9811 відвідувач онлайн
2 909 21

ОК "Південь" про обстановку у районі Роботиного: Окупанти тиснуть авіацією

роботине

Наразі російські війська продовжують атакувати позиції Сил оборони в районі Роботиного на Запорізькому напрямку. Ворог переключився на авіацію, тисне КАБами та ракетами.

Про це заявила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк під час телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Росіяни не припиняють атак, але в суходолі вони дещо знизили свій тиск, зараз переключились переважно на авіацію. Намагаються тиснути керованими авіабомбами, некерованими авіаційними ракетами, завдавати ударів так, щоб наші підрозділи не мали змоги нормально закріпитися і розглядати свої перспективи", - розповіла вона.

Водночас, за словами спікера, Сили оборони продовжують бойову роботу.

"Штурми, хоча їх було лише два, були відбиті. Працюємо над тим, щоб авіація ворога була не такою активною", - констатувала Гуменюк.

Топ коментарі
+4
Как только по тупости просрали два Петриота так сразу же началась по всех фронтах жопа. Интересно, наказали за етот ***** кого то или проглотили молча
показати весь коментар
07.04.2024 11:13 Відповісти
+3
І звісно хто винуватий? Правильно, "ухилянти". А так би нахапали 500 тис. і як би кожному піхотинцю по батуту видали, то всі б літаки москальські позбивали. А "бойовими лопатами Кулеби" - всі б КАБи і снаряди позбивали.

Нема зброї. Нема грошей. Людей в п'ять разів менше ніж у орків. Весь світ каже, що просрали все, а влада продовжує населення тероризувати.

Зеленському і слугам прийшов час приймати політичне рішення. Бо я так бачу зеленим так комфортно птз...дити бюджети під час війни із закритими кордонами для людей, що вони і дійсно оцю риторику тягнуть, що вони дітьми простих українців до кінця зібрались воювати.
Я так бачу, що: зеленський = війна і навпаки, бо як тільки війна скінчиться, вже на війну все не спишеш. А то й сісти доведеться.
показати весь коментар
07.04.2024 11:13 Відповісти
+2
На фронте каждый метр земли важен. Если у нас уменьшится на 1 метр земли то логично что у рашистов на 1 метр станет земли больше. А ето значит что на 1 метр рашисты пододвинут не только свою пехоту, а и артиллерию, авиацию, ПВО, РЕБ и тд. А ето значит что нашу артиллерию, авиацию, ПВО и тд нужно отодвигать на метр назад. Тоесть наша авиация и арта уже не сможет доставать туда куда доставала раньше. А теперь представьте что плацдарм в крынках отодвинул всю рашистскую машину на более чем на 10 км. Тоесть если сдать етот плацдарм то можно догадаться что по нашим городам уже будет лететь то что сейчас летит по крынкам. Так что придется молча наблюдать как рашисты из Херсона и тр. городов правобережья будут делать *авдеевку*. И насчет того что нам дорого обходится так ето не удержание плацдармов а пройобы (не хочется думать что предательство) тупых командиров.
показати весь коментар
07.04.2024 11:54 Відповісти

Завантаження...