Кубраков про своє звільнення: Шмигаль та фракція "Слуга народу" це рішення зі мною не обговорювали

Про це він повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"Коротко щодо зареєстрованого у Парламенті проєкту Постанови про моє звільнення з посади Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Завжди готовий до відкритого діалогу та детального звіту щодо роботи Міністерства за всіма напрямками у моїй відповідальності", - йдеться в повідомленні.
За словами Кубракова, керівництво фракції та прем'єр Шмигаль із ним це рішення не обговорювали. А на засідання фракції та профільного комітету його не було запрошено.
Звільнення Олександра Кубракова
Нагадаємо, 9 травня Верховна Рада звільнила Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України, міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

********
Єрмаковські шаловлівиє ручонкі хочуть захапати західні грошики, які мають виділятися на відновлення України. А це будуть скажені суми.
Ця жадібна свиня скрізь розставляє своїх людей.