9782 відвідувача онлайн
5 797 21

В Україні відкрився табір для утримання російських військовополонених "Центр-3"

Табір для російських військовополонених

Вже третій табір для утримання російських військовополонених "Центр-3" відкрили в Україні. Росіяни, які потрапили в полон, утримуються в передбачених саме для військовополонених таборах і спецділянках при СІЗО.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила пресслужба проєкту "Хочу жити".

"Через велику кількість росіян, які здалися в полон, і фактичне блокування обмінів російською стороною, Україна змушена відкривати нові місця утримання військовополонених. Ймовірно, це не останній такий табір для військовополонених росіян, який цього року розпочав роботу", - йдеться у повідомленні.

Як утримують росіян?

У пресслужбі зазначили, що, на відміну від Росії, українська сторона дотримується Женевської конвенції. Росіяни, які потрапили в полон, утримуються не в колоніях суворого режиму разом з ув'язненими, а в таборах і спеціальних ділянках при СІЗО, передбачених саме для військовополонених. 

Полонених росіян не позбавляють зв'язку з рідними, до них пускають Міжнародний Червоний Хрест, вони мають можливість отримувати посилки й грошові перекази, працювати, займатися спортом і дозвіллям.

"Усього цього українські військовополонені в Росії позбавлені, хоча РФ і є підписантом Женевських конвенцій", - додають у проєкті.

Топ коментарі
+9
Полонені кацапи в Украіні живуть краще , ніж жили раніше на росіі ,
тому вони не поспішають повертатися назад і не вимагають свого повернення , як наші полонені 😡
показати весь коментар
29.05.2024 13:11 Відповісти
+7
Жванецкая конвекция
показати весь коментар
29.05.2024 13:12 Відповісти
+7
... займаються спортом і дозвіллям... за те, що ср*ли на нас ракетами
показати весь коментар
29.05.2024 13:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Підори
показати весь коментар
29.05.2024 13:08 Відповісти
Шлюхі і джек пот гарантовані ублюдкам? Чи шо там красний хрєстєц скаже з гамністі?
показати весь коментар
29.05.2024 13:08 Відповісти
Полонені кацапи в Украіні живуть краще , ніж жили раніше на росіі ,
тому вони не поспішають повертатися назад і не вимагають свого повернення , як наші полонені 😡
показати весь коментар
29.05.2024 13:11 Відповісти
Нахєра ти несеш кацапське іпсо? Ти ще розкажи про 10 тисяч які щомісяця витрачають на кожного з цих підрів, а у укр пенса пенсія 3 тисячі. Цих виродків утримують за гроші Заходу, а не за бюджет України
показати весь коментар
29.05.2024 14:12 Відповісти
Да ну
показати весь коментар
29.05.2024 15:15 Відповісти
треба брати приклад з англійців - під час другої світової вони тримали полонених німців на елекростанціях та інших стратегічних об'єктах…
показати весь коментар
29.05.2024 14:13 Відповісти
Зупинило б це путєна? Звісно ні.
показати весь коментар
29.05.2024 15:08 Відповісти
Але й полонені та їхні сім'ї не були б у спокої
показати весь коментар
30.05.2024 06:40 Відповісти
Жванецкая конвекция
показати весь коментар
29.05.2024 13:12 Відповісти
Вони хоч щось корисне роблять? Чи тільки жруть і ср*ть?
показати весь коментар
29.05.2024 13:18 Відповісти
... займаються спортом і дозвіллям... за те, що ср*ли на нас ракетами
показати весь коментар
29.05.2024 13:23 Відповісти
"вони мають можливість .. працювати, займатися спортом і дозвіллям" - Це точно табір чи санаторій? Більшість українців, які не мають ні роботи, ні спорту, ні дозвілля, лише позаздрять цим ушльопкам, які сюди прилізли зі зброєю нас убивати.
показати весь коментар
29.05.2024 13:22 Відповісти
Згідно конвенцій це не полонені, оскільки русня війну не оголошувала, а бойовики бандформуваннь.
показати весь коментар
29.05.2024 13:28 Відповісти
Вже було роз'яснення щодо цього. Вважаються в/полоненими, на жаль.
показати весь коментар
29.05.2024 15:13 Відповісти
А може краще цих терористів розміщувати на об'єктах електенергетики ???
показати весь коментар
29.05.2024 13:50 Відповісти
Интересно, если б тцкашники предлагали выбор - или в тцк, или в этот табир, то куда бОльшая часть бы ломанулась?
показати весь коментар
29.05.2024 14:11 Відповісти
Хто в курсі, скільки разів на тиждень там фізіопроцедури?
показати весь коментар
29.05.2024 14:23 Відповісти
Пусть шьют черные пакеты с российской символикой