12217 відвідувачів онлайн
3 885 60

Влада РФ скасувала проведення "Безсмертного полку" через побоювання надзвичайних ситуацій, а також можливі прояви невдоволення війною в Україні, - британська розвідка

Скасували безсмертний полк

Чергове скасування Росією традиційної ходи "Безсмертний полк" на 9 травня може свідчити і про побоювання надзвичайних ситуацій, і того, що масові заходи можуть стати місцем прояву невдоволення через війну в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у звіті британської розвідки.

Британські розвідники зазначили, що Росія скасувала марші "Безсмертного полку", натомість портрети загиблих родичів пропонують розвішувати на автомобілях і в громадських місцях у період з 1 до 11 травня.

Крім того, у п’яти областях Росії — Брянській, Псковській, Бєлгородській, Рязанській і Курській - скасували також паради до 9 травня, ймовірно, через побоювання, що там можливі атаки українських безпілотників.

У цьому контексті британські аналітики пригадали торішній інцидент за тиждень до 9 травня, коли над Кремлем вибухнув невідомий безпілотник, а Росія звинуватила в цьому Україну.

"Це вже другий рік, коли скасовують марш "Безсмертний полк" і з безпекових міркувань згортають паради до Дня перемоги. Цього року Дню перемоги передує інавгурація Путіна, що відбудеться 7 травня. На розрахунок російського керівництва також могли вплинути потенціал для протестів і висловлення невдоволення війною проти України", - підсумували в Міністерстві оборони Великої Британії.

Як стало відомо, у низці регіонів РФ скасували проведення 9 травня пропагандистської акції "Безсмертний полк" через "загрозу безпеці".

Що таке "Безсмертний полк"?

"Безсмертний полк" - пропагандистська акція, яку окупанти проводять у РФ напередодні або 9 травня (коли відзначають день перемоги). Під час цього маршу родичі загиблих у Другій світовій війні росіян несуть у руках їхні портрети.

Топ коментарі
+16
Внуки носят дедов на лопатах - казалось бы где тут скандал?
А нет - тут похлеще "жди меня" и "родная кровь" со слезами
Шуфрич то - оказался внуком палача жукова
показати весь коментар
28.04.2024 14:25 Відповісти
+12
Бздить Пітун, бо на палках понесуть кольорові фотографії.... і при тому багато......
показати весь коментар
28.04.2024 14:08 Відповісти
+11
)))Даремно))полк же виріс за останні 2 роки)))Памянєм,нє забудє,нє прастім і вип'єм))))))))))))))))
показати весь коментар
28.04.2024 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
)))Даремно))полк же виріс за останні 2 роки)))Памянєм,нє забудє,нє прастім і вип'єм))))))))))))))))
показати весь коментар
28.04.2024 14:06 Відповісти
"полкана" заборонили НАЗАВЖДИ, хто б міг таке передбачити?
причина заборони проста - на лопатах будуть носить міліон "зажмурених хероїв севео"
кабаєву страшно
показати весь коментар
28.04.2024 14:15 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2024 14:35 Відповісти
от цього вони і бояться що за "мобіками" на палицях не буде як роздивитися "дідів на палках"
показати весь коментар
28.04.2024 14:16 Відповісти
Внуки носят дедов на лопатах - казалось бы где тут скандал?
А нет - тут похлеще "жди меня" и "родная кровь" со слезами
Шуфрич то - оказался внуком палача жукова
показати весь коментар
28.04.2024 14:25 Відповісти
Ага, а ще він правнук Мао Цзедуна і Голди Мейєр.
показати весь коментар
28.04.2024 15:04 Відповісти
У кормчего мао был огромный гарем малолеток - думаешь он имел связь и с престарелой голди?
откуда инфа?
показати весь коментар
28.04.2024 15:18 Відповісти
Первый раз слышу что председатель КНР пи тарасом был. Ты его с императором Китая эпохи Цин не путаешь Может его жена Цзян Цин мужиком была? Во вторых - Мао умер в 1976 в возрасте за 90, так что твоя Голди ему была совсем не престарелой. В этом мире всё возможно. В третьих - учи историю пацан и не смеши народ.
показати весь коментар
30.04.2024 21:18 Відповісти
Друже - учи історію і не сміши народ:
https://znaj.ua/ru/history/kak-mechta-prevratylas-v-manyyu-zachem-mao-czedunu-tysyacha-devstvennyc Как мечта превратилась в манию: зачем Мао Цзэдуну тысяча девственниц. Мао полагал, что долголетие способна подарить ему половая активность.
показати весь коментар
01.05.2024 11:18 Відповісти
Ну ти і «історичний» ресурс знайшов, в мене від сміху аж подих сперло. А чому ти ще на рашистському udaff.com що небуть про Мао не знайшов??? Там олбанські подонки теж багато чого про голову КНР писали.
показати весь коментар
01.05.2024 12:04 Відповісти
Друже - те що мао кожного дня приводили для втіх нову "цєлку" - відомо ще з часів ссср
Купа радянських анекдотів та пісеньок про це є
Так й самі китайці цього не приховують
Я про це дізнався ще до розвалу ссср
А посилання - просто перше що потрапило
Короче гугли ще щось крім "пи-тарасов" - дізнаєшся більше
показати весь коментар
01.05.2024 12:19 Відповісти
В том то и дело что анекдоты песенки слухи и др народное творчество у тебя в приоритете. Что нибудь серьезнее ты читал??? Если ты совок вспоминаешь, то почитай хотя бы «Особый район Китая» Владимирова или «Председатель Мао» Горбачева или Новейшая история Китая АН СССР 1984 г. Почему там об этих фактах ничего нет. Кстати слухи и анекдоты о подобном ходили и про первого лидера КНДР Ким Ир Сена и про основателя Тайваня ЧаН Кай Ши и даже про сралина и берию и даже про лысого Хрущева. Но это же только анекдоты и слухи.
показати весь коментар
01.05.2024 12:30 Відповісти
Я сказав - ти почув - далі сам
Немає диму без вогню
Мені скучно розводити з тобою полеміку на тему "заїжджену" ще з часів совка
Це те що відомо ВСІМ і ДАВНО...
Про голден меер - це було щось нове - тому я запитався
Якщо про голді щось знаєш - пиши
про бл№ядсво мао - не цікаво
показати весь коментар
01.05.2024 12:34 Відповісти
А ти шо не зрозумів що про Голді і Мао я написав щоб народ посміявся? А як що я напишу шо Гєпа був племінником Допису ти теж повіриш? Так, поки мені ясно що з юмором в тебе, любий друже, пагано… хоча це вже твої власні проблеми. Прощавай
показати весь коментар
01.05.2024 12:39 Відповісти
Племінником Доп
показати весь коментар
01.05.2024 12:41 Відповісти
Извини, имел ввиду - педофилом.
показати весь коментар
30.04.2024 21:37 Відповісти
В ютубі натрапила на шортс коротке відео від росіянки філолога, що українська мова це не діалект російської, а повністю окрема мова. І в неї багато підписників і коментарів. Мабуть у них в лісі щось померло.
показати весь коментар
28.04.2024 14:07 Відповісти
у кацапського нарєчія діалектів нема, бо воно штучне. ******** ізиґ - то результат підвою на мєрсську угро-фінську основу церковно-славянської (адаптованого солунського діалекту староболгарської) мови богослужебних книг, що в ХІ столітті на залісся принесли київські попи
показати весь коментар
28.04.2024 14:17 Відповісти
Я про перші намагання відмовитися від імперськості. Мовляв мова це справжня мова. Хоча це може бути і спектаклем, розрахованим на українську публіку. Мовляв дивіться які ми можемо бути ліберальні.
показати весь коментар
28.04.2024 14:21 Відповісти
Російська мова це діалект української, як і білоруська, і польська. Експансія на північ йшла з межиріччя Дніпра і Дону.
показати весь коментар
28.04.2024 14:27 Відповісти
не так. Урусскій - іскуствєний єзиг. Найближчий родич - болгарська, хоча з болгарами вони не перетиналися. Просто мєрянам принесли писемність на староболгарській, а вони вже то пристосували до своєї мєрянської дійсності. Ото і получився єзиг, в якому на кожне правило купа виключень, тому жоден кацап не знає шо писати в ненаголошеній позиції: о, а, є чи і.. бо воно йому нерідне.
показати весь коментар
28.04.2024 14:35 Відповісти
дебільна твоя маячня про спорідненість української мови та кацапського єзика, бо кацапи навіть не словяни, а дикі угро-фінські племена мєря та ерзя. Доказав це ше кацапський архєолог граф Уваров, який розкопав на території москви та околиць близько тисячі курганів - мерських культових поховань.
А зараз кацапи не тільки втратили славянські ознаки, вони наполовину монголоїди. І несуть нам "русскій мір" своїми усскімі глозамЄ, поторочча.
показати весь коментар
28.04.2024 14:50 Відповісти
Цю дебільну гіпотезу чула багато разів, але наукових підтверджень їй немає. Крім того вона не логічна.
показати весь коментар
28.04.2024 14:46 Відповісти
ти дебільна, почваро. Її почистили, а воно знову сере, московська наволоч
показати весь коментар
28.04.2024 14:52 Відповісти
навіть не допускайте надії - кацапське бєшєнство невиліковне
показати весь коментар
28.04.2024 14:54 Відповісти
то ви не дивіться.
показати весь коментар
28.04.2024 20:07 Відповісти
это малоактуально
тут скандал помощнее - "херої сво" на лопатах запретил кабаев
показати весь коментар
28.04.2024 14:21 Відповісти
Кацапи такі тварюки, перекручують усе що можна. Із злочинців та покидьків роблять героїв, а якщо люди чесні та порядні але не згодні з думкою кацапа - записують їх у ворогів народу
показати весь коментар
28.04.2024 14:07 Відповісти
Бздить Пітун, бо на палках понесуть кольорові фотографії.... і при тому багато......
показати весь коментар
28.04.2024 14:08 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2024 15:11 Відповісти
Сашко Вілкул випав з цієї обойми:

"Краще пізно, ніж ніколи" 🤔
показати весь коментар
28.04.2024 17:12 Відповісти
Це лицемірство вищої проби вшановувати тих, хто помер давно вже і при цьому сьогодні вбивати нащадків тих з ким воювали проти нацизму.
показати весь коментар
28.04.2024 14:10 Відповісти
здря... тепер дідів на палках було б набагато більше.. і фотографії кольорові
показати весь коментар
28.04.2024 14:13 Відповісти
Не тільки дєдів, а й внуків та правнуків напалачькьє
показати весь коментар
28.04.2024 14:33 Відповісти
Шкода, дуже шкода, тут якраз набрався батальон таджиків-моджахедів, щоб гідно виступити з гаслами "можєм павтаріть"!!!!
показати весь коментар
28.04.2024 14:19 Відповісти
самий влучний комент. ) а так могли би дійсно бути крокуси по всій параші. шкода.
показати весь коментар
28.04.2024 20:08 Відповісти
Скоро в ********** буде "большє трьох нє собіраться". Хіба що для "распітія спіртних "за упокой" мобіків.
показати весь коментар
28.04.2024 14:21 Відповісти
Тяжко їм буде без "блінов с лопати".
показати весь коментар
28.04.2024 14:22 Відповісти
Відмінний шанс для України перехопити ініціативу, і 8 травня пройти вулицями з портретами своїх героїв, загиблих в боях з орками. Гасло "А ми не боїмося!" Від такої поразки на інформаційному фронті багатьох пропагандистів рф розірве.
показати весь коментар
28.04.2024 14:23 Відповісти
Відмінний шанс порахувати наші втрати
показати весь коментар
28.04.2024 14:42 Відповісти
а заодно отримати іскандером по натовпу дебілоголових каклів з кацапським вивихом моску
показати весь коментар
28.04.2024 15:00 Відповісти
ти - кончене падло з пропитими місками. Кацапське лайно з тебе фонтаном б'є з усіх дірок
показати весь коментар
28.04.2024 14:57 Відповісти
В Україні на таку кацапську ініціативу не ведуться. То ваша фашистська задумка дідів на палках носити. Цікаво а ваш гітлер кого на швабріносить? Мабуть філософа Івана ільїна який від фюрера і муссоліні оргазм отримував?
показати весь коментар
28.04.2024 15:10 Відповісти
Хвореньке?? У себе проводьте. Кацапи тільки й очіккють анонсів - куди шмаляти.
показати весь коментар
28.04.2024 15:53 Відповісти
Все просто: прийти массово с трупаками на палках = статья " о дискредитации", потерь то ведь нет
показати весь коментар
28.04.2024 14:27 Відповісти
Дєди на пАлАчькьє абідяЦЦА...
показати весь коментар
28.04.2024 14:31 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2024 14:33 Відповісти
Тут свиноматки мали бажання вийти з портретами своїх ваньок, а тут такий облом. А може помиляюсь -бабки отримали(може) за ванюшок та і будя...
показати весь коментар
28.04.2024 14:39 Відповісти
Ой ,вибачте))Додам до попереднього власного коментаря)Тепер вже не полк ,а армію))А може причина в тому,що не всі хочуть носити,бо засвітятться,а кагебісти тебееее на марші запитають"а што ти дєлаєш сєйчас для пабєди?",а кацап їм "так я ета,родствєнніка памінаю"))і загребуть))
показати весь коментар
28.04.2024 14:48 Відповісти
Британська развєдка ...

Пох їм те..

Просто коли фото "хєроїв " СВО було б в десятки разів більше чим герїв ВОВ - могли б виникнуть навіть в тупих бошках питання...
показати весь коментар
28.04.2024 14:53 Відповісти
Для чого Цензор пише оцю брехню: "Під час цього маршу родичі загиблих у Другій світовій війні росіян несуть у руках їхні портрети"? Джерело:
Яких загиблих? Там носять портрети будь-кого - і Жукова, і Сраліна, і т.п.

І взагалі така акція має назву "Насади деда на палку!"
показати весь коментар
28.04.2024 15:01 Відповісти
А ще носили портрети бойовиків з «Зоряних війн»….
показати весь коментар
28.04.2024 15:12 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2024 15:20 Відповісти
"дєды на палках закончились, осталісь одні внучі на бутилках" ))
показати весь коментар
28.04.2024 15:24 Відповісти
ех, були часи колись ... і по сан-франциску ходили "безсмертні полки" з кумачом !

а зараз кацапи, напевне, злякалися що їхні п'яні сво-шники та z-шники почнуть чіплятися до їхніх цивільних з питанням "а ти пачєму с українскімі фашістамі нє воюєш ?"

кацапи не розуміють, що війна яка почалася в 2022 році обнулила весь їхній треш про "перемогу над фашізмом" : всі адекватні люди зрозуміли що "совєцкій імпєріалізм побєділ нємєцкій імпєріалізм, а сам нікуда нє дєлся"

дивно те, що людину яка вперше на весь світ про це оголосила, Віктора Богдановича Різуна (Суворова) досі не пускають в Україну !

та він вже заслужив не тільки на український паспорт, а й на почесну охорону від СБУ (яким він скоріш за все не дуже довіряє)
показати весь коментар
28.04.2024 15:36 Відповісти
Скасували марш *******!
показати весь коментар
28.04.2024 16:37 Відповісти
Деды уже не воевали?
показати весь коментар
28.04.2024 18:57 Відповісти
в громадських місцях, це що на параші?
показати весь коментар
28.04.2024 19:01 Відповісти
Дидов на палках таскали, внучков не скрепно носить, что-ли?
показати весь коментар
29.04.2024 06:24 Відповісти