6635 відвідувачів онлайн
1 484 18

14 травня Радбез ООН обговорить посилення російських обстрілів України

Радбез готує засідання щодо посилення обстрілів України

14 травня поточного року Рада Безпеки ООН збереться на засідання, щоб обговорити ситуацію в Україні у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

У секретаріаті Радбезу зазначають, що особливу увагу члени Радбезу ООН планують приділити посиленню обстрілів Росією української цивільної інфраструктури в останні тижні.

Засідання, як зазначається, розпочнеться о 15:00 за східноамериканським часом (о 22:00 за Києвом).

Більше інформації наразі не відомо.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що 15 квітня Рада безпеки ООН обговорювала ситуацію на Запорізькій АЕС, яку захопила Росія у березні 2022 року.

Топ коментарі
+6
Вже немає чого і написати про потужні обговорення найпотужнішої у Всесвіті контори. Все давно написано.
показати весь коментар
11.05.2024 06:40 Відповісти
+4
Чергове занепокоєння?
показати весь коментар
11.05.2024 06:40 Відповісти
+4
Щелепи не судомить від нескінченних обговорень того ж самого?
показати весь коментар
11.05.2024 06:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вже немає чого і написати про потужні обговорення найпотужнішої у Всесвіті контори. Все давно написано.
показати весь коментар
11.05.2024 06:40 Відповісти
Вже навіть не смішно.
показати весь коментар
11.05.2024 09:47 Відповісти
Чергове занепокоєння?
показати весь коментар
11.05.2024 06:40 Відповісти
Щелепи не судомить від нескінченних обговорень того ж самого?
показати весь коментар
11.05.2024 06:43 Відповісти
сьогодні 11-те...стрілка стурбометра розташована в секторі від'ємних значень шкали занепокоєності ...
показати весь коментар
11.05.2024 06:53 Відповісти
небензя запропонує посилити обстріли, китай утримається, їнші осудять
консенсус неможливий, поки агресор в совбезі
показати весь коментар
11.05.2024 07:04 Відповісти
Ну так що може зробити ООН, якщо в Радбез ООН сидять росія і Китай? То навіщо всі коментатори звинувачують ООН? Що вони можуть зробити? Це колективний орган і як проголосують країни-учасниці - так воно і буде. Але ніколи нічого нет буде доброго, поки там сидить терористична країна, агресор і вбивця росія.
показати весь коментар
11.05.2024 07:21 Відповісти
Якось Віталій Портніков сказав, щоб не чекали багато від ООН, бо створена ця організація була для запобігання ядерній війні. І поки що ООН з цією функцією справляється
показати весь коментар
11.05.2024 07:31 Відповісти
Портников мудрий чоловік,але він може пояснити,як ООНа недопустить великої війни,якщо вона з "малими" не може владнати?
показати весь коментар
11.05.2024 10:08 Відповісти
Колгосп ООН... обговорить посилення російських обстрілів України...

Фізично недієздатний, Рузвельт попав в Ялті під обаяніє т. Сталіна , який підтримав наївну ідею Рузвельта щодо створення міжнародної організації типу Ліги націй. І Сталін витворив її такою недієздатною конторою типу СССР і якого є Конституція, але "народ безмолствуєт" і покірний, як в колгоспі.
показати весь коментар
11.05.2024 07:33 Відповісти
Сьогодні вже повернулися до історії створення ООН по ідеї сраліна. Ніколи не обговорювалися так провали ООН, як при найвєлічайшому лідору нації, як при найнайнайневтікшому, як найнайнайбісеромвишиваному, а до цього всіх все влаштовувало. Просто напросто потрібно було вибирати президентом людину, яка знає цю кухню зсередини і зовні, а не брехуна, популіста і малороса. Потрібно було будувати укріплення і заміновувти підходи, а не знищувати укріплення, розміновувати мінні поля, які встновили попередники і відводити війська з укріплень та знищувати ракетні програми. Виходить, що діяв на користь ворога зсередини, а сьогодні показує пальцем в бік ООН?
показати весь коментар
11.05.2024 07:49 Відповісти
Як ви різко перевели на іншу тему: внутрішньо українську. Чисто пропагандистський прийом: "говорят про Фому а тьі про еЕрёму".

Йшлося про ООН, яка при любому президенті України буде бездіяльна, бо такою її заснував т. Сталін, модернізувавши Лігу Націй, яка була "прекрасной гранитной гробницей... в которой погребены несбыточные надежды народов на мир" (с) - http://loveread.ec/biography-author.php?author=Uilyam-SHirer Уильям Ширер
Берлинский дневник. Европа накануне Второй мировой войны глазами американского корреспондента. http://loveread.ec/read_book.php?id=70618&p=1

ООН - модернізована гробниця надій народів світу на мир.
показати весь коментар
11.05.2024 08:39 Відповісти
Пане мені цікаво, а де я щось перевернув і використовую цей факт, як пропанганду? Я ще раз можу підтвердити свою думку, що ніколи там не лили бруд на ООН, як при Найвєлічайшому Херпіду Нетряпковичу. Під час президенства Крівчука, Кучми і Януковича Україна в ООН голосувала майже завжди на користь росії. При Ющенко добре пам'ятаю, як він виступив 24 вересня 2008 року і під час своєї промови згадав про річницю Голодомору, висловив співчуття народам інших країн, які постраждали від штучного голоду. Також зазначив, що Україна занепокоєна подіями, які відбуваються на Кавказі і те, що Україна категорично засуджує порушення територіальної цілісності та недоторканності кордонів Грузії і збройну анексію її територій, та не визнає незалежності самопроголошених республік Південної Осетії та Абхазії.
Президент України Порошенко у 2018 році закликав міжнародну спільноту активніше реагувати на російську агресію.На загальних дебатах на 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН запропонував реформувати Раду Безпеки ООН і сказав, що агресію росії, можна зупинити тільки спільними зусиллями.

Пам'ятаємо і виступ Зеленського в ООН, де він бідкався про напад на свого партнера по бізнесу шифіра. Тоді про Україну він так сильно не розпинався, як за шифіра. Натяк був н опозицію. А вже сьогодні, що президент, що уряд, що його оточення тільки що й роблять, що звинувачують то ООН, то США, то НАТО, то ЄС і тільки не себе, що замість оборони країни будували дороги і брехали, обіцяли і знову брехали. Хоча давно відомо, що знаходження в ООН такого терориста, як росія ніяких позитивних результатів не дасть. Що зробили наші дипломати, щоб після 24.02.2022 року вигнати росію з ООН? Нічого!!!
показати весь коментар
11.05.2024 14:14 Відповісти
Блд...коли сміятися з тих *********?
показати весь коментар
11.05.2024 07:46 Відповісти
ООН обговорить

де б собі таку роботу знайти?
показати весь коментар
11.05.2024 08:37 Відповісти
Нахріна ці імпотенти взагалі потрібні? Шоп захищатись від неядерних і бідних держав?
показати весь коментар
11.05.2024 08:47 Відповісти
Можете навіть не збиратись.
показати весь коментар
11.05.2024 09:34 Відповісти
Говорили балакали сіли та й заплакали