8794 відвідувача онлайн

Винищувачі F-16 від Данії будуть в Україні протягом місяця, - прем’єр Фредеріксен

F-16

Винищувачі F-16, які Данія передає Україні, будуть у розпорядженні Повітряних сил ЗСУ вже протягом місяця.

Про це заявила прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"F-16 з Данії будуть в повітрі над Україною протягом місяця", - сказала Фредеріксен.

Раніше повідомлялося, що Данія має передати Україні 19 винищувачів.

Топ коментарі
+10
Це та Польща, яка сцить збивати рашаракети в своїм просторі і Румунія, яка взагалі очі заплющує і не бачить ракет? Думаю, аеродромів не дадуть.
показати весь коментар
13.05.2024 21:50 Відповісти
+10
Це гарна новина, але літаки мають надходити не "гоміопатичними" дозами. Це як при гасінні пожежі: ви її швидко загасите якщо враз виллєте цистерну води і лише даремно витратите воду, якщо з цієї самої цистерни будете поливати пожежу чайною ложкою.
показати весь коментар
13.05.2024 21:58 Відповісти
+9
Теоретично США могли б намалювати на Б-2 блакитно-жовті кокарди, підвисити під ними "томагавки" та бомби з лазерним наведенням, і за одну ніч перетворити на порох все москальське угрупування на харківському напрямку (синхронно з ударом, Байден міг би виступити з заявою про передачу цього озброєння Україні, тобто, що це воює не Америка, а ВПС ЗСУ), але для цього треба бути Рузвельтом, Труменом, Джонсоном чи хоча б Рейганом (на жаль великі президенти в Штатах останнім часом якось перевелися).
показати весь коментар
13.05.2024 22:06 Відповісти

Завантаження...