Винищувачі F-16 від Данії будуть в Україні протягом місяця, - прем’єр Фредеріксен

Винищувачі F-16, які Данія передає Україні, будуть у розпорядженні Повітряних сил ЗСУ вже протягом місяця.
Про це заявила прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.
"F-16 з Данії будуть в повітрі над Україною протягом місяця", - сказала Фредеріксен.
Раніше повідомлялося, що Данія має передати Україні 19 винищувачів.
Топ коментарі
+10 Eugene Bright
показати весь коментар
13.05.2024 21:50 Відповісти Посилання +10 Максим Українець
показати весь коментар
13.05.2024 21:58 Відповісти Посилання +9 Максим Українець
показати весь коментар
13.05.2024 22:06 Відповісти Посилання