США співпрацюють з європейськими союзниками для посилення стійкості проти гібридних дій Росії - Білий дім

Про це заявив у вівторок у Вашингтоні радник Білого дому Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми наполегливо працюємо з нашими європейськими колегами, щоби зробити все можливе для підвищення стійкості (до гібридних дій РФ - Ред.) не лише у себе в країні, але й для них за кордоном", - сказав він.
За його словами, Сполучені Штати "з великим занепокоєнням" відстежують зловмисну активність РФ, у тому числі, втручання у процеси виборів, спроби інформаційного впливу, а також диверсійні акції.
Топ коментарі
+1 Міша #586334
показати весь коментар
29.05.2024 01:44 Відповісти Посилання