10869 відвідувачів онлайн
3 449 12

Після пожежі на нафтобазі в окупованому Луганську у росіян виникли проблеми з пальним, ситуація на заправках критична, - ОВА

Пожежа на нафтобазі в Луганську 7 травня 2024 року

Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"Нафтобаза в Луганську допалала лише вчора, а місті і навколо нього вже виник дефіцит пального. Окупаційна влада обіцяє, що згодом все буде гаразд, однак на заправках ситуація критична", - зазначив він.

За словами Лисогора, окупанти називають ситуацію "тимчасовими труднощами".

"Як розв’язати логістичну задачу із доставкою продуктів нафтопереробки у так званій "ЛНР" поки не знають. Існуючі запаси віддають російським військовим", - додав керівник ОВА.

Пожежа в окупованому Луганську 7 травня

7 травня про пожежу на нафтобазі повідомляв ватажок так званої ДНР терорист Леонід Пасічник.

За його словами, пізно вночі було завдано удару по нафтобазі, яка розташована в межах міста. На місці події працювали пожежники.

Згодом начальник Луганської ОВА Артем Лисогор розповів про наслідки пожежі: згоріла нафтобаза, інфраструктура зруйнована. Окупанти шукали "винуватців" та звинувачували ЗСУ.

Топ коментарі
+6
Хто такими ілюзіями живе? Довбуть куди треба і чим є можливість.
Критична ситуація на заправках - до дупи. Русняві танки всі будуть заправлені у будь-якому випадку.
показати весь коментар
09.05.2024 11:46 Відповісти
+5
Пусть без топлива свое победобесие празднуют.
показати весь коментар
09.05.2024 11:42 Відповісти
+5
Коли БК обмаль, треба ретельніше обирати цілі.
НПЗ, аеродром, нафтобаза - набагато більш цінні для русні, аніж вокзал, лікарня та пекарня.
показати весь коментар
09.05.2024 11:53 Відповісти

Завантаження...