5575 відвідувачів онлайн
10 291 98

Уряд ухвалив постанову про доплати у 70 тис. грн військовим "на нулі"

зсу

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, інформує Цензор.НЕТ.

"Кабмін тільки що ухвалив постанову і підвищив ще на 70 тисяч грошове забезпечення військовим "на нулі". Уряд цим рішенням виконав постанову Верховної Ради, яку вчора ухвалили", - йдеться в повідомленні.

Так, військові "на нулі" окрім зарплати в 20-25 тисяч і бойових доплат в 100 тисяч гривень, мають право на доплату в 70 тисяч гривень.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив рішення Кабміну.

"На виконання спільної ініціативи Верховної Ради й Уряду сьогодні встановили доплату в розмірі 70 тис. гривень для військовослужбовців та поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії.

Одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання таких завдань", - пояснив він.

Водночас міністр оборони Рустем Умєров заявив: "Це рішення не лише про мотивацію, але й про справедливість. Винагорода стане додатковим стимулом для наших захисників, які знаходяться на вістрі бойових дій. Вдячний колегам за розуміння і підтримку".

Топ коментарі
+10
А если выборы не назначает старый президент, то переименовывается в Великого и Могучего и правит вечно!
показати весь коментар
12.04.2024 12:12 Відповісти
+9
У багатьох професійних військових бронь від передової, вже третій рік. А на штурм ворожих окопів нехай йдуть "рабочіє і крєстьянє", як завжди.
показати весь коментар
12.04.2024 12:10 Відповісти
+5
Це вони злякалися реакції на закон демотивації?
показати весь коментар
12.04.2024 11:31 Відповісти

Завантаження...