10278 відвідувачів онлайн

19 квітня відбудеться засідання Ради Україна-НАТО за участю Зеленського, - Столтенберг

столтенберг,єнс

У п’ятницю, 19 квітня, на вимогу України відбудеться засідання Ради Україна-НАТО, у якому візьме участь президент Володимир Зеленський.

Про це сьогодні на пресконференції заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Столтенберга, на засіданні будуть обговорені поставки систем ППО та снарядів в Україну.

Напередодні Зеленський заявляв, що Київ відправить запит на скликання засідання на тлі нестачі, зокрема, ППО та ракет до них.

Більше інформації щодо засідання Ради Україна-НАТО наразі не відомо.

Топ коментарі
+5
Знов воно там щось не те брякне
показати весь коментар
17.04.2024 17:06 Відповісти
+5
Гарними радниками себе оточив Боневтік.
15.07.2010

Янукович пiдписав закон, що закрiплює позаблоковий статус України.
20.02.2014
Окупація Криму.
показати весь коментар
17.04.2024 17:19 Відповісти
+4
какаяразніца
показати весь коментар
17.04.2024 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
17.04.2024 17:06 Відповісти
Може давиться?
показати весь коментар
17.04.2024 17:09 Відповісти
какаяразніца
показати весь коментар
17.04.2024 17:15 Відповісти
Свій рейтинг він не там шукає. Нижче дупи. Десь під ногами.
показати весь коментар
17.04.2024 18:30 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2024 18:33 Відповісти
Знов воно там щось не те брякне
показати весь коментар
17.04.2024 17:06 Відповісти
його вже ніхто не слухає. Тільки покрутять пальцем біля скроні. Ну, що ще може сказати ... дЄрмак ?
показати весь коментар
17.04.2024 17:15 Відповісти
Зеленский предложил Путину переговоры.

25 ФЕВРАЛЯ 2022!!!

ОН заявил, что страны НАТО не гарантируют Киеву вступление в альянс, поэтому ОН ГОТОВ обсуждать с Россией нейтральный статус Украины.

Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков, комментируя это заявление, сказал, что КРЕМЛЬ "ПРИНЯЛ [ЭТО] К СВЕДЕНИЮ". "

https://www.bbc.com/russian/news-60525339 https://www.bbc.com/russian/news-60525339
показати весь коментар
17.04.2024 17:10 Відповісти
Гарними радниками себе оточив Боневтік.
15.07.2010

Янукович пiдписав закон, що закрiплює позаблоковий статус України.
20.02.2014
Окупація Криму.
показати весь коментар
17.04.2024 17:19 Відповісти
та скільк ж мона вам нагадувати: )(уйло напало в 2014 році на НЕЙТРАЛЬНУ та ПОЗАБЛОКОВУ Україну. Єдине шо порушувало статус України, прописаний в її Конституції, - це військово-морська база рф ув Криму.
Курс на євроатлантичну інтеграцію України записано до Конституції ув 2019 році - на шостому році московської агресії.
показати весь коментар
17.04.2024 17:51 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2024 17:12 Відповісти
От для чого збиратись ? А раптом почнеться ескалація ? Хто буде виказувати стурбованість та занепокоєння ?
показати весь коментар
17.04.2024 17:12 Відповісти
Поставки озброєння повинні робитись мовчки та під темрявом ночі, а не анонсуватись на весь світ головою беспорадої НАТи.
показати весь коментар
17.04.2024 17:16 Відповісти
А хіба не завдяки безпорадному НАТО Україна існує ?
показати весь коментар
17.04.2024 17:56 Відповісти
Шо-шо?!

Звичайно ж Україна існує завдяки стурбованому пистєжу НАТО, а українці то таке, вони не рахуються.
показати весь коментар
17.04.2024 18:59 Відповісти
а поговорить?
показати весь коментар
17.04.2024 17:33 Відповісти
Зє! виступить з ультиматумом, а ната скористається цим і пошле 'го (а заразом і Вкраїну) в обійми )(уйла
показати весь коментар
17.04.2024 17:45 Відповісти
Цього придурка можна випускати за кордон хіба з зашитим ротом !
показати весь коментар
17.04.2024 17:54 Відповісти
Можна цю зєлену мавпу показати на саміті тілько обмоташи скотчем його роторій отвір не меш 10-15 шарів,щоб прогрзти не вспів!
показати весь коментар
17.04.2024 18:26 Відповісти
Місце цього буквосполучення з е л е н с ь к и й - на шибениці у центрі Майдану
показати весь коментар
17.04.2024 18:33 Відповісти
Ось вже повний куздець. Приїде чмо яке навіть не знає що таке армія, Столтенберг буде розповідати цьому ублюдочному клоуну що таке армія.... воно недалеке гнусаве курне і буде слухати, що розповідають ці дуже поважні дядьки і потім загугнявить ****, що мало допомоги. А де ти тварюка дів ці мільярди, розкажи ублюдок як ти їх розпотрошив. Знаєте браття, я не ненавиджу путіна, але як би я мав можливість кого першим пристрелити як собаку, це був би гнусявий ублюдок.
показати весь коментар
17.04.2024 18:53 Відповісти
Це якщо прокапають вдало
показати весь коментар
17.04.2024 19:01 Відповісти
як зеленський, а єрмак де буде? це ж неподобство.
показати весь коментар
17.04.2024 19:33 Відповісти
Безтолкове чмо знову нагородить всякої хєрні.
показати весь коментар
17.04.2024 21:27 Відповісти