Справа абсолютно не у юридичних викрутасах і не у календарних строках. Зеленського треба гнати драною мітлою не тому, що п'ять років. А тому, що він є москальським прихвостнем; абсолютно нездатний адекватно виконувати свої обов'язки; розвів саботаж і казнокрадство; "верховний головнокомандувач" з нього, як з промокашки кулемет. Його треба гнати драною мітлою не тому, що п'ять років, а тому, що він і його шайка злодійкуватих москальських прихвостнів ведуть Україну до краху.
Підкажіть будь ласка, "НІХ#Я" пишеться разом чи окремо?