6921 відвідувач онлайн
4 726 15

Кубраков про своє звільнення: Шмигаль та фракція "Слуга народу" це рішення зі мною не обговорювали

Кубраков прокоментував своє звільнення

Про це він повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Коротко щодо зареєстрованого у Парламенті проєкту Постанови про моє звільнення з посади Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Завжди готовий до відкритого діалогу та детального звіту щодо роботи Міністерства за всіма напрямками у моїй відповідальності", - йдеться в повідомленні.

За словами Кубракова, керівництво фракції та прем'єр Шмигаль із ним це рішення не обговорювали. А на засідання фракції та профільного комітету його не було запрошено.

Кубраков прокоментував своє звільнення

Звільнення Олександра Кубракова

Нагадаємо, 9 травня Верховна Рада звільнила Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України, міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

Топ коментарі
+7
"За 5 років спільної роботи ми пройшли великий шлях" - і цей шлях привів до великої сраки
показати весь коментар
09.05.2024 11:00 Відповісти
+5
Віце-прем'єр-міністра з відновлення України Джерело:
********
Єрмаковські шаловлівиє ручонкі хочуть захапати західні грошики, які мають виділятися на відновлення України. А це будуть скажені суми.
Ця жадібна свиня скрізь розставляє своїх людей.

показати весь коментар
09.05.2024 11:17 Відповісти
+4
Так давай зараз публікуй все що маєш на зелене шобло і зерьмака..., головний распільщик великого крадівництва. Але мабуть сцикотно..
показати весь коментар
09.05.2024 11:01 Відповісти

Завантаження...