11582 відвідувача онлайн
5 423 18

Рашисти вдарили по Миколаєву: 4 осіб загинуло, 5 постраждали (оновлено)

вибух

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Повітряні сили попередили про ракетну небезпеку для Миколаївщини та Херсонщини.

Мер Олександр Сєнкевич заявив, що у Миколаєві пролунав вибух. Наразі деталі з'ясовують.

Глава ОВА Віталій Кім згодом повідомив, що внаслідок влучання в місті, за попередньою інформацією, 2 особи загинуло, 4 постраждало.

У Силах оборони півдня повідомили, що станом на 13:01 загинуло 4 цивільних, 5 постраждало.

Є пошкодження житлових будинків та автомобілів в приватному секторі. Також зафіксовано пошкодження промислових об’єктів. Обставини уточнюються.

Топ коментарі
+6
Чому пане Володимире влада мовчить? Володя Боневтік кожного вечора у своїх відосах, хрипленьким голосочком каже, що він помститься і все. За 5 років так і не спромігся виготовити свої ракети і систему ППО при такій величезній допомозі США і ЄС. А про який світ Ви написали? Якщо Китай, іран чи північна корея, так вони друзі кацапів. А лемократичні західні країни перли сюди все, що тілтьки можна два роки і як побачили, що влада нічого не зробила, а всю гуманітарку і допомогу тупо крали, а що не змогли використати, то згноїли на своїх величезних складах, але людям так і не дали, то вони мають намір далі щось давати?
показати весь коментар
11.04.2024 20:05 Відповісти
+4
73% виїбали країну разом
показати весь коментар
11.04.2024 17:36 Відповісти
+4
І саме головне, що продовжують це робити по сьогоднійшній день. Херпіду бачить шалену підтримку і надить їм і звичайно нам на голову, а у своїх прошльпах просто спирає на США і ЄС і ті 73% в це вірять і обзивають американців, німців, поляк... і тільки не головного організатора бардака Вову.
показати весь коментар
11.04.2024 20:07 Відповісти

Завантаження...