9492 відвідувача онлайн
7 626 33

"Це продовження нагнітання напруженості", - Пєсков про німецькі війська у Литві

бундесвер

Москва негативно ставиться до того, що у Литву почали прибувати німецькі військовослужбовці, які проводитимуть навчання та збори у балтійській країні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс, про це сказав прессекретар Путіна Дмитро Пєсков. 

У виданні повідомили, що Пєсков каже, що реакція на подібні дії має бути рішучою, адже це загроза для безпеки Росії.

"Негативно. Це продовження нагнітання напруженості, створення осередків небезпеки для нас біля нашого кордону, що вимагає від нас спеціальних заходів щодо забезпечення власної безпеки", – сказав він, відповідаючи на запитання щодо ставлення до інформації про початок переміщення німецьких військових у Литву.

Починаючи з понеділка, у Литву почали прибувати німецькі військовослужбовці. Загальна їхня кількість досягатиме приблизно 5 тисяч.

Топ коментарі
+22
Болт Литва клала, на цей - нЄгатів!,,),
показати весь коментар
08.04.2024 14:19 Відповісти
+22
Пора висловить занепокоєння у ООН
Небензя! "Фас"!!!
показати весь коментар
08.04.2024 14:19 Відповісти
+20
показати весь коментар
08.04.2024 14:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Неадекватні цапи.. їм ще вякать
показати весь коментар
08.04.2024 14:18 Відповісти
Болт Литва клала, на цей - нЄгатів!,,),
показати весь коментар
08.04.2024 14:19 Відповісти
Пора висловить занепокоєння у ООН
Небензя! "Фас"!!!
показати весь коментар
08.04.2024 14:19 Відповісти
Гуясє!
Рузьге! А вас це не еппйот!
Лапті плядські...
показати весь коментар
08.04.2024 14:21 Відповісти
Та ні,їм ще фанерний Рейхстаг брати штурмом!!!
показати весь коментар
08.04.2024 14:22 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2024 14:23 Відповісти
У П'ЯНОГО "ЕЖИКА"
показати весь коментар
08.04.2024 14:27 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2024 14:42 Відповісти
У Настрадамуса-сина є малюнок, на якому "папуля з ножичком" гонить медведя в берлогу, -повертає рашку в напрямку деградації рук та розуму, папуля - *****, так тому, що російськомовна Біблія відкрита шифром часу подає його в минулому як Луку, "типу апостол", але такого сану в БОГА немає, є А=БОГ, ПО-ВИХОР ЧАСУ ЩО НАКРИВАЄ СТІЛ, ТА сам СТІЛ, тобто - вказано яким чином БОГ накриває СТІЛ Землі, - БАТЬКІВСТВО. Тому в Откровені сказано про всіх типу апостолів - БЕЗ ВИНЯТКУ, що вони ж зборищем сатанинським. Якби БОГ хотів когось відокремити, то ВІН би це зробив. Цегкві нгавятся? Так і ********* слідом за ними - бо час зміни кольорів їбала. Якщо "папуля" дно цивілізації, то й послідовникам "на доно". Що там? - Пахне Достоєвським, але ж він "про рашку", а не світ. МЕНІ *****, бо це нелюди. АРХ М
показати весь коментар
08.04.2024 18:45 Відповісти
Ну так рішуче, а головне - мовчки, в'їбіть по ним.
Чи теж вирішили пограти "в США" зі своїми "рішучими заявами про рішучість".
показати весь коментар
08.04.2024 14:27 Відповісти
А росія вже підняла хайп? Бо тут деякі зелені боневтічні сцикуни бояться іноземних військ, "бо росія підніме хайп"
показати весь коментар
08.04.2024 14:28 Відповісти
тут недоцільно так порівнювати. війська НАТО в Литві - це війська НАТО на території країни НАТО. а війська НАТО в Україні - це війська НАТО не на території країни НАТО. і якщо військові НАТО будуть гинути на території не країни НАТО, то кацапи знімуть хайп у Європі через Орбанів, Фіців, Ле Пен, Вагенкнехтів, що ще більше може розколоти НАТО і занурити його в хаос. звісно, Буба про хайп не мав би так тупо і плоско говорити. міг би сказати це дипломатично, на зразок - ми не можемо закликати введення військ НАТО в Україну, проте зовсім не будемо проти, якщо вони прийдуть нам на допомогу.. а нести цю дичину про хайп - то це взагалі нівелювати ті зусилля Макрона, який почав прокачувати цю тему, яка рано чи пізно все одно стане на порядок денний..
показати весь коментар
08.04.2024 14:53 Відповісти
Шановні журналісти. Записуйте по буквах, як треба реагувати на те, шо там росіяне:

Поліна Олексій Харітон Уляна Йосип!!
показати весь коментар
08.04.2024 14:32 Відповісти
А что нужно делать все чтобы рашисты были удовлетворены? Там можно весь мир в труху и рашисты будут довольны. И почему когда рашисты без перерывов проводят учения возле границ НАТО ето они просто балуются а когда НАТО проводит учения раз в два года рашисты сразу визжат что ето агрессия. Тоесть они судят по себе?
показати весь коментар
08.04.2024 14:33 Відповісти
Здохни паскуда рашиська.
показати весь коментар
08.04.2024 14:39 Відповісти
це сказав щур який приперся в Україну
показати весь коментар
08.04.2024 14:40 Відповісти
Так може нападьотє?
показати весь коментар
08.04.2024 14:41 Відповісти
Скільки можна сунутись назад. Україна зараз це західний кордон Євросоюзу, тож і охороняти його необхідно і Євросоюзу. Чому б Україні не запросити німецьких військовослужбовців та інші війська союзників. До того ж під будь-яким приводом і без привода.
показати весь коментар
08.04.2024 14:41 Відповісти
Самі не схочуть приходити під тим же приводом що Шольц не надає "Taurus" - аби "не спровокувати"!!!
показати весь коментар
08.04.2024 15:15 Відповісти
🤣🤣 пішов ти в жопу! Можете разом вкупі з ескалацією, напруженістю,лукашенком і його шпіцем.
показати весь коментар
08.04.2024 14:44 Відповісти
Присутствие 5000 военных в Литве - это нагнетание напряжения.
А мобилизация в мордоре минимум 300 000 человек - это разрядка напряженности?
Тем более, что эти 300 000 потом будут воевать на чужой территории, а не греть животы в поволжье.
показати весь коментар
08.04.2024 15:04 Відповісти
Піськову треба продемонструвати свої сідниці аби продемонструвати свою напруженість при сповіщенні про наближення натівського "агрегату" поближче до Кремля, тоді усім буде зрозуміліше лякає це його чи навпаки, він у очікуванні "насолоди" від зустрічі із ним!
показати весь коментар
08.04.2024 15:12 Відповісти
Bombarder et envahir l'Ukraine est donc une incitation à l'apaisement ?
показати весь коментар
08.04.2024 15:18 Відповісти
Литва на своїй землі може проводити навчання де хоче.
показати весь коментар
08.04.2024 15:25 Відповісти
А собрания?
показати весь коментар
08.04.2024 16:19 Відповісти
это шоб вы быстрее до Лондона дошли!)))
показати весь коментар
08.04.2024 15:32 Відповісти
А як.ставиться туалетний йоржик піськов до присутності рашистських окупаційних військ в Україні?
показати весь коментар
08.04.2024 15:50 Відповісти
москалі - неймовірно підлі тварюки!
показати весь коментар
08.04.2024 15:53 Відповісти
Уважаемый редактор. Может лучше про реактор на ЗАЭС? Про сухопутный дрон ( любимый трактор)
Где вы взяли "собрания" Это вольная интерпретация Интерфакса?
Или Интерфакс что то недоговаривает?
показати весь коментар
08.04.2024 16:18 Відповісти
пізьков - це вам же треба тікати
показати весь коментар
08.04.2024 16:21 Відповісти
Eto kak bi bylo pretenziji s kacapstana Litve pocemu Litve minimalnaja zarplata jest 8 raz vyse cem u kacapov ili pensiji 6 raz vyse cem u kacapov Eto iz toj ze seriji opasnosti
показати весь коментар
08.04.2024 16:39 Відповісти
ШО ПУТИН ОПЯТЬ ВСРАВСЯ !?)
показати весь коментар
09.04.2024 05:46 Відповісти