8329 відвідувачів онлайн

Вночі окупанти обстріляли територію однієї із шахт на Донеччині: Виникла пожежа

шахта

Про це повідомили в Міненерго, інформує Цензор.НЕТ.

"Вночі ворог обстріляв територію однієї з шахт на Донеччині. Виникла пожежа на поверхні, яку ліквідували підрозділи ДСНС. Постраждалих немає, робітників у шахті не було", - йдеться в повідомленні.

Водночас у Чернігівській області внаслідок обстрілу було одночасно знеструмлено 947 абонентів у 15 населених пунктах.

Завантаження...